09 октября 2012

Дайте характеристику жилетці з штучного хутра

Добрий день.У нас на роботі ну ДУ-у-у-же холодно,і так до весни,тому потрібна кофта чи кардіган чи жилетка,що б перезимувати.Хто має жилетку із штучного хутра,вона тепла?Як носиться?
15-c 09 октября 2012
штучне є штучне!!! колись купила собі полушубок штучний, вісить в шафі незнаю як викинути. купіть краще теплу довгу кофту чи кардігай.в мене на карманах та рукавах скаталася, фуфло повне, тай виглядає вона дешево. купішь шось натуральне то точно буде тепліше!
Marinka12 09 октября 2012
А у меня есть из искусственного, отлично все с ней :) Правда, часто ее не ношу, несколько раз за сезон надеваю, мне без рукавов холодно. Зато и стоит копейки )))
автор harchushyn 09 октября 2012
Ответ дляMarinka12
А у меня есть из искусственного, отлично все с ней :) Правда, часто ее не ношу, несколько раз за сезон надеваю, мне без рукавов холодно. Зато и стоит копейки )))
Мені в офісі сидіти.А тепленька вона?
Ксения777 09 октября 2012
в мене також на роботі холодно і теж купила штучну, поки що задоволена