17 октября 2017

Меню в 9 місяців

Підскажіть, чим урізноманітнити меню малюка?
Sunny_Vicky 17 октября 2017
А что малыш уже ест?
Helen_1 17 октября 2017
А що ви вже даєте? Ми в такому віці любили омлєт з домашніх яєць, ягоди ( малина, ожина та ін.), фруктові пюре, овочеві пюре (брокколі, цвітна капуста) з телятиною/кроліком, кашу варіть з гарбузом, сирну запіканку зі сметаною і цукром...
А ще спагетті і куряча гомілка, ооо це взагалі любоффь до крику)))
автор ФлайЛеді 17 октября 2017
Ми імо різні каші (вівсяна, рисова тп), пюре (гарбуз, морква, цвітна капуста, кабачок), супчики( телятина/курка, картопля, капуста, тп) ще йогурти і сирочки, додатково печиво, сухарики банани. Може, які рецепти порадите?
автор ФлайЛеді 17 октября 2017
*імо)