21 ноября 2013

Используете ли вы это для работы?

На наших страничках есть такие дополнительные возможности - "линейка" и "своя кнопка"
Пользуетесь ли вы ими?
Результат:
вже голосів: 66
34 (51.52%) А что это? А зачем?
29 (43.94%) Нет
3 (4.55%) Да
Залетная Я тут 21 ноября 2013
Просветите, что за кнопка и кому будет видна линейка
Оябун 21 ноября 2013
Кхм... А для чего это они? Хотя, линейку я бы мог приспособить ).
автор Изподтишка 21 ноября 2013
Ответ дляЗалетная Я тут
Просветите, что за кнопка и кому будет видна линейка
Это такие штуки, которые имеют какой-то код (я впрограммировании ноль)
Вы можите вставить этот код в своём блоге или на страничку в соц.сети, люди, нажав на неё будут перенаправлены на страницу ваших объявлений на КС
Залетная Я тут 21 ноября 2013
Ответ дляИзподтишка
Это такие штуки, которые имеют какой-то код (я впрограммировании ноль)
Вы можите вставить этот код в своём блоге или на страничку в соц.сети, люди, нажав на неё будут перенаправлены на страницу ваших объявлений на КС
Хорошая функция, спасибо!
Мексиканочка 21 ноября 2013
Ответ дляОябун
Кхм... А для чего это они? Хотя, линейку я бы мог приспособить ).
Читаючи Ваші коменти місцями,мені хочеться трансплантацію мозку Вам приспособити,хоча б котячого для початку.
Оябун 21 ноября 2013
Ответ дляМексиканочка
Читаючи Ваші коменти місцями,мені хочеться трансплантацію мозку Вам приспособити,хоча б котячого для початку.
О, я поки що не зрозумів, як можна прилаштувати трансплантацію. Сподіваюся, це не якесь новітнє збочення?
)
Коко На Страже 21 ноября 2013
Ответ дляМексиканочка
Читаючи Ваші коменти місцями,мені хочеться трансплантацію мозку Вам приспособити,хоча б котячого для початку.
Оябун 21 ноября 2013
В світі стільки ганебних жалюгідних мерзенних покидьків, а зриваються чомусь не на них, а на таком всесторонньо розвиненому вродливому, розумному й веселому мені.
Я стурбований ).
Мексиканочка 21 ноября 2013
Ответ дляОябун
В світі стільки ганебних жалюгідних мерзенних покидьків, а зриваються чомусь не на них, а на таком всесторонньо розвиненому вродливому, розумному й веселому мені.
Я стурбований ).
Те що Ви вкрай стурбовані я помітила вже давно.
СпайдерВумен 21 ноября 2013
Ответ дляОябун
В світі стільки ганебних жалюгідних мерзенних покидьків, а зриваються чомусь не на них, а на таком всесторонньо розвиненому вродливому, розумному й веселому мені.
Я стурбований ).
Просто иногда создается впечатление, что очень односторонне развитому, уж простите. Особенно,если учесть ваш возраст.
Мона Лиза 21 ноября 2013
Дівчата, чого ви до хлопця чіпляєтеся? Оябунчику, ходімо звідси, тут у дівчат критичні дні)
Оябун 21 ноября 2013
Ответ дляМексиканочка
Те що Ви вкрай стурбовані я помітила вже давно.
Так, я стурбований. І знаєте, а жінкам подобається. Коли вони мені дивляться в очі, вони іноді навіть червоніють ))). Вам хіба не подобається, коли мужчина дивиться на вас так, ніби вже витворяє казна-що? )
Оябун 21 ноября 2013
Ответ дляСпайдерВумен
Просто иногда создается впечатление, что очень односторонне развитому, уж простите. Особенно,если учесть ваш возраст.
Это только впечатление. Просто вы меня еще не знаете ). Но ничего, это ненадолго )
Оябун 21 ноября 2013
Ответ дляМона Лиза
Дівчата, чого ви до хлопця чіпляєтеся? Оябунчику, ходімо звідси, тут у дівчат критичні дні)
Гм. Але я вимушений традиційно вас попередити - я небезпечний. )
Мона Лиза 21 ноября 2013
Ответ дляОябун
Гм. Але я вимушений традиційно вас попередити - я небезпечний. )
ой, хлопче, не бачила твоя дупа віхтя, ой не бачила)))
СпайдерВумен 21 ноября 2013
Ответ дляОябун
Это только впечатление. Просто вы меня еще не знаете ). Но ничего, это ненадолго )
Не пугайте-не страшно!
Оябун 21 ноября 2013
Ответ дляМона Лиза
ой, хлопче, не бачила твоя дупа віхтя, ой не бачила)))
Це що, виклик? Чи, може, погроза? )))
Ох, з вогнем граєтеся )
Оябун 21 ноября 2013
Ответ дляСпайдерВумен
Не пугайте-не страшно!
Ну, пока есть на свете анонимность - бояться нечего ))
СпайдерВумен 21 ноября 2013
Ответ дляОябун
Ну, пока есть на свете анонимность - бояться нечего ))
Цитата:
Ну, пока есть на свете анонимность - бояться нечего ))[/cit чья анонимность, ваша?
Оябун 21 ноября 2013
Ответ дляСпайдерВумен
Цитата:
Ну, пока есть на свете анонимность - бояться нечего ))[/cit чья анонимность, ваша?
А это без разницы )