19 сентября 2017

Це дорого для сумки дорожньої?

Дорожна сумка КельвінКляйн 60 дол - це дорого чи дешево?
60 + доставка 12 = це буде приблизно 1900 грн
https://www.6pm.com/p/calvin-klein-flatiron-3-0-29...
Що скажете?
Результат:
вже голосів: 27
15 (55.56%) Дорого
6 (22.22%) Дешево
5 (18.52%) Доступно
1 (3.7%) Тиць
Лиленок 19 сентября 2017
Доставка не буде 12, врахуйте ще коробку та упаковочне сміття. Розраховуйте на 16-18 дол. доставки. Але це недорого все одно.
автор Нежная Лапка 19 сентября 2017
Ответ дляЛиленок
Доставка не буде 12, врахуйте ще коробку та упаковочне сміття. Розраховуйте на 16-18 дол. доставки. Але це недорого все одно.
Дякую за коментар.
В мене сумки дорожні всі позношувались. Пішла на ринок - 1200 грн. І якість - я в них не розбираюсь. А тут фірма ж!!!
автор Нежная Лапка 19 сентября 2017
Лиленок 19 сентября 2017
Він величезний, у нас навіть ноунейм такого розміру важко знайти в цій ціновій ктегорії
лучевая терапия 19 сентября 2017
а почему бы вам не купить Delsey?
я только эти сумки люблю - удобно, цена правда такая же на скижках как и то что вы считаете.
зато есть магазины на украине и интернет магазин тоже...

я тоже много думала о покупке чемодана за границей, но остановилась на том, что сумку важно пощупать... взвесить в руке..
и считаю что дорожные лучше тут брать)
http://samsonite.kiev.ua/samsonite-rasprodazha.php
автор Нежная Лапка 19 сентября 2017
Ответ длялучевая терапия
а почему бы вам не купить Delsey?
я только эти сумки люблю - удобно, цена правда такая же на скижках как и то что вы считаете.
зато есть магазины на украине и интернет магазин тоже...

я тоже много думала о покупке чемодана за границей, но остановилась на том, что сумку важно пощупать... взвесить в руке..
и считаю что дорожные лучше тут брать)
http://samsonite.kiev.ua/samsonite-rasprodazha.php
Дякую, подивлюсь.
автор Нежная Лапка 19 сентября 2017
Воно ще, знаєте, якщо через Америку, то дробиться на дві оплати і якось не так по карману відразу вдаряє)