20 сентября 2017

Юридичні компанії Києва, так мрію

там працювати. Досвід роботи в одному з піднапрямків є приблизно 5 років. Можливо в когось знайомі в пошуках працівника. Буду дуже вдячна за допомогу ☺
Кидстаффовна 20 сентября 2017
адская работа, раз мечтаете, не знаете всей кухни
автор Поддакиваю иногДА 20 сентября 2017
Ответ дляКидстаффовна
адская работа, раз мечтаете, не знаете всей кухни
Чому адська? Так цікаво мені. Я працювала, мені подобалось дуже
Кидстаффовна 20 сентября 2017
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Чому адська? Так цікаво мені. Я працювала, мені подобалось дуже
странно, что же можете работу тогда
Послушная 20 сентября 2017
если хотите жить на работе, ненормированный график, звонки клиентов по вечерам, отсутствие сил и времени на личную жизнь - скидывайте резюме, если подходите под критерии устрою вам собеседование с одним из партнеров, а дальше все от ваших знаний и умений зависит
автор Поддакиваю иногДА 20 сентября 2017
Ответ дляПослушная
если хотите жить на работе, ненормированный график, звонки клиентов по вечерам, отсутствие сил и времени на личную жизнь - скидывайте резюме, если подходите под критерии устрою вам собеседование с одним из партнеров, а дальше все от ваших знаний и умений зависит
Зараз мені необхідний саме такий досвід. Буду вдячна Вам, на яку адресу резюме Вам відправити?
автор Поддакиваю иногДА 20 сентября 2017
Ответ дляПослушная
если хотите жить на работе, ненормированный график, звонки клиентов по вечерам, отсутствие сил и времени на личную жизнь - скидывайте резюме, если подходите под критерии устрою вам собеседование с одним из партнеров, а дальше все от ваших знаний и умений зависит
Особисте життя вже влаштовано. І про такий графік я мрію. Якщо я влаштуюсь з Вашою допомогою, то виконаю Ваше прохання, в якому буде необхідність)