18 августа 2017

Орхідея без коріння,інша без цвіту

Чи можна врятувати орхідею без коріння?як змусити цвісти іншу?потребує практичних порад,дякую
МинерАлочка 18 августа 2017
зайдіть на форуми , там є дуже багато фото і інформації
магазин Урожай 18 августа 2017
можна фотографію орхідеї без коріння. ( коріння часом не зігнило?)
Змусить іншу зацвісти цитокінінова паста
Julieta78 18 августа 2017
Для наращивания корней есть много способов. Замачиваете в укоренителе, садите в кокочипсы, сверху мох. Увлажняете опрыскиванием.
Для того чтоб орху зацвести - нужен перепад температут, это как правило - сентябрь-октябрь, когда ночью прохладно, днем тепло. Ну и плюс удобрение для цветения. Тоже начинать применять с сентября.
По удобрениям - мне нраивтся Петерс.