15 октября 2017

Хто складе бізнес план?

Хто складе бізнес план для відкриття магазину дитячого одягу?
Яка стартова сума повинна бути (мінімальна)?
Одяг хочу купувати з закордонних сайтів.
Чи це можливо?
Буду вдячна за будь які відповіді
Мелани Уилкс 15 октября 2017
напишите в личку
KEH 15 октября 2017
Доброго вечора.
Одного разу займався бізнес-планом проекту по ювелірним виробам.
Тематика дитячого одягу доволі конкурентна. Зайняти свою нішу буде доволі не просто.
Відпишіть орієнтовний бюджет, який маєте намір витратити на свій пюджет. Спробую прорахувати основні елементи.
Самая солнечная 15 октября 2017
Здравствуйте! Занимаюсь интернет-торговлей одежды (онлайн-магазин и реальный офис-склад). Могу написать. Напишите мне в личку.
Семен Семеныч 17 октября 2017
Бізнес=-план має писати САМ підприємець. Його основна мета - почати. 99% що прогнози не справдяться, але принаймі Ви будете знати всі етапи, краще зрозумієте бізнес Працювала 5 років в консалтингу, розробляла бізнес-плани. Все це казки ’для банків’, які не мають нічого спільного з реальністю.