26 марта 2023

Стоит брать?

У кого о есть такая? Как по качеству?
Кіма кепка 26 марта 2023
Ні, для мене Сінсей - це лише дитячий одяг в садок і на майданчики вбивати )
Броніки для Моніки 26 марта 2023
Синсеевское качество на сезон, максимум
автор Шальная коклетка 26 марта 2023
Ответ дляКіма кепка
Ні, для мене Сінсей - це лише дитячий одяг в садок і на майданчики вбивати )
У меня от них только джинсы и футболки были, по качеству как стандартная линейке hm. Вот кожзам не брала
Капі_бара 26 марта 2023
У Сінсей дуже класний дорослий денім - багато стилістів хвалять і моделі і якість, сама маю кілька джинсів і шортів звідти, за останні мене навіть питали чи це не кельвін кляйн)) а щодо спідниці - якщо вам не на щодень, а на якісь виходи - то норм)
кураГАЛЯ 26 марта 2023
майте на увазі шо в сінсей більшість одягу якось дивно пошито, наче з виду все ок а сидить якось не так як має бути, щось з викройками не те
автор Шальная коклетка 26 марта 2023
Ответ дляКапі_бара
У Сінсей дуже класний дорослий денім - багато стилістів хвалять і моделі і якість, сама маю кілька джинсів і шортів звідти, за останні мене навіть питали чи це не кельвін кляйн)) а щодо спідниці - якщо вам не на щодень, а на якісь виходи - то норм)
Спасибо, да, думаю раз 5 надену, из-за этого не хочу много тратить
Татьяна-bfd8 26 марта 2023
Нет, оно ж уродливое и по качеству ужас . В синсей можно разве что чашку по скидочке купить или джинсы. Джинсы там неплохие
Не заздріть тьоті 26 марта 2023
Синсей - это гэ. Ни одной нормальной вещи. Все из маечной ткани, труселя женские - отстой, футболки тонкие, как из опы, куртки- дешевка, вот труселя мужу с лимонами брала- норм
natali330 26 марта 2023
да
Міні-бікіні 26 марта 2023
У мене ж шкіряна спідниця Сінсей та вона класна по якості,купувала в 2021, зараз такі теж є, але якість гірша ніж у мене. Тому краще подивіться як вона у житті виглядає)
автор Шальная коклетка 26 марта 2023
Ответ дляМіні-бікіні
У мене ж шкіряна спідниця Сінсей та вона класна по якості,купувала в 2021, зараз такі теж є, але якість гірша ніж у мене. Тому краще подивіться як вона у житті виглядає)
В жизни, к сожалению, нет возможности ее посмотреть.
Хотя видела такого плана в заре и Страдивариусе
Міні-бікіні 26 марта 2023
Ответ дляШальная коклетка
В жизни, к сожалению, нет возможности ее посмотреть.
Хотя видела такого плана в заре и Страдивариусе
Мані здається вона на низькій талії і не з кожною фігурою буде гарно вимовляти, ще елемент такий трішки дивний тут, тому трішки сумнівно..
але ціна нормальна, гадаю ви не на кожен день її обираєте, тому можна ризикнути)
автор Шальная коклетка 26 марта 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Мані здається вона на низькій талії і не з кожною фігурою буде гарно вимовляти, ще елемент такий трішки дивний тут, тому трішки сумнівно..
але ціна нормальна, гадаю ви не на кожен день її обираєте, тому можна ризикнути)
Средняя посадка судя по фото
Болтушка Му 26 марта 2023
На мій погляд час шкіряних спідниць вже пройшов. І чомусь шкіряна спідниця в мене асоціюється з зимою, чобітками, а під лофери і кроси не гарно виглядатиме.
автор Шальная коклетка 26 марта 2023
Ответ дляБолтушка Му
На мій погляд час шкіряних спідниць вже пройшов. І чомусь шкіряна спідниця в мене асоціюється з зимою, чобітками, а під лофери і кроси не гарно виглядатиме.
Одно из самого актуального в этом сезоне
Болтушка Му 26 марта 2023
Ответ дляШальная коклетка
Одно из самого актуального в этом сезоне
Я постійно слідкую в інстаграм за стилістами, фешн блогерами, і шкіряних спідниць взагалі ні на кому не бачила. В тренді джинсові, класичні довгі прямі, з розпірками чи без.
автор Шальная коклетка 26 марта 2023
Ответ дляБолтушка Му
Я постійно слідкую в інстаграм за стилістами, фешн блогерами, і шкіряних спідниць взагалі ні на кому не бачила. В тренді джинсові, класичні довгі прямі, з розпірками чи без.
В этом году кожа один из трендов, много было на подиумах и стрит стайлов