26 января в 17:44

Показ Джона Ґальяно?

як вам? обговоримо?)
parele 26 января в 17:45
Искусство бывает и дрянным, и странным))
1 1 15
Riesling 26 января в 17:45
хеллоувин вроде уже прошел
6 1
Like-995b 26 января в 17:46
Вы думаете тут есть с кем обсудить показ Гальяно?)
19 8 5
Неправдиша 26 января в 17:46
Ну це ж подіумна мода, її на конвеер не ставлять і в продажі немає..чи ви знаток високої моди, що хочете обговорити?)
Самая СоветЧиваЯ 26 января в 17:46
Дуже гарно!
MarryV 26 января в 17:47
Антисекс.
13 2
Неправдиша 26 января в 17:47
Ответ дляLike-995b
Вы думаете тут есть с кем обсудить показ Гальяно?)
Ну з вами хіба не можливо це?) Ви розумієтеся в високій моді?
Лукава Кішка 26 января в 17:47
О!!! Я тоже не брею пиписку. Наконец то я в тренде.
5 28 1
ПочтальЁнша 26 января в 17:47
Вау. Класно
Булку Дай 26 января в 17:47
Чорні наряди супер
Лукава Кішка 26 января в 17:48
Ответ дляRiesling
хеллоувин вроде уже прошел
И по старому стилю и по новому? А то я не успеваю следить.
Самая СоветЧиваЯ 26 января в 17:48
Ответ дляMarryV
Антисекс.
Це вау секс! Тонка талія, пишні стегна. Дуже жіночно, сексуально і провокуюче.
Я так розумію скоро піде мода на тонку талію, а де її брати
14 3 1
Like-995b 26 января в 17:48
Ответ дляНеправдиша
Ну з вами хіба не можливо це?) Ви розумієтеся в високій моді?
Не, не розмумиюсь) как и все тут отписавшиеся)
Вот Она Я 26 января в 17:49
Ответ дляЛукава Кішка
О!!! Я тоже не брею пиписку. Наконец то я в тренде.
В епоху лазера, ви динозавр 😁
Неправдиша 26 января в 17:49
Ответ дляЛукава Кішка
О!!! Я тоже не брею пиписку. Наконец то я в тренде.
То накладочка, на алі експрес продають різні. Зробіть депіляцію, і потім любими формами дивуйте партнера)))
Кондуктор маршрутки 26 января в 17:49
Пластические хирурги, которые из жира лепят фигуры, точат ножи😁
ПочтальЁнша 26 января в 17:49
Це у дівчаток такі бедра чи накладки?
Встидаюся запитать 26 января в 17:49
Ответ дляЛукава Кішка
О!!! Я тоже не брею пиписку. Наконец то я в тренде.
Точно, нарешті лохматі піськи у моді!
Передостання сукня гарна
Сама вумна тутички 26 января в 17:49
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Це вау секс! Тонка талія, пишні стегна. Дуже жіночно, сексуально і провокуюче.
Я так розумію скоро піде мода на тонку талію, а де її брати
Уже года 2 есть и на прозрачные ткани тоже (ясное дело в уличной моде все гораздо скромнее)
Лукава Кішка 26 января в 17:49
Ответ дляВот Она Я
В епоху лазера, ви динозавр 😁
Хрен вам. Я модель Гальяно, ну потенциальная.
15 1 1
Вот Она Я 26 января в 17:49
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Це вау секс! Тонка талія, пишні стегна. Дуже жіночно, сексуально і провокуюче.
Я так розумію скоро піде мода на тонку талію, а де її брати
Корсети носити під мішкуватими речами 😜
MarryV 26 января в 17:50
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Це вау секс! Тонка талія, пишні стегна. Дуже жіночно, сексуально і провокуюче.
Я так розумію скоро піде мода на тонку талію, а де її брати
Как то оно все отдельно от фигуры. Как Ивлеева в занавеске.
Кондуктор маршрутки 26 января в 17:50
Ответ дляНеправдиша
То накладочка, на алі експрес продають різні. Зробіть депіляцію, і потім любими формами дивуйте партнера)))
Только хотела пошутить, что все после лазера пойдут наращивать, а китайцы уже подсуетились, вот молодцы!
Лукава Кішка 26 января в 17:50
Ответ дляНеправдиша
То накладочка, на алі експрес продають різні. Зробіть депіляцію, і потім любими формами дивуйте партнера)))
Не, не люблю усложнять себе жизнь.
Неправдиша 26 января в 17:51
Ответ дляLike-995b
Не, не розмумиюсь) как и все тут отписавшиеся)
Я теж пас. Тому читаю, а не коментую про наряди. Я звісно знаю, що такі покази існують, на цьому всі мої знання закінчилися. Ось , може автор прокоментує і трохи привідкриє завісу тайного життя високої моди.
Неправдиша 26 января в 17:52
Ответ дляКондуктор маршрутки
Только хотела пошутить, что все после лазера пойдут наращивать, а китайцы уже подсуетились, вот молодцы!
Ну от що робити, як гола там?))) Тільки кущік заказати на алі)
Belle Cherie 26 января в 17:52
Гальяно, як Гальяно. Він любить цю епоху в моді, його відомі колекції, які оживили від упадку будинок Діор, також були у цьому стилі, просто менш еротизовані. Тут він вже наповну відривається у своїй течії. Мені не подобається це, що ви виставили, навіть якщо це для подіуму і піде у масовку як ’натхнення’.
Olen4a 26 января в 17:53
Я нічого не розумію у високій моді. Мені сподобалась перша композиція.
Vitamina1407 26 января в 17:53
А видели как Кайли Дженни постарела ? Ей из-за филлеров как будто лет 50
Все возможно 26 января в 17:53
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Це вау секс! Тонка талія, пишні стегна. Дуже жіночно, сексуально і провокуюче.
Я так розумію скоро піде мода на тонку талію, а де її брати
Думаете будут все массово в корсетах после оверсайза))? Не... И тренд удобно без давления в никаких местах вряд ли так просто сдастся)