10 марта в 18:38

Ви любите свою роботу?

Чи чекаєте вже скоріше понеділка, щоб побігти на улюблену роботу?
Поділіться в коментарях за що любите свою роботу і ті, хто не люблять за що ні
Результат:
вже голосів: 70
29 (41.43%) Нормально
16 (22.86%) Терпіти не можу
14 (20%) Обожнюю свою роботу
11 (15.71%) Результати
marata 10 марта в 18:39
Рівно дихаю до неї)) Ненависті нема. Люблю за зарплату)
dulenok 10 марта в 18:40
Я просто работаю
alisarich 10 марта в 18:41
Обожаю, пришла поела , попила кофеек, потрындела, покурила , выгуляла наряды и пошла домой
jannjann77 10 марта в 18:41
Люблю. Но я уже старенькая и на работу не лечу. Просто иду.
parele 10 марта в 18:41
Люблю. Но понедельника с радостью точно не жду, потому что дом люблю больше))
Рюшка-Ринка 10 марта в 18:43
Дуже люблю. дистанційна (1 раз на тиждень в офісі), класний куратор (я на адаптаційному періоді, оскільки лише 2-й місяць працюю), гарні колеги, додаткова ( нескладна- зніматись у відеорозясненнях) робота додатково оплачується. В офісі безкоштовна кава, вода. Є можливість просувати себе як експерта (планую розпочати власну діяльність), коротше - я задоволена.
Але я цю роботу місяців 7-8 шукала
МашМааш 10 марта в 19:04
Очень люблю, но иногда , конечно, может зоьеться чего-то другого) типа с семьёй побыть, поспать, погулять
Петрик 10 марта в 19:08
Не люблю. З понеділка вже чекаю п´ятницю.
Kot_v_meshke 10 марта в 19:12
Люблю, но понедельника не жду))))). Лень утром вставать, собираться, ехать.
angelo4ka 10 марта в 19:29
Люблю свою профессию, но работа превратилась в адище
Пандора 10 марта в 19:55
Нормально відношусь. Адекватно так би мовити. Все офіційно. Премії. З.п. більш менш. Поруч з домом. Є моменти, які бісять. Але це на кожній. Тимчасово все може влаштовувати. Щось що буде бісить все одно вилізуть.
lasorbonne 11 марта в 10:55
Ответ дляРюшка-Ринка
Дуже люблю. дистанційна (1 раз на тиждень в офісі), класний куратор (я на адаптаційному періоді, оскільки лише 2-й місяць працюю), гарні колеги, додаткова ( нескладна- зніматись у відеорозясненнях) робота додатково оплачується. В офісі безкоштовна кава, вода. Є можливість просувати себе як експерта (планую розпочати власну діяльність), коротше - я задоволена.
Але я цю роботу місяців 7-8 шукала
Ким працюєте?
Рюшка-Ринка 11 марта в 15:52
Ответ дляlasorbonne
Ким працюєте?
Податковий юрист-експерт