16 октября 2017

Новогодние туры: куда поехать?

Какие посоветуете новогодние туры ( из опыта)? Понравилось ли вам? Хочется куда-то на 2-3 дня махнуть
Mussja 16 октября 2017
Ми з чоловіком колись в Закарпаття їздили. Виїзд зранку зі Львова, по дорозі вступали в три замки, вечором прибули в Виноградів. Переночували, поснідали і поїхали на дегустацію вина, а потім на термальні джерела. Назад в готель і готувались до Нового року. Зустріли в ресторані в цьому ж готелі, з програмою, музикою - супер. Зранку хто хотів то їхав на якусь гору, не пам´ятаю, бо ми не їздили. Ми вибралися і сходили в сауну ( в цьому ж готелі) На ранок їхали назад, із зупинкою в Яремче. Вже три роки минуло, а я згадую)))
Mussja 16 октября 2017
*Ми виспалися
Irusik16 16 октября 2017
Новый год праздновала в Праге, Будапеште, Египте, Буковеле, Закопане, Риме. Везде отлично, но запомнилось в Праге( может так звезды сошлись) но настроение от поездки до сих вспоминаю)