13 февраля в 19:43

Подарунок 25річній, що в тренді

Треба обрати дівчині подарунок, член сім´ї, але не дуже близькі стосунки. Тобто, труси дарувати буде не зручно. Подарунок символічний, грн на 500.
Дивлюся в бік срібних сережок з перлинами. Що ще можна роздивлятися?
Смайлик 13 февраля в 19:45
Мне 25. Лучше сертификат в ювелирный
Работать надо 13 февраля в 19:45
Лучше ювелирку не рассматривать. У вас слишком скромный бюджет на что-то стоящее + индивидуальные вкусы надо учитывать. Малознакомому человеку такое дарить не стоит.
Tammy21 13 февраля в 19:47
Авторка, тільки сертифікат чи гроші.
1 1
ДолькиКабана 13 февраля в 19:47
Може якусь намистину з Пандори. Або планер для нотаток/спостережень
автор Copy-Paste 13 февраля в 19:50
Ответ дляTammy21
Авторка, тільки сертифікат чи гроші.
Це не на день народження. Дарувала гребінець модний , коробку крафтових десертів. Якусь умивалку подивитися ,аптечну?
А я нівроку 13 февраля в 19:51
В Еву сертификат
Tammy21 13 февраля в 19:51
Ответ дляCopy-Paste
Це не на день народження. Дарувала гребінець модний , коробку крафтових десертів. Якусь умивалку подивитися ,аптечну?
Зрозуміла. Тоді б я зупинилася на солодощах. Умивалка -- не дуже подарунок, особливо для не близьких стосунків, імхо.
автор Copy-Paste 13 февраля в 20:05
Ответ дляА я нівроку
В Еву сертификат
Ні, дякую. Це точно не підійде
Вилами по воде 13 февраля в 20:10
Мінівібратор
Санта Барбара 13 февраля в 20:18
сертификат на белье жасмин
автор Copy-Paste 13 февраля в 20:21
Ответ дляВилами по воде
Мінівібратор
Живе з хлопцем, думаю, вони справляться
автор Copy-Paste 13 февраля в 20:21
Ответ дляСанта Барбара
сертификат на белье жасмин
До речі, зараз гляну. Думаю, це краще ніж Єва
любименькая 13 февраля в 20:23
Краще гроші в конверті, дівчинка молода і сама собі щось обере.
Тільки не сертифікати, бо в тих же косметичних ти потім свою карту не можеш застосувати чи може і іншому магазині все купує чи взагалі замовляє через посередника.
автор Copy-Paste 13 февраля в 20:34
Ответ длялюбименькая
Краще гроші в конверті, дівчинка молода і сама собі щось обере.
Тільки не сертифікати, бо в тих же косметичних ти потім свою карту не можеш застосувати чи може і іншому магазині все купує чи взагалі замовляє через посередника.
500 грн якось виглядає не альо в конверті
Масяня Я 13 февраля в 21:06
Орхідея, чашка, книга, дорожня косметичка, пензлі для макіяжу. Нічого оригінального не придумується
любименькая 13 февраля в 21:12
Ответ дляCopy-Paste
500 грн якось виглядає не альо в конверті
Я вам скажу як людина людина в якої все є, я б краще отримала умовні навіть 200 грн в конверті, чим умовний сертифікат в непотрібний магазин.
Дівчина молода і скоріш за все замовить, щось чи з маркетплейсу чи у посередника з Сефори чи Іпсі на свій смак чи прогуляє десь в кафе. Та навіть купить своїх улюблених цукерок. Сертифікат дуже зобов´язує. На 500 грн з сертифікату в косметичному чи магазині білизни нічого не купиш особливо і тобі треба докладати свої гроші і ти маєш от саме в тому магазині купити, якій тобі умовно зовсім не впав