21 июля 2017

Кого ще не пускають у відпустку?

Шановні працівники уравління праці, питання більше до вас. Чи підписує керівництво ваші заяви на відпустку? В нашому місті категорично керівник відмовляється це робити. Так, зрозуміло, що в нашій сфері зараз роботи "не початий край". Але ми, працівники, теж люди. У нас є теж сім"ї, діти, чоловіки. Навіть на два тижні не відпускають. У вихідні примушують виходити на роботу. Чи у всіх регіонах відбувається те саме?
Іншим читачам цієї теми - не говорить, будь ласка, що не подобається - звільняйтеся. Це не вихід.
Результат:
вже голосів: 14
5 (35.71%) В нашому місті проблем з відпустками немає.
5 (35.71%) Нехай тільки спробують не підписати заяву.
4 (28.57%) Так, нас теж не пускають.
Золотая орда 21 июля 2017
мне нравится третий вариант.
работаю в управлении образования . Пока не было такого.

Но вам нужно было правильно готовиться если у вас такой начальник
Кашпо 21 июля 2017
Больничный возьмите на ребенка.
автор Коко Шанель 21 июля 2017
Ответ дляЗолотая орда
мне нравится третий вариант.
работаю в управлении образования . Пока не было такого.

Но вам нужно было правильно готовиться если у вас такой начальник
Звичайно, дехто горлом видере відпустку. Але так не хочеться.
автор Коко Шанель 21 июля 2017
Ответ дляКашпо
Больничный возьмите на ребенка.
Такий варіант розглядаю Але в такому випадку не виплачують оздоровчі :(
Золотая орда 21 июля 2017
Ответ длясоева-сысоева
Звичайно, дехто горлом видере відпустку. Але так не хочеться.
навіщо горлом - заздалегідь складається кадрами графік, погоджується начальником і потім пишете заяву. До речі, а ваш профком що каже?
автор Коко Шанель 21 июля 2017
Ответ дляЗолотая орда
навіщо горлом - заздалегідь складається кадрами графік, погоджується начальником і потім пишете заяву. До речі, а ваш профком що каже?
Так, згідно графіка теж не пускають.
автор Коко Шанель 21 июля 2017
Ответ дляЗолотая орда
навіщо горлом - заздалегідь складається кадрами графік, погоджується начальником і потім пишете заяву. До речі, а ваш профком що каже?
До профкому, якщо чесно, не зверталися.
автор Коко Шанель 21 июля 2017
А можна, кого не пускають - напишіть місто. Просто цікаво.