18 октября 2017

У кого є конструктор Знаток зайдіть будь ласка.

Подарували синулі на ДН конструктор Знаток на 999 схем. Сіла я вчора з ним збирати, тому що йому 5 років сам ще не розбереться. Перші 2 схеми склали без проблем. Склали третю схему, ( замість одного блока з батарейками в ній задіяні вже два) а воно не працює. Я думала, що батарейки вже сіли, бо старі взяла. Поміняла - не допомогло. Я десь годину "бавилась", міняла різні агрегати, батарейки, шукала перебитий дріт і все безрезультатно. Потім дочиталась, що якщо переплутати на схемі полярність (+ і -), то може схема не працювати (то ясно) або щось зламається. В когось таке було? Конструктор же дитячий і ясно, що дитина може не так скласти, він може бути таким "ніжним"?
Файна цьоця 18 октября 2017
Так, у цьому конструкторі схеми можуть погоріти, якщо невірно причепити.
КучМала 18 октября 2017
Сын такой складывал как хотел, не конкретно по схемам, а что придумалось. Что-то работало, что то нет, но это зависело от правильности подсоединения. Конструктор не ’нежный’, нашему года четыре и он до сих пор жив, только батарейки менять надо.
автор Надувная пыль 18 октября 2017
Ответ дляФайна цьоця
Так, у цьому конструкторі схеми можуть погоріти, якщо невірно причепити.
Теорію я читала, але тут по відгуках у всіх все працювало роками. У всіх діти, навіть малі все ідеально чіпляли? Погоріло на рівні найпростішої схеми - з лампочкою. Якось дивно. І як перевірити, де згоріло ?
автор Надувная пыль 18 октября 2017
Ответ дляКучМала
Сын такой складывал как хотел, не конкретно по схемам, а что придумалось. Что-то работало, что то нет, но это зависело от правильности подсоединения. Конструктор не ’нежный’, нашему года четыре и он до сих пор жив, только батарейки менять надо.
Я теж так думаю, що мало би працювати. Ввечері наберусь терпіння і знов побавлюсь. Дякую
Я натуралка 18 октября 2017
Попробуйте собрать другую схему!Возможно вы что-то делаете не так.
Green_Cat 18 октября 2017
Скоріше так і є - невірно підключили джерела живлення - назустріч.

Викладіть схему - скажу конкретно, що треба поміняти і що могло згоріти.
Мааздам 18 октября 2017
У вас может лампочка перегорела? У моего сына 3 набора знатока- собирает сам, что в голову взбредет. Первый набор получил в 3.6 , т. е явно правильно не всегда мог собрать- все целое. А вот лампочка, зараза, перегорела и пока я это поняла игралась долго и нудно, ища поломку :)
автор Надувная пыль 18 октября 2017
Дуже дякую. Пізніше скину.
Я вде і лампочки міняла (там є дві), і вентилятор ставила, який ппед тис працював. Глухо. Сьогрдні знов буду пробувати
автор Надувная пыль 18 октября 2017
Ответ дляGreen_Cat
Скоріше так і є - невірно підключили джерела живлення - назустріч.

Викладіть схему - скажу конкретно, що треба поміняти і що могло згоріти.
Найпростіша схема, яка вчора працювала.
Green_Cat 18 октября 2017
Ответ дляНадувная пыль
Найпростіша схема, яка вчора працювала.
А що сьогодні не працює?
Замість лампочки можна прикласти язиком - якщо щипле лампочка згоріла - купити на ринку, вони на одно, як для ліхтарика.
автор Надувная пыль 18 октября 2017
Ответ дляGreen_Cat
А що сьогодні не працює?
Замість лампочки можна прикласти язиком - якщо щипле лампочка згоріла - купити на ринку, вони на одно, як для ліхтарика.
насправді нічого не працює :(, лампочки є 2, обидві пробувала, ще вентилятор вчора замість лампочки ставили - працював. Потім перестав. Про ’прикласти язик’, пам’ятаю в дитинстві ми так до великих бтарейок прикладали. А тут в місце закручування лампочки ставити, чи по тих пімпочках на краях деталей?
автор Надувная пыль 18 октября 2017
Ответ дляGreen_Cat
А що сьогодні не працює?
Замість лампочки можна прикласти язиком - якщо щипле лампочка згоріла - купити на ринку, вони на одно, як для ліхтарика.
спробувала, язик не дістає :(
Green_Cat 18 октября 2017
Ответ дляНадувная пыль
спробувала, язик не дістає :(
’Продовжіть’ один з контактів чимось металевим - навіть ложкою, тоді язик дістане.

Перевірте спершу сам блок батарейок, а потім зберіть схему без вимикача - замість нього контакт-3.

Ну а ще можете купити на ринку самий дешевий китайський тестер - гривень 40 зараз... він чудово доповнить сам конструктор.