17 октября 2017

Бомбер mango. Як розмір?

Він великий на мене, чи допустимо?
Соня-сонятко 17 октября 2017
норм
ирина солнечная 17 октября 2017
Велик. На размер бы меньше..Может сядет еще? Аккуратно при стирке,что бы не полинял.
ГендиреХтор 17 октября 2017
Нормальный!
автор Зяблик протестант 17 октября 2017
Ответ дляирина солнечная
Велик. На размер бы меньше..Может сядет еще? Аккуратно при стирке,что бы не полинял.
Та і в мене відчуття , що на розмір меньше потрібно . Хоча це мій розмір. Інша куртка підійшла ідеально
автор Зяблик протестант 17 октября 2017
Ответ дляирина солнечная
Велик. На размер бы меньше..Может сядет еще? Аккуратно при стирке,что бы не полинял.
Хоча на моделі сидить подібно до мого, вільно
Кракозября 17 октября 2017
По фигуре - ок, вот рукав - длинноват.
галлея 17 октября 2017
рост не ваш.. и по длине и рукав .. если цена адекватная то можно брать .. я люблю манго .. у них вещи стильные .. и сочетаются между собой ..
автор Зяблик протестант 17 октября 2017
Ответ длягаллея
рост не ваш.. и по длине и рукав .. если цена адекватная то можно брать .. я люблю манго .. у них вещи стильные .. и сочетаются между собой ..
Я вже його купила, прийшов з розпродажу. От тепер думаю, залишати чи спробувати продати, поки не одягала. Рукава мені теж не подобаються , занадто довгі. Хоча завжди мала навпаки проблему, зазвичай на багатьох речах вони мені короткі
Зам Ам 17 октября 2017
Ответ дляЗяблик протестант
Я вже його купила, прийшов з розпродажу. От тепер думаю, залишати чи спробувати продати, поки не одягала. Рукава мені теж не подобаються , занадто довгі. Хоча завжди мала навпаки проблему, зазвичай на багатьох речах вони мені короткі
яка проблема вкоротити рукав?
автор Зяблик протестант 17 октября 2017
Ответ дляЗам Ам
яка проблема вкоротити рукав?
Не знаю, декілька моїх спроб змінити щось в речі закінчувалися цілковитим фіаско. Не дуже хочу ризикувати. Якщо річ одразу не сідає на мене, то не переробляю її
галлея 17 октября 2017
Ответ дляЗяблик протестант
Я вже його купила, прийшов з розпродажу. От тепер думаю, залишати чи спробувати продати, поки не одягала. Рукава мені теж не подобаються , занадто довгі. Хоча завжди мала навпаки проблему, зазвичай на багатьох речах вони мені короткі
попробуйте продать .. хотя уже не сезон , вещь специфическая ... я вот тоже прикурила у них кофтёнку и сомневаюсь
Зам Ам 17 октября 2017
Ответ дляЗяблик протестант
Не знаю, декілька моїх спроб змінити щось в речі закінчувалися цілковитим фіаско. Не дуже хочу ризикувати. Якщо річ одразу не сідає на мене, то не переробляю її
я наприклад чоловікові джинси завжди вкорочую, не бачу проблеми, потрібно найти нормального майстра, зробить все так, як наче з тільки з фабрики