21 декабря 2022

Штолен. Чим можна замінити ром?

Не алкогольним. Чи підійде наприклад апельсиновий сік? Дякую.
Кривая спроса 21 декабря 2022
Там там он при выпечке выветрится. Ничего не будет.
автор Вареный лук 21 декабря 2022
Ответ дляКривая спроса
Там там он при выпечке выветрится. Ничего не будет.
Та нема рому просто, а їхати далеко.
Паравозик 21 декабря 2022
Сок не подойдет. Можно заменить коньяком или на худой конец водкой.
euhunter 21 декабря 2022
Любой алкоголь.
Черный чай.
Пойдет и сок
Кривая спроса 21 декабря 2022
Ответ дляВареный лук
Та нема рому просто, а їхати далеко.
Так любым спиртосодержащей жидкостью. Я наливкой домашней заменяла. И коньяк. И ликер. Все что не вкусное пить так, все идёт в выпечку у меня.
Кривая спроса 21 декабря 2022
Смешайте сок с водкой
автор Вареный лук 21 декабря 2022
Ответ дляeuhunter
Любой алкоголь.
Черный чай.
Пойдет и сок
Є горілки грам 200, все, ніякого алкоголю більше. Не знаю чи робити, чи вже завтра купити ром. Зависла
НуКаНаКа 21 декабря 2022
Насмотрелись видео в тиктоке?)))
euhunter 21 декабря 2022
Ответ дляВареный лук
Є горілки грам 200, все, ніякого алкоголю більше. Не знаю чи робити, чи вже завтра купити ром. Зависла
Та я вас умоляю. Сделайте отвёртку 100/200 сока, половину выпейте непременно - и все получится
Кнопкотык 21 декабря 2022
Знаю дівчата додавали ромовий сироп для кави
Кнопкотык 21 декабря 2022
Ответ дляeuhunter
Та я вас умоляю. Сделайте отвёртку 100/200 сока, половину выпейте непременно - и все получится
Ого, бачу тут попадаються прикольні рецепти
Замыленная 21 декабря 2022
Іншим алкоголем. Це ж не просто так рецепт написали
euhunter 21 декабря 2022
Ответ дляКнопкотык
Ого, бачу тут попадаються прикольні рецепти
Я много лет подряд так делаю ;) Правда, с ромом
автор Вареный лук 21 декабря 2022
Ответ дляeuhunter
Та я вас умоляю. Сделайте отвёртку 100/200 сока, половину выпейте непременно - и все получится
ГВ в мене
АдеКВАтная 21 декабря 2022
Там справа не в алкоголі. В штолен треба саме ароматний алкоголь. Я би зварила тоді просто цукрового сиропу і додала в нього якісь цікаві спеції, може цедру лимонну, наприклад, або апельсинову (якщо не йде вже за рецептом), звертайте увагу на те, щоб ці спеції були сумісні з сумішшю прянощів, що за рецептом. Потім цей сироп або так використовувати або додати горілки, якщо вже так хочеться.
АдеКВАтная 21 декабря 2022
Ответ дляВареный лук
ГВ в мене
За термічної обробки алкоголь випаровується.
А, вибачте, недочитала, на що відповідаєте)) тоді випікайте на тверезу голову))
Маурита 21 декабря 2022
Не поверите, сегодня хотела именно такую тему создать. Ром мне дорого покупать.
Автор, как сделаете , напишите, чем заменили и как получилось, хорошо?)
Жена миллионера 21 декабря 2022
Робила з коньяком. Один вже спробували, смачно і ароматно.
Жена миллионера 21 декабря 2022
Який же гарний нік...
МояХатаЗкраю 21 декабря 2022
Ответ дляВареный лук
Та нема рому просто, а їхати далеко.
Ароматизотор купила за 15грн
ЯкаКраля 21 декабря 2022
Міцний чай ерл грей можна взяти. Можно и соком.
ЯкаКраля 21 декабря 2022
Ответ дляВареный лук
ГВ в мене
Використовуйте сміло алкоголь,спирт видихнеться,а аромат залишиться.
Сиамская сороконожка 22 декабря 2022
Тільки вчора переглядала рецепти , багато хто як варіант пропонує апельсиновий фреш замість рому.