20 января 2014

Покриття на письмовий стіл?

У дітей письмовий стіл світлого кольору, дуже гарний. Підозрюю, що довго його краса не протягне... Є зараз якісь покриття, можливо, якась товста прозора клейонка? чи щось інше. Розумію, що без накриття краще, але, боюся, що без накриття ми його через тиждень не одмиємо((
ОченьПриятно-Царь 20 января 2014
Как в совенчестве стекло ))
Зубачистка 20 января 2014
у меня до сих пор оргстакло-даже если что-то палает, ему всё равно. За 20 лет такое натерпелся...
Я не в теме 20 января 2014
Есть пленка, но она как подложка не на весь стол!