25 января в 19:22

Не була у гінеколога 5 років... А ви?

Після перших пологів була дисплазія. Виявила випадково, у нас на роботі кожен рік перед відпусткою медогляд, тільки тоді підписують заяву. І от будучі упевнена, що зі мною все ок, пішла на огляд, а там дисплазія. Зробили конізацію, все ок. Через 4 роки друга вагітність. І от після пологів я не була у лікаря. Спочатку декрет. Потім мені підписали заяву два роки поспіль без медогляду, мабуть через війну, не дуже вимагали, казала потім пройду. І от так. Навіщо тема? Не знаю. Чомусь страшно. Багато померлих від раку шийки матки (
Результат:
вже голосів: 172
90 (52.33%) Кожен рік огляд
34 (19.77%) Не була 3-5 років
34 (19.77%) Не була 5-10 років
14 (8.14%) Не була 10+ років
Тумба-юмба 25 января в 19:24
Я люблю себя, каждый год-полтора максимум иду сдаваться, с узи, анализами и т.д
барабанщица 25 января в 19:24
сегодня была
На_оба_рот 25 января в 19:24
Була в 2019, а потім в 2023. Все добре. Дітей, вагітностей і сумнівних звʼязків не було.
Бурундучиха 25 января в 19:25
Хожу каждый год,полтора максимум... Не играюсь. Свекровь умерла от рака шейки матки на 4 стадии ,не ходила лет 10..
Помаранчова душа 25 января в 19:25
Не была 12 лет
1 5 11
КликОЛЬКА 25 января в 19:25
Была перед войной. Каждый месяц думаю, надо сходить к гинекологу, мамологу, анализы сдать, и тяну :(
автор Ясамаякрасивая) 25 января в 19:26
Ответ дляНа_оба_рот
Була в 2019, а потім в 2023. Все добре. Дітей, вагітностей і сумнівних звʼязків не було.
Сумнівні зв´язки не мають значення для онкопатології. Я більш про це думаю.
1 6 1
Попразендовна 25 января в 19:27
Не була 8 років, а сенс. Як вони нічого не знають і не тямлять. Перед тим ходила кожен рік і все одно ніхто нічого толкового не сказав.
2 18 9
Та не реву я 25 января в 19:28
В чому проблема обрати самостійно гінеколога і ходити раз в рік на повний огляд з узі
Робота...заставляли

Як мала дитина чесно
годовасик 25 января в 19:28
я уже два года не могу вылечить болячку после жилья в лагере беженцев
Нагайна 25 января в 19:28
Сходите сейчас
Та не реву я 25 января в 19:29
Ответ длягодовасик
я уже два года не могу вылечить болячку после жилья в лагере беженцев
Якууу????
автор Ясамаякрасивая) 25 января в 19:29
Ответ дляПопразендовна
Не була 8 років, а сенс. Як вони нічого не знають і не тямлять. Перед тим ходила кожен рік і все одно ніхто нічого толкового не сказав.
Ну як це? Цитологія. Ви розумієте що онко себе проявляє коли вже майже нічого не можна заробити. І я це розумію і ніяк не піду
Статус Ква 25 января в 19:29
Ох, дівчата.Я зараз з мамою своєю по онкології ходжу.Найбільша черга до онколога гінеколога, та до мамолога.До мамолога прям просто жах, черга не зменшується з ранку до вечора.Жінки від 18 до 90.Треба груди перевіряти.
5 2
автор Ясамаякрасивая) 25 января в 19:30
Ответ дляТа не реву я
В чому проблема обрати самостійно гінеколога і ходити раз в рік на повний огляд з узі
Робота...заставляли

Як мала дитина чесно
Немає проблеми. У мене є лікар. На роботі у себе проходжу. І от досі не пішла . А вже два роки працюю після декрету
На_оба_рот 25 января в 19:32
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Сумнівні зв´язки не мають значення для онкопатології. Я більш про це думаю.
Мають. Запалення і ВПЧ бувають від сумнівних звʼязків.
автор Ясамаякрасивая) 25 января в 19:32
Ответ дляСтатус Ква
Ох, дівчата.Я зараз з мамою своєю по онкології ходжу.Найбільша черга до онколога гінеколога, та до мамолога.До мамолога прям просто жах, черга не зменшується з ранку до вечора.Жінки від 18 до 90.Треба груди перевіряти.
Так. Але якщо в груді все ж таки можна самій щось ’нащупати’ то там тільки огляд.
ЯблокоРаздора 25 января в 19:33
Ходжу раз на рік - огляд, аналізи, узд, + узд щитовидки та грудей. Такий собі ТО) Ну його, ті проблеми. Онко на ранніх стадіях виліковне, а дітям потрібна мама. Тому привчила себе ходити регулярно до гінеколога (в приватну клініку), щоб все швиденько за раз зробити без нервів.
парИла я парИла 25 января в 19:33
Раз в рік, до найкращих лікарів. Всі необхідні аналізи і обстеження
автор Ясамаякрасивая) 25 января в 19:34
От почитаю. І заставлю себе підти.
Печальки.нет 25 января в 19:35
щорiчно профогляд - робота
АБВГДэшница 25 января в 19:36
Хожу к гинекологу 1-2 раза в год.
Статус Ква 25 января в 19:36
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Так. Але якщо в груді все ж таки можна самій щось ’нащупати’ то там тільки огляд.
Коли вже нащупаеш, то вже якась стадія.Яка вже іметостази дає.Т.б самій собі прощупати нічого не дасть.Я чесно в шочі була, коли побачила той натовп біля кабінету обласної онкології в Миколаєві.
2 1
Володарка мрій 25 января в 19:36
Я тоже не была у гинеколога уже 5 лет. При том, что у меня дисплазия шейки матки
ТебеОноНадось 25 января в 19:37
Была года 4 назад
А до этого 10 лет не была.
Спілий баклажан 25 января в 19:38
35 років, не була ніколи. Взагалі.
Єдине виключення - коли була підозра на вагітність, то здавала аналіз та робила УЗД, але обійшлося, то була не вона. А на огляді не була жодного разу за все життя. Я чудово знаю, що це неправильно, але моя фобія на цих лікарів сильніша за здоровий глузд.
Ніяких скарг не мала, та от зараз якісь дивні збої циклу, то доведеться йти. Страшно до трясучки, я так не лякалася, коли в мене перед хатою танки їхали. Мало страху перед самим оглядом, так ще боюся, що в мене тепер щось жахливе знайдуть і моє життя буде зруйноване.
Записалася, зібралася їхати, тільки сіла у машину - мене почало плавити, в очах потемніло, я зрозуміла що просто не доїду. Скасувала той запис.
Думаю сходити до сімейного лікаря, нехай направить до психіатра чи до кого, щоб виписали рецепт на транквілізатор якийсь, та буду рухатися на таксі, бо сама точно не доберуся.
13 5
fialka123 25 января в 19:38
Полтора не была. Через пару недель пойду
Володарка мрій 25 января в 19:39
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Сумнівні зв´язки не мають значення для онкопатології. Я більш про це думаю.
Имеют. Беспорядочные половые связи повышают риск заражения онкогенным ВПЧ
Помаранчова душа 25 января в 19:39
Ответ дляВолодарка мрій
Я тоже не была у гинеколога уже 5 лет. При том, что у меня дисплазия шейки матки
Глюк
fialka123 25 января в 19:40
Ответ дляСпілий баклажан
35 років, не була ніколи. Взагалі.
Єдине виключення - коли була підозра на вагітність, то здавала аналіз та робила УЗД, але обійшлося, то була не вона. А на огляді не була жодного разу за все життя. Я чудово знаю, що це неправильно, але моя фобія на цих лікарів сильніша за здоровий глузд.
Ніяких скарг не мала, та от зараз якісь дивні збої циклу, то доведеться йти. Страшно до трясучки, я так не лякалася, коли в мене перед хатою танки їхали. Мало страху перед самим оглядом, так ще боюся, що в мене тепер щось жахливе знайдуть і моє життя буде зруйноване.
Записалася, зібралася їхати, тільки сіла у машину - мене почало плавити, в очах потемніло, я зрозуміла що просто не доїду. Скасувала той запис.
Думаю сходити до сімейного лікаря, нехай направить до психіатра чи до кого, щоб виписали рецепт на транквілізатор якийсь, та буду рухатися на таксі, бо сама точно не доберуся.
А если не найдут?) Ну вы что