29 июня 2017

Когда выходят из декрета?

Девочки, подскажите пожалуйста, когда точно выходят из декрета по достижению ребенком 3-х лет - в тот же день или на слудующий?
К примеру, если ребенку 3 года исполняется 5 июля, то официально первым рабочим днем будет 5 июля - дата 3-х летия, или 6 июля - первый рабочий день?
Большое спасибо
С перепою 29 июня 2017
следующий день за днем рождения, т.е. 6 июля
Соображалочка 29 июня 2017
На следующий день
автор Шкура Шуры 29 июня 2017
Ответ дляС перепою
следующий день за днем рождения, т.е. 6 июля
благодарю:)
автор Шкура Шуры 29 июня 2017
Ответ дляСоображалочка
На следующий день
спасибо:)
С перепою 29 июня 2017
не за что:)
Укуси меня 29 июня 2017
СИТУАЦІЯ
Працівниця перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років. День народження дитини — 18.05.2013. Коли працівниця має вийти на роботу: 18.05.2016 чи 19.05.2016?

РІШЕННЯ
Працівниця має вийти на роботу 19.05.2016.

За бажанням жінки після закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (ст. 179 Кодексу законів про працю України ; КЗпП). При цьому, якщо строк обчислюється роками, то він закінчується у відповідні місяць і число останнього року строку (ст. 241-1 КЗпП ).

Тобто, якщо працівниця народила дитину 18.05.2013, то трирічний строк закінчиться у відповідні місяць і число останнього року строку — 18.05.2016. Відповідно, на роботу працівниця має вийти 19.05.2016.

Погоджуються із цим і фахівці Мінпраці. У своїх листах від 17.08.2010 № 246/13/116-10 та від 22.11.2010 № 235/06/186-10 вони зазначили, що жінка, яка перебувала у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, має приступити до роботи після закінчення цієї відпустки на наступний день після дня досягнення дитиною трьох років. Тобто у цьому випадку — 19.05.2016.

Андрій Дуднік,експерт МЦФЕР: Головбух
автор Шкура Шуры 29 июня 2017
Ответ дляУкуси меня
СИТУАЦІЯ
Працівниця перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років. День народження дитини — 18.05.2013. Коли працівниця має вийти на роботу: 18.05.2016 чи 19.05.2016?

РІШЕННЯ
Працівниця має вийти на роботу 19.05.2016.

За бажанням жінки після закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (ст. 179 Кодексу законів про працю України ; КЗпП). При цьому, якщо строк обчислюється роками, то він закінчується у відповідні місяць і число останнього року строку (ст. 241-1 КЗпП ).

Тобто, якщо працівниця народила дитину 18.05.2013, то трирічний строк закінчиться у відповідні місяць і число останнього року строку — 18.05.2016. Відповідно, на роботу працівниця має вийти 19.05.2016.

Погоджуються із цим і фахівці Мінпраці. У своїх листах від 17.08.2010 № 246/13/116-10 та від 22.11.2010 № 235/06/186-10 вони зазначили, що жінка, яка перебувала у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, має приступити до роботи після закінчення цієї відпустки на наступний день після дня досягнення дитиною трьох років. Тобто у цьому випадку — 19.05.2016.

Андрій Дуднік,експерт МЦФЕР: Головбух
Алиса в стране Советчица 29 июня 2017
Уточните в кадрах как составлен приказ про ваш декретный отпуск, мне сделали его как то не правильно и выходить нужно было в день рождения ребенка, а не на следующий (
Сфера влияния 29 июня 2017
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Уточните в кадрах как составлен приказ про ваш декретный отпуск, мне сделали его как то не правильно и выходить нужно было в день рождения ребенка, а не на следующий (
А это проблемы отдела кадров, а не сотрудника. Если они нарушили, то иусть сами и исправляют приказ Выход на следующий день после ДР ребенка, без вариантов.