21 сентября 2017

Зимові ботінки Шалунішка 33 розмір, питання по ціні

Дівчата! Не продаю. Хочу купити собі. Пропонує знайома, високі зимові шкіра/замша ботінки Шалунішка, б/у, але реально видно що стан відмінний. Просить 500 грн. Дорего це чи нормальна ціна?
VIKYSIA 21 сентября 2017
дорого
Faer999 21 сентября 2017
я считаю что дорого
Я натуралка 21 сентября 2017
Как по мне дорого, посмотрите сколько в продавалке стоят новые
автор 4есотка 21 сентября 2017
Ответ дляЯ натуралка
Как по мне дорого, посмотрите сколько в продавалке стоят новые
Ок!
Поняла. Бо мені тож так крутануло в носі від ціни. Але думаю перепитаю.
Начальник Анонимов 21 сентября 2017
Дорого за б.у. Можно купить новые.