21 августа 2017

порадьте гуртки для титини 3 роки на Оболоні

Доброго дня, мами!
Прошу поради, можливо у когось дітки такого віку вже відвідують якісь гуртки і задоволені чи можете порадити конкретного викладача.
Які секції для діток 3 років працюють на Оболоні в районі університету ім. Б. Грінченка.
На стадіоні бачила заняття футболом для дітей років 5, а чи є для молодших. Можливо маєте контакти тренера?
Плавання на Героїв Дніпра знаємо, але маємо протипоказання через атопічний дерматит.
Що б ще цікавого порадили?
Галина Марта 21 августа 2017
Может не по теме, но как мама ребёнка, которому почти 10 лет, а на развивали стали ходить с 2.19, то советовала бы годик подождать и лучше побольше гулять и общаться. А уже после 4 лет, когда будет видны способности, то идти в правильном направлении.
Сейчас у сына в приоритете рисование, музыка и шахматы.

По поводу футбола рекомендуется сделать сначала кардиограмму. К сожалению, не всем можно заниматься.
автор Zoriana1 21 августа 2017
Дякую за поради. Але всі діти різні. Моєму зараз просто в садочку не цікаво і немає куди подіти енергію, просто в піску сидіти також не цікаво. Тому і прошу поради у мам, які вже мають контакти викладачів і досвід
HOFF 21 августа 2017
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Дякую за поради. Але всі діти різні. Моєму зараз просто в садочку не цікаво і немає куди подіти енергію, просто в піску сидіти також не цікаво. Тому і прошу поради у мам, які вже мають контакти викладачів і досвід
не подскажите, а где именно бассейн на Героев Днепра?
автор Zoriana1 21 августа 2017
басейн для наймолодших в приміщенні поліклініки на вул. Північній. Подивіться школа Н2О