08 октября 2017

Поговорим о мусоре?

Вы сортируете мусор?
Результат:
вже голосів: 57
28 (49.12%) Нет, но хотела бы
13 (22.81%) Да
9 (15.79%) Нет
6 (10.53%) Нет, не хочу мне лень
1 (1.75%) Свой вариант
Без Баяна 08 октября 2017
У нас есть контейнеры для пластика и стекла, их туда. Остальное в обычный. Батарейки отдельно ещё.
Ватный Пупс 08 октября 2017
Макулатуру собирали всегда. Теперь пластик и стекло отдельно.
В рот не ложи 08 октября 2017
Так, стараємся сортувати. Їстівні відходи в мусорку не йдуть, тому що є собаки, коти і кури. Паперові відходи йдуть у нас на баню (щоб розтопити саму баню і камін), і їх не так багато. Пластикові пляшки збираю у великий синій мусорний пакет, а все інше у чорний. У нас їздить машина і все це збирає. Так як у нас приватний сектор і немає мусорних баків, мешканці району підписують договір на вивезення сміття. І в цьому році зробили розподіл на пластикові відходи (у синій пакет) та інші відходи (у чорний). Але помітила, що багато сусідів не заморачуються цим, і викидають все підряд.
Петросянша 08 октября 2017
В частном доме проще , отец фанат этого дела с 80 - х годов , с детства помню - это преступление что - то кинуть не туда.Гости иногда просто в шоке.
В квартире , все равно весь мусор уедет на одну свалку.
Пару месяцев назад поставили бак для пластика , но я крайне редко покупаю в такой упаковке.Металл , дерево , мукалатуру , одежду , обувь выставляем около мусорки , все разбирают.
Гопница-Советчица 08 октября 2017
Живу в селе, и как писал Чепинога в фб, с древних времен тут мусор сортируют - органику - в компост.
Еду - кошкам собакам курам.
Бумажное картонное - в печь.
Полиэтилен, пластик - в мусор отвозим в контейнер специальный.