26 марта 2023

Яка якість в косух reserved?

Можливо хтось купляв, то зможе розказати яка якість, чи вистачить на кілька сезонів чи є ризик, що потріскають після 1 сезону? Я про дешевші за 1400-1500 грн.
В мене великий розмір, то знайшла тільки rezerved в потрібному розмірі.
До того мала стокову Atmosphere, але я її сезон носила і поправилася, тепер витягнула з шафи, а вона потріскала.
Капі_бара 26 марта 2023
Ну вони ж недорогі - візьміть і перевірте, дешевше навряд чи знайдете
Колись мала з манго - два сезони, із зари ношу вже четвертий рік, але дуже рідко
Жена миллионера 27 марта 2023
Мне их качество абсолютно не нравится, они выглядят дёшево, материал(( Это те которые попадались мне. Дело не в том что на сезон, а что вид .... Печалька