08 октября 2017

ЗАРА

Підкажіть, будь ласка, у виборі розміру реглану
https://www.zara.com/pl/en/kids/girl-|-5---14-year...
для дівчинки нормальної статури і ростом 158 см краще взяти розмір 11-12 чи 13-14?
Куртку взяла у розмірі 13-14, то дуже велика, висить в шафі і чекає, коли дівчинка підросте.
Можливо, хтось придбав уже для своєї донечки, то поділіться, будь ласка, замірами. Буду дуже вдячна.
tetris 08 октября 2017
могу сходить замерить, если никто не даст ответ
Закидай меня камнями 08 октября 2017
13-14 зара может маломерить а если и будет немного большое то девочка растет
автор Неваляшкина 08 октября 2017
Ответ дляtetris
могу сходить замерить, если никто не даст ответ
Була би Вам дуже вдячна!
автор Неваляшкина 08 октября 2017
Ответ дляЗакидай меня камнями
13-14 зара может маломерить а если и будет немного большое то девочка растет
Можливо і так, але хочеться щоб було добре.