19 августа 2017

Эльдорадо

Подскажите, кто пользовался страховкой в Эльдорадо Hiprotection?и как она работает? у меня наступил страховой случай, разбился планшет( отремонтируют ли мне его?
Ваш психолог 19 августа 2017
В страховой случай это не входит.Это-неаккуратное обращение с гаджетом,это Ваша вина,а не гаджета.
автор Алинка25 19 августа 2017
Ответ дляВаш психолог
В страховой случай это не входит.Это-неаккуратное обращение с гаджетом,это Ваша вина,а не гаджета.
Ексклюзивно в мережі магазинів «ЕЛЬДОРАДО»  представлений страховий продукт «HIPROTECTION».

Якщо Ваша застрахована переносна техніка: смартфон, персональний комп’ютер (планшет/ноутбук), електронна книга, фотоапарат,  відеокамера (екшн-камера), відеореєстратор,  навігатор та портативна акустика, зламався або пошкодився в результаті:

- механічного впливу,

- контакту з рідиною,

- гарантійної поломки,

звертайтесь до магазину «Ельдорадо» таотримайте страхову виплату за 15 хвилин