27 марта 2023

Дівчата, як носити такі брюки, навчіть)))

Як ходити в цих довгих штанах? Навіть із взуттям вони довгі🙈 маю такі штани світлі теж, як в них ходити по вулиці не знаю…вони ж чорні будуть, затопчуться… як ви носите такі штани??? Є якісь лайфхаки?))
Фіфачка 27 марта 2023
Подрубливаю до комфортной длины.
Майструю крила 27 марта 2023
Подшила. Ношу под каблук либо мокасины на платформе
Король дивана 27 марта 2023
Укорачиваю до максимально комфортной длины. Но такой, что б не доставало до пола.
Сіґеле-міґеле 27 марта 2023
Подрубить,или под высокий каблук,варианта 2)
автор Мне без сахара 27 марта 2023
Ответ дляМайструю крила
Подшила. Ношу под каблук либо мокасины на платформе
А такі в‘язані можна підрізати? Вони з нитки🤔
Луковая 27 марта 2023
З коблучками👠
автор Мне без сахара 27 марта 2023
Ответ дляЛуковая
З коблучками👠
Це ясно, але на щодень, підбори не варіант🙄
Носки на подтяжках 27 марта 2023
А с босоножки платформой нельзя уже не в тренде?
Бабульція 27 марта 2023
Укорачиваем, по земле не тягаем
автор Мне без сахара 27 марта 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
А с босоножки платформой нельзя уже не в тренде?
Так навіть якщо взуття на вищій підошві то все одно довгенькі…
Бабульція 27 марта 2023
Ответ дляМне без сахара
Так навіть якщо взуття на вищій підошві то все одно довгенькі…
Вы что никогда не укорачивали одежду? Я почти всё укорачиваю всегда
автор Мне без сахара 27 марта 2023
Ответ дляБабульція
Вы что никогда не укорачивали одежду? Я почти всё укорачиваю всегда
Вкорочую також але звичайні або джинси. А це в‘язані штани з кашеміру і шерсті🤷🏻‍♀️ Я не знаю чи вийде їх обрізати, ви не знаєте?
Фиктивная 27 марта 2023
Ніяк. Це незручно. У мене є з напуском, але по землі вони не волочаться.
Задумалась на днях, чого так закривають обличчя телефоном? Бо надивишся таких фото і сам починаєш закривати. Потім відкриваєш галерею і 50% селфі у дзеркалі з закритим обличчям 🫣
Амелі на мілені 27 марта 2023
Ответ дляМне без сахара
А такі в‘язані можна підрізати? Вони з нитки🤔
Звісно. Це просто трикотаж)
Принцепесочка 27 марта 2023
Підшити під взуття, з яким збираєтеся носити. І нічого страшного з ними не стається, ви ж не плануєте їх все життя носити.
автор Мне без сахара 27 марта 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Звісно. Це просто трикотаж)
Ааааа, чудово тоді, я думала що не вийде) дякую!
ПультОт_БМВ 27 марта 2023
Ответ дляЛуковая
З коблучками👠
Я, например, не могу ходить на каблуках
Бабульція 27 марта 2023
Ответ дляМне без сахара
Вкорочую також але звичайні або джинси. А це в‘язані штани з кашеміру і шерсті🤷🏻‍♀️ Я не знаю чи вийде їх обрізати, ви не знаєте?
В ателье всё смогут)
a.ostroverh 27 марта 2023
Поищите ателье сначала, не все ’машинки’ работают с трикотажем
Я так в свое время намучалась
Они достаточно дорогиек
автор Мне без сахара 27 марта 2023
Ответ дляПринцепесочка
Підшити під взуття, з яким збираєтеся носити. І нічого страшного з ними не стається, ви ж не плануєте їх все життя носити.
Та звісно, це не єдині мої штани)) просто чомусь думала що такі в’язані точно не вийде відрізати🙈
автор Мне без сахара 27 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Поищите ателье сначала, не все ’машинки’ работают с трикотажем
Я так в свое время намучалась
Они достаточно дорогиек
Гаразд, дякую за підказку, завтра подзвоню в ательє та уточнюю)
ПультОт_БМВ 27 марта 2023
Ответ дляФиктивная
Ніяк. Це незручно. У мене є з напуском, але по землі вони не волочаться.
Задумалась на днях, чого так закривають обличчя телефоном? Бо надивишся таких фото і сам починаєш закривати. Потім відкриваєш галерею і 50% селфі у дзеркалі з закритим обличчям 🫣
Потому что не хотят показывать свое лицо
САМ_ТАКОЙ 27 марта 2023
Ответ дляМне без сахара
Так навіть якщо взуття на вищій підошві то все одно довгенькі…
Да никак не носить. Это для фото. В реальной жизни запутаешься в штанинах, каблуком порвешь низ, упадешь.
Гл. Амурная 27 марта 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
А с босоножки платформой нельзя уже не в тренде?
чого це? Лиш в минулому році випустили бренди босоніжки саме на платформі
автор Мне без сахара 27 марта 2023
Ответ дляФиктивная
Ніяк. Це незручно. У мене є з напуском, але по землі вони не волочаться.
Задумалась на днях, чого так закривають обличчя телефоном? Бо надивишся таких фото і сам починаєш закривати. Потім відкриваєш галерею і 50% селфі у дзеркалі з закритим обличчям 🫣
Ви просто особисті фото робите прикриваючи обличчя?))) чи ’робочі‘ ?
Принцепесочка 27 марта 2023
Ответ дляМне без сахара
Та звісно, це не єдині мої штани)) просто чомусь думала що такі в’язані точно не вийде відрізати🙈
Я відрізала в такому костюмі, як у вас на фото 3. От зараз не полінувався і подивилася на них. І нічого. Трохи покашлатані з внутрішньої сторони, де кросівки одне об одного труться, а зовні все ок. В мене кольору капучіно і зараз ношу вже третій сезон. Літні в мене теж такі є.
Носки на подтяжках 27 марта 2023
Ответ дляГл. Амурная
чого це? Лиш в минулому році випустили бренди босоніжки саме на платформі
Наверное имеет значение какая платформа. Мне точно устаревший вариант нравится не тракторный) и у автора штаны наверное не летние, раз трикотажные..
Астановитесь 27 марта 2023
А я такі відносила 20 років тому. Під каблук, платформу
автор Мне без сахара 27 марта 2023
Ответ дляПринцепесочка
Я відрізала в такому костюмі, як у вас на фото 3. От зараз не полінувався і подивилася на них. І нічого. Трохи покашлатані з внутрішньої сторони, де кросівки одне об одного труться, а зовні все ок. В мене кольору капучіно і зараз ношу вже третій сезон. Літні в мене теж такі є.
О, це взагалі супер, що 3 сезони відносили і ще нормальні зовні👍🏻 Тоді я собі також відріжу зайве та й буду спокійно носити.
ЦібаФу 27 марта 2023
Ответ дляМне без сахара
Вкорочую також але звичайні або джинси. А це в‘язані штани з кашеміру і шерсті🤷🏻‍♀️ Я не знаю чи вийде їх обрізати, ви не знаєте?
вставте гумку і будуть вам шароварчики