18 октября 2017

Навчити батьків гігіені ...

Сьогодні відмовила мамі у приїзді до нас в гості. Мама збиралась приїхати на три-чотири дні. Мотивувала, що в мене робота, і потрібно дитину на обстеження зводити і часу не буде.
Але справжня проблема в іншому і з народженням дитини я це побачила під іншим кутом.
Вже чотири роки намагаюсь мамі пояснити, що так не робиться, але віз і нині там. Так як осінь, і перід хвороб, а мала вже другий раз з насморком, один з яких через маму, то...
Приклади поведінки:
Після вулиці не миє руки
Після поїзду, в тому самому одязі сідає на диван, де дитина сидитьв трусиках
За день може не митись
Під час приготування їжі пробує і тою самою ложкою далі мішає
Насморк в місяць не вважає проблемою і може не казати про нього і не лікувати і приїхати до дитини

Чи змогли ви перевиховати своїх батьків в таких питаннях і як вирішили?
Результат:
вже голосів: 1203
730 (60.68%) тиць
328 (27.27%) не змогла
145 (12.05%) змогла навчити
Гидроусилитель руля 18 октября 2017
И где такие, как автор, берутся?
...Чистюля ’порядочная’!(((
КротоТо 18 октября 2017
У вас первый ребенок?
Кнопкотык 18 октября 2017
Нет, не я ’навчыла’, а мама меня научила не париться ерундой и не устраивать ребенку стерильные условия. Автор, Вы в курсе, почему так много аллергиков сейчас?
КликОЛЬКА 18 октября 2017
Автор, вы из-за ерунды лишаете ребенка общения с бабушкой
автор Админко 18 октября 2017
Ответ дляКротоТо
У вас первый ребенок?
І можливо єдиний, тут що у всіх по три-чотири. І з насморком до дитини, це нормально, чи не мити руки після вулиці і транспорту громадського - це нормально?
автор Админко 18 октября 2017
Ответ дляКнопкотык
Нет, не я ’навчыла’, а мама меня научила не париться ерундой и не устраивать ребенку стерильные условия. Автор, Вы в курсе, почему так много аллергиков сейчас?
Стерильні умови ніхто нікому не влаштовує. Але ви згодні, що будь-яка людина повинна митись хоча б один раз в день.
Так коли ми у батьків, то я коли збираюсь мити дитину, то зажди чую, а навіщо, завтра помиєшь, вона ж нічого брудного не робила.
автор Админко 18 октября 2017
Ответ дляКликОЛЬКА
Автор, вы из-за ерунды лишаете ребенка общения с бабушкой
Спілкування з бабусею не позбавляю.
Але і ерундою два-три тижні хвороби не вважаю.
автор Админко 18 октября 2017
Ответ дляМне без сахара
И где такие, как автор, берутся?
...Чистюля ’порядочная’!(((
В чому моя ’непорядочність’? Що прошу руки мити після вулиці? Ви не миєте?!
Вероятненько 18 октября 2017
Автор, вы мозговыноситель. Оставьте маму в покое. вас она как-то вырастила
Иванка Бур 18 октября 2017
Ответ дляАдминко
І можливо єдиний, тут що у всіх по три-чотири. І з насморком до дитини, це нормально, чи не мити руки після вулиці і транспорту громадського - це нормально?
Одно дело насморк, другое - бабушку на порог не пускать. Можно всегда договориться.
Иванка Бур 18 октября 2017
Автор, не впадайте в маразм.
автор Админко 18 октября 2017
Ответ дляВероятненько
Автор, вы мозговыноситель. Оставьте маму в покое. вас она как-то вырастила
так виростила і я вдячна їй за це.
але зараз питання стало більш гостро, бо я це побачила по відношенню до дитини.
в дорослому віці себе я вміла контролювати вже і сама вирішувала питання гігіени, але мала дитина тільки вчиться.
і коли у моєї мами гостила інша онука (моя племінниця), я чітко бачила відношення. і бачила, що влітку дитина милась раз на тиждень, зуби чистила не частіше!
і ось так також ростуть, але ви вважаєте це нормальним?
автор Админко 18 октября 2017
Ответ дляИванка Бур
Автор, не впадайте в маразм.
маразм в тому, щоб помити руки після вулиці?
Вероятненько 18 октября 2017
Ответ дляАдминко
так виростила і я вдячна їй за це.
але зараз питання стало більш гостро, бо я це побачила по відношенню до дитини.
в дорослому віці себе я вміла контролювати вже і сама вирішувала питання гігіени, але мала дитина тільки вчиться.
і коли у моєї мами гостила інша онука (моя племінниця), я чітко бачила відношення. і бачила, що влітку дитина милась раз на тиждень, зуби чистила не частіше!
і ось так також ростуть, але ви вважаєте це нормальним?
Вы ребенка маме на неделю оставляете и уезжаете? Нет? Тогда о чем переживать?
автор Админко 18 октября 2017
Ответ дляВероятненько
Вы ребенка маме на неделю оставляете и уезжаете? Нет? Тогда о чем переживать?
про те що знаходячисб в нас, мама не миє руки після вулиці і транспорту і іде ззразу до дитини і починає бавитись і брати іграшки і....
про одяг я писала, про їжу писала і т.д.

і да, мама постійно просить з рочку дитини залишити малу на все літо в них. але досі на таке я не можу піти, по цим причинам.
Вероятненько 18 октября 2017
Ответ дляАдминко
про те що знаходячисб в нас, мама не миє руки після вулиці і транспорту і іде ззразу до дитини і починає бавитись і брати іграшки і....
про одяг я писала, про їжу писала і т.д.

і да, мама постійно просить з рочку дитини залишити малу на все літо в них. але досі на таке я не можу піти, по цим причинам.
Чего вы боитесь? По пунктам
автор Админко 18 октября 2017
Ответ дляВероятненько
Чего вы боитесь? По пунктам
1. що захворіє дитина
2. що буде вважати таку поведінку нормою
все
МамаБест 18 октября 2017
Автор, у нас такая же ситуация, ну прям 100%. И я не была особой чистюлей до появления дочки. Но когда она появилась, я полностью поменялась и стала требовательна к себе и остальным в этом плане. Но вот именно маме не могу сказать иди помой руки((( всем могу но маме не могу, боюсь обидеть да, и очень не люблю когда мою дочку целуют в губы, будь это бабушки даже...
МамаБест 18 октября 2017
О, как то раз мы все пришли с улицы, я говорю: и так, все идём мыть руки, потом попросила, чтоб мама ей помогла вкл. воду и помыла с ней (Помогла). Может такой способ поможет понять, что в доме такое правило и все даже самые маленькие его выполняют. И как то само собой приживется)
автор Админко 18 октября 2017
Ответ дляМамаБест
Автор, у нас такая же ситуация, ну прям 100%. И я не была особой чистюлей до появления дочки. Но когда она появилась, я полностью поменялась и стала требовательна к себе и остальным в этом плане. Но вот именно маме не могу сказать иди помой руки((( всем могу но маме не могу, боюсь обидеть да, и очень не люблю когда мою дочку целуют в губы, будь это бабушки даже...
рада, що хоч хтось мене розуміє!
не вважаю себе чистюлею, але є елементарні норми гігіени (як то руки, зуби, митись, білизна), які повинні виконуватись для здоров´я людини.
я мамі вже кажу: мама іди помий руки, мама іди помийся. бо спочатку не могла пов´язати приїзди мами або поїздки до них і хвороби дитини. при чому дитина не з тепличних, з трьох місяців по поїздам-маршруткам

двоє відмітились, що змогли перевиховати, хоча не пишуть нажаль як... можливо вони нам допоможуть...
автор Админко 18 октября 2017
Ответ дляМамаБест
О, как то раз мы все пришли с улицы, я говорю: и так, все идём мыть руки, потом попросила, чтоб мама ей помогла вкл. воду и помыла с ней (Помогла). Может такой способ поможет понять, что в доме такое правило и все даже самые маленькие его выполняют. И как то само собой приживется)
не допомогло таке.
можливо бо для цього потрібно щоб мама була в нас місяць, стільки я не витримаю, бо лише дві кімнати і не дуже великих, і це важко розміщуватись так.

мої правила в моєму домі мама ігнорує нажаль.
Гербария 18 октября 2017
Ответ дляАдминко
так виростила і я вдячна їй за це.
але зараз питання стало більш гостро, бо я це побачила по відношенню до дитини.
в дорослому віці себе я вміла контролювати вже і сама вирішувала питання гігіени, але мала дитина тільки вчиться.
і коли у моєї мами гостила інша онука (моя племінниця), я чітко бачила відношення. і бачила, що влітку дитина милась раз на тиждень, зуби чистила не частіше!
і ось так також ростуть, але ви вважаєте це нормальним?
автор, но вы ж когда маленькой были то тоже раз в неделю вас мама мыла и зубы не чистила.
И точно так же ваша мама не мыла руки после улицы.
Как же вы выросли?
автор Админко 18 октября 2017
Ответ дляГербария
автор, но вы ж когда маленькой были то тоже раз в неделю вас мама мыла и зубы не чистила.
И точно так же ваша мама не мыла руки после улицы.
Как же вы выросли?
а оце не так!
я чітко пам´ятаю, що чистили зуби ми двічі на день і мились кожного вечора! це було строго, що зараз трапилось з батьками не знаю.
пам´ятаю в років 14-15 як мама сварилась на мого дідуся (тоді ще живого), що він ноги ввечері не миє, а лише вологою тряпкою протирає, а тепер бачу, що мої батьки стали такими ж (((((
Гербария 18 октября 2017
Ответ дляАдминко
а оце не так!
я чітко пам´ятаю, що чистили зуби ми двічі на день і мились кожного вечора! це було строго, що зараз трапилось з батьками не знаю.
пам´ятаю в років 14-15 як мама сварилась на мого дідуся (тоді ще живого), що він ноги ввечері не миє, а лише вологою тряпкою протирає, а тепер бачу, що мої батьки стали такими ж (((((
Конечно, я вам сразу поверила как вы себя помните в 4 года чистящей зубы
Просто с возрастом приходит понимание того, что вся ваша метушня эта абсолютно не важна.
И вы тоже к этому придете с возрастом и количеством детей....
автор Админко 18 октября 2017
Ответ дляГербария
Конечно, я вам сразу поверила как вы себя помните в 4 года чистящей зубы
Просто с возрастом приходит понимание того, что вся ваша метушня эта абсолютно не важна.
И вы тоже к этому придете с возрастом и количеством детей....
люди є різні
і ви здивуєтесь, але я пам´ятаю не тільки перший день в садочкув 3 роки, саме перший, так я в тому садочку була лише один день, а всі інші дні була в більш близькому до дому (пам´ятаю і потім),
так і є спогади коли мені було 1-2 роки! і це батьки підтверджують, я пам´ятаю як сиджу в калясці і що бачу (а те що відбувалось, це було саме в такому віці).
про зуби - миття, то чітко пам´ятаю, бо ми з сестрою разом мились і зубки чистили, а вона була старша за мене на 2 роки, і так як за нею погано слідкували (як вважали батьки), то в її 5-6 років, вже були походи до стоматолога, підсили контроль, коли я також почала сама митись і чистити зубки.
і це все не метушня, а елементарні речі.

і так я і не знайшла жодної людини, яка честно б написала: я не мию руки після транспорту і іду до дитини.
Танюша 18 октября 2017
для меня мама это настолько святое - что у меня дома она может ходить в грязных сапогах и посыпать квартиру сажей.
она конечно так не делает. но не пустить маму в гости из за не мытых рук??.
руки всегда можно помыть. душу отмыть гораздо тяжелее.
Оченьценная 18 октября 2017
А я на стороне автора.Как можно с поезда сразу не положить все в стирку,мне тоже не понять.А как руки не момыть?Не знаю,тоже было бы неприятно.
автор Админко 18 октября 2017
Ответ дляТанюша
для меня мама это настолько святое - что у меня дома она может ходить в грязных сапогах и посыпать квартиру сажей.
она конечно так не делает. но не пустить маму в гости из за не мытых рук??.
руки всегда можно помыть. душу отмыть гораздо тяжелее.
з батьками спілкуюсь і поважаю їх, але чи не повинні батьки поважати також і своїх дітей? І хіба важко помити руки?
я ж не кажу, що потрібно брати білу чашку в понеділок, а у вівторок вже синю!
ви миєте руки? ваша мама миє руки?
автор Админко 18 октября 2017
Ответ дляОченьценная
А я на стороне автора.Как можно с поезда сразу не положить все в стирку,мне тоже не понять.А как руки не момыть?Не знаю,тоже было бы неприятно.
Дякую.
ОдинРазНадетое 18 октября 2017
Ответ дляАдминко
1. що захворіє дитина
2. що буде вважати таку поведінку нормою
все
На Вашем месте я бы боялась, что мой ребёнок когда вырастет меня не пустит на порог потому что я справку у стоматолога не взяла, или волосы ’не той’ краской крашу.
А Вы в детстве перед тем как к маминой Тите присосаться тоже просили пойти промыть грудь кипячёной водой?