21 сентября 2017

Кто живет в Гданьске, отзовитесь?

Напишите мне в ЛС, пожалуйста.
torimaks 21 сентября 2017
Я мешкаю там,але зараз в Україні.А що вас цікавить?
автор Voloshka1985 21 сентября 2017
Мене цікавить перекладач на певну дату російська/українська - польска, як можливо знайти, не підкажете?
torimaks 21 сентября 2017
В вк е група трумясто.Там знайти швидко все можливо.В фб група Мами у моря.Теж допоможуть.
Levskaya 21 сентября 2017
Ответ дляtorimaks
В вк е група трумясто.Там знайти швидко все можливо.В фб група Мами у моря.Теж допоможуть.
класне місто. ЛЮблю його. Мрію там жити. До речі-як Вам клімат?
автор Voloshka1985 21 сентября 2017
Ответ дляtorimaks
В вк е група трумясто.Там знайти швидко все можливо.В фб група Мами у моря.Теж допоможуть.
Дякую , пошукаю в фейсбуці, вконтакті в нас заборонений
torimaks 24 сентября 2017
Ответ дляLevskaya
класне місто. ЛЮблю його. Мрію там жити. До речі-як Вам клімат?
Клімат....единий мінус,хоча згодом звикла.Все літо холодне,дощове.Лиш рази 3-4 загорала на морі,так і не скупавшись. Місто дійсно дуже гарне.