05 января в 02:36

куда переехать жить на теплое море?

с самой простой легализацией, доступной недвижимостью (до 100 тыс дол), дешёвой жизнью и безопасностью?
Результат:
вже голосів: 86
29 (33.72%) Болгария
21 (24.42%) Испания
10 (11.63%) Италия
9 (10.47%) Хорватия
8 (9.3%) Португалия
7 (8.14%) Черногория
2 (2.33%) Франция
1 8 4
Подруга в Испании пятый год. Не жалуется.
автор Espresso_caffe 05 января в 02:37
Ответ дляЦирилла Фиона Эллен Рианнон
Подруга в Испании пятый год. Не жалуется.
а в каком городе?
Ответ дляEspresso_caffe
а в каком городе?
Андалусия. Там и недвижимость значительно дешевле, чем в том же Мадриде. Но сначала жила как раз таки там (в Мадриде), затем переехала. Да и вообще в Испании жизнь не такая и дорогая. Знакомый тоже там живёт лет 10
2 2
КошачийНос 05 января в 02:47
Ответ дляЦирилла Фиона Эллен Рианнон
Андалусия. Там и недвижимость значительно дешевле, чем в том же Мадриде. Но сначала жила как раз таки там (в Мадриде), затем переехала. Да и вообще в Испании жизнь не такая и дорогая. Знакомый тоже там живёт лет 10
В Испании, не дорого? ...🤔 Да и жилье там до 100к на берегу моря сомневаюсь что можно купить
1 5
Qney 05 января в 05:40
Албанія? Не Євросоюз, тому недуже, поки що, популярна країна серед біженців і житло дешевше.
iren-madam 1 05 января в 08:42
Туреччину відкидаєте зовсім? Подумайте, Аланійський клімат чудовий, овочі, фрукти цілий рік. Нерухомість саме припала в ціні, до 100 тис.можна придбати чудову квартиру. Впевнена, що є перспектива росту, тому буде ще як інвестиція. До українців дуже лояльне відношення, внп точно отримаєте.
Не Євросоюз, так. А воно їм і не потрібне.
Великий мінус, як на мене - навчання дітей. Турецькі школи не варіант. Тому мої друзі навчають дітей в онлайн-школах, які сертифіковані і видають всі документи на законних підставах.
автор Espresso_caffe 05 января в 09:20
Ответ дляQney
Албанія? Не Євросоюз, тому недуже, поки що, популярна країна серед біженців і житло дешевше.
Балканы очень страшно по причине высокой возможности эскалации конфликта, по этой же причине сложно рассматривать и Черногорию, и Хорватию
автор Espresso_caffe 05 января в 09:42
Ответ дляiren-madam 1
Туреччину відкидаєте зовсім? Подумайте, Аланійський клімат чудовий, овочі, фрукти цілий рік. Нерухомість саме припала в ціні, до 100 тис.можна придбати чудову квартиру. Впевнена, що є перспектива росту, тому буде ще як інвестиція. До українців дуже лояльне відношення, внп точно отримаєте.
Не Євросоюз, так. А воно їм і не потрібне.
Великий мінус, як на мене - навчання дітей. Турецькі школи не варіант. Тому мої друзі навчають дітей в онлайн-школах, які сертифіковані і видають всі документи на законних підставах.
Турцию я не рассматривала, наверное потому что там сложности с внж и постоянно меняются условия
Sicillia 05 января в 10:41
Не порекомендую нічого з вищенаведених країн. Живу 1,5 роки в одній з них. Іспанія, Італія, Греція, Португалія, Франція мають +- однакові характеристики 1) велика бюрократія. Документи. Якщо ви ще і не знаєте мови/немаєте знайомих, то маса часу піде на їх оформлення. Тут їх дуже багато і повсюди черги. Часто на місяці. Легалізація доволі складна 2) висока комуналка, як правило, відносно зп 3) достатньо низькі зп навіть на хороших позиціях. Знову таки відносно цін на оренду, комуналку, їжу, одяг 4) всі нації на морі люблять ’ прокрастинировать’. Я можу написати роман про переоформлення машини з українських номерів на місцеві і покупку машини тут. 5) майже у всіх країнах ЄС Вам треба буде надати документ про походження грошей більше 10-15к євро. Наразі це квитанції про покупку валюти на всю суму не старше 3 місяців, довідка про місцеву роботу чи договір купівлі-продажу нерухомості. 6) про медицину, я думаю, ви знаєте. Багато чого не можу написати без аноніму, але в цілому я не рекомендую. Задоволені дві категорії людей: які в Україні не мали нічого і 1-1.5к євро це шалені гроші для них ( тільки всі їх треба віддати за базові потреби) і ті, що мають хороші статки і відкрили тут бізнес. ( 500к-1 000 000 євро)
автор Espresso_caffe 05 января в 10:49
Ответ дляSicillia
Не порекомендую нічого з вищенаведених країн. Живу 1,5 роки в одній з них. Іспанія, Італія, Греція, Португалія, Франція мають +- однакові характеристики 1) велика бюрократія. Документи. Якщо ви ще і не знаєте мови/немаєте знайомих, то маса часу піде на їх оформлення. Тут їх дуже багато і повсюди черги. Часто на місяці. Легалізація доволі складна 2) висока комуналка, як правило, відносно зп 3) достатньо низькі зп навіть на хороших позиціях. Знову таки відносно цін на оренду, комуналку, їжу, одяг 4) всі нації на морі люблять ’ прокрастинировать’. Я можу написати роман про переоформлення машини з українських номерів на місцеві і покупку машини тут. 5) майже у всіх країнах ЄС Вам треба буде надати документ про походження грошей більше 10-15к євро. Наразі це квитанції про покупку валюти на всю суму не старше 3 місяців, довідка про місцеву роботу чи договір купівлі-продажу нерухомості. 6) про медицину, я думаю, ви знаєте. Багато чого не можу написати без аноніму, але в цілому я не рекомендую. Задоволені дві категорії людей: які в Україні не мали нічого і 1-1.5к євро це шалені гроші для них ( тільки всі їх треба віддати за базові потреби) і ті, що мають хороші статки і відкрили тут бізнес. ( 500к-1 000 000 євро)
спасибо за содержательный ответ
golublexa3 05 января в 10:52
Ответ дляEspresso_caffe
Балканы очень страшно по причине высокой возможности эскалации конфликта, по этой же причине сложно рассматривать и Черногорию, и Хорватию
Ни какой высокой возможности до конфликтов среди балканских стран НАТО нет. Албания по деньгам хороший вариант, но мусульманская страна, есть нюансы, Хорватия дорогая, Черногория дешевле, но вряд ли Вы вложитесь в эти деньги.
Fortal 05 января в 12:34
Ответ дляEspresso_caffe
а в каком городе?
Мальта... море - казка..))) якщо справа в теплому морі.