27 марта в 19:15

Дівчата це триндець

Прийшли результати скринінгу
Усміхайлик 27 марта в 19:17
що конкретно триндець? ризик трисомії 21? так він такий і буде, якщо Вам за 30
11 1
Мааарковная 27 марта в 19:17
Успокойтесь и сходите здайте НИПТ тест.
автор Настя -b349 27 марта в 19:17
Ответ дляУсміхайлик
що конкретно триндець? ризик трисомії 21? так він такий і буде, якщо Вам за 30
Мені 29
Мааарковная 27 марта в 19:18
Ответ дляУсміхайлик
що конкретно триндець? ризик трисомії 21? так він такий і буде, якщо Вам за 30
Не правда, у меня был низкий в 33 года,а автору 29.
автор Настя -b349 27 марта в 19:18
Ответ дляУсміхайлик
що конкретно триндець? ризик трисомії 21? так він такий і буде, якщо Вам за 30
Там ще є високі ризики крім трисомії
УраганнаЯ 27 марта в 19:18
Придется делать НИПТ.
К сожалению дорого , но нужно.
Завтра не пью 27 марта в 19:18
Ну, сначаламнужно не обрезанныц результат показать. Если там высокие риски, сделайте нипт
західний_діалект 27 марта в 19:19
Не расстраивайтесь. Но и не тратьте время и деньги на НИПТ. У вас прямые показания к амниоцентезу. Желаю удачи, сама это проходила.
3 2 1 1
Усміхайлик 27 марта в 19:19
Ответ дляНастя -b349
Мені 29
в мене був ризик 1 на 200, бо мені 36, абсолютно здорова дитина народилась. Це тільки цифри. Якщо є токсикоз, це також впливає. Якщо сильно страшно, є ніпт
5 1
Мааарковная 27 марта в 19:21
Узнайте у своего гинеколога можно ли сдать НИПТ в Синево бесплатно. Там же какие-то анализы сейчас можно сдавать бесплатно по направлению.
західний_діалект 27 марта в 19:21
Ответ дляУсміхайлик
в мене був ризик 1 на 200, бо мені 36, абсолютно здорова дитина народилась. Це тільки цифри. Якщо є токсикоз, це також впливає. Якщо сильно страшно, є ніпт
Одного только возраста недостаточно для высокого риска. Он в комплексе рассчитывается. Но да, 1:200 означает, что лишь у одной из 200 женщин будет больной ребенок, а у других 199 - все хорошо.
Усміхайлик 27 марта в 19:22
Ответ длязахідний_діалект
Одного только возраста недостаточно для высокого риска. Он в комплексе рассчитывается. Но да, 1:200 означает, что лишь у одной из 200 женщин будет больной ребенок, а у других 199 - все хорошо.
я мала на увазі, що з віком ризик буде збільшуватися. Звісно, що є і інші фактори
Продавчиня кіз 27 марта в 19:23
Можна робити з ризиком амніоцентез, а можна зробити тест по крові мами у приватних лабораторіях, тоді буде точно відомо
Примарочка 27 марта в 19:24
Ответ дляУсміхайлик
що конкретно триндець? ризик трисомії 21? так він такий і буде, якщо Вам за 30
В 36 був меньше набагато.
Кондуктор автобуса 27 марта в 19:26
Як на мене ці скринінгу більше лякають ніж користі дають
20 2 1
Усміхайлик 27 марта в 19:27
я не туди подивилась, глянула на базовий, вибачаюсь. Тому і не зрозуміла, де триндець
Ядвига Юсьлегко 27 марта в 19:30
Ответ дляКондуктор автобуса
Як на мене ці скринінгу більше лякають ніж користі дають
Соглашусь.Кого-то на аборт посылали, а в итоге здоровый ребёнок родился, а у кого-то больной при идеальных анализах.Автор, желаю здоровья Вам и малышу!
10 2
Вумна вутка 27 марта в 19:37
Это первый или второй скрининг?
ЗабежАЛОЧКА 27 марта в 19:37
Прям тупой себя почувствовала...
О чём вы говорите? Что за непонятные слова? 🙈
Червона ікорка 27 марта в 19:38
Що таке нипт?
Спробуйте спочатку сходити до узиста-генетика, наприклад Підченко, якщо він приймає.
Мені всі ці вірогідності видаються викачуванням грошей
3 1
Пліткарка 27 марта в 19:41
Згодна з автором, повний триндець отримати такі результати тесту. Залишається сподіватися на краще і зробити дослідження які порекомендує лікар. Це все що залишається автору.
Хай все буде добре і плід буде здоровий.
Пліткарка 27 марта в 19:43
Ответ дляЧервона ікорка
Що таке нипт?
Спробуйте спочатку сходити до узиста-генетика, наприклад Підченко, якщо він приймає.
Мені всі ці вірогідності видаються викачуванням грошей
Підченуо також порекомендує ніпт, узі не замінює інші дослідження.
Самая СоветЧиваЯ 27 марта в 19:43
Який у вас тиждень?
Щось не спиться 27 марта в 19:45
Ответ дляНастя -b349
Мені 29
Це ваша перша вагітність?
Сама не знаю 27 марта в 19:45
Ризик достатньо високий, робіть амніо.
По узі також відхилення?
Вумна вутка 27 марта в 19:45
Ответ дляПліткарка
Підченуо також порекомендує ніпт, узі не замінює інші дослідження.
Вообще при больших рисках рекомендуют амнео ( по моему так называются)
Щось не спиться 27 марта в 19:45
Ответ дляУсміхайлик
в мене був ризик 1 на 200, бо мені 36, абсолютно здорова дитина народилась. Це тільки цифри. Якщо є токсикоз, це також впливає. Якщо сильно страшно, є ніпт
А нащо впливає токсикоз?
Щось не спиться 27 марта в 19:47
Ответ дляЧервона ікорка
Що таке нипт?
Спробуйте спочатку сходити до узиста-генетика, наприклад Підченко, якщо він приймає.
Мені всі ці вірогідності видаються викачуванням грошей
А чим цей російськомовний підченко такий особливий,як лікар?
Що ажиатиж ?
Бабця в мештах 27 марта в 19:48
Ответ дляЩось не спиться
А чим цей російськомовний підченко такий особливий,як лікар?
Що ажиатиж ?
І судячи з розповідей дівчат тут, він хам ще той
Не вмію заміряти 27 марта в 19:52
Автор, этот скрининг -пальцем в небо. Сделайте нипт плюс узи.