28 марта в 08:21

А як у вас коли їдете в гості?

Хочу зрозуміти, я жлоб чи дурепа) Чи те і інше 😅
Подруга приїхала в гості на тиждень.
Одразу скажу, що не запрошувала. Типу, скучила, у дитини канікули... Ми живемо в іншому місті зараз.
Звісно, я приготувалася, скупилася, шашлик, до шашлику, смаколики дитині, продукти для приготування їжі, випивка...
Озвучила, що може готувати собі коли хоче і що хоче крім того, що готую я.
Розумію, що не вдома, можливо не комфортно, бо нічого не готує сама.

Зачепило, коли через 5 днів разом пішли в магазин докупити необхідне, то вона купила суто для себе пляшку вина і дитині солодощі, які теж поклали окремо. Моїй дитині навіть не пропонується 😳
Фінансово у неї стан кращий ніж у нас.

Якось, навіть, не по собі, що про це думаю.
Але чи я не лох?

Ви коли їдете в гості на тиждень теж розраховуєте, що вас вес час будуть приймати і обслуговувати? Так має бути?
21 3
Мишка-шалунишка 28 марта в 08:23
Часто буває, що як їду в гості до кооось, то закупаюсь так, що мені в готелі дешевше було б))
Love_Love_Love_ 28 марта в 08:23
Для мене це нонсенс, в моєму оточенні немає таких людей і такі точео не приїдуть на тиждень в гості.
Рубаю олівлє 28 марта в 08:23
Не має бути. Ваша подруга — з тих незамутньонних, що тут про зайву тарілку супу верещать.
Бритоножка 28 марта в 08:23
Ви лох
20 2
Love_Love_Love_ 28 марта в 08:24
Ответ дляМишка-шалунишка
Часто буває, що як їду в гості до кооось, то закупаюсь так, що мені в готелі дешевше було б))
Аналогічно
Love_Love_Love_ 28 марта в 08:24
Ответ дляБритоножка
Ви лох
При чому тут лох?
Кондуктор автобуса 28 марта в 08:25
Я зачасту не закупаюсь, просто ділю чек і йдемо в магазин разом. Але якщо собі щось купую, завжди обговорюю, що це на всіх також
дфтфсрлфлф 28 марта в 08:30
Так не має бути. Нащо таке терпіти? Навіть якщо людина небагата, має щось привезти, гостинці якісь, тощо
автор Печенюшка 28 марта в 08:29
Капець,як не приємно... Дружимо з дитинства, стільки пройшли разом,раніше такого не було.
Зараз небагато спілкуємося, бо роз´їхалися. І ось так... Роблю висновки.
Вареничніца 28 марта в 08:30
Я б простіше зробила. Перший день оте меню шо ви написали. А решта суп, борщ , каша з сосискою( пофігу чи їсть це її дитина) і жарена картопля з сельодкою)) може тоді вона б встала і пішла щось купила?
Пацан к успеху шел 28 марта в 08:30
Я в гости хожу на пару часов максимум. На неделю у меня бы и мысли не возникло. Ну либо приехать и жить в отеле, а с подругой просто встречаться и проводить время
ПоЗиТиВнАя 28 марта в 08:31
Ответ дляПеченюшка
Капець,як не приємно... Дружимо з дитинства, стільки пройшли разом,раніше такого не було.
Зараз небагато спілкуємося, бо роз´їхалися. І ось так... Роблю висновки.
А вона щось вам чи дитині привезла? Подарунки, солодощі?
автор Печенюшка 28 марта в 08:32
Ответ дляПацан к успеху шел
Я в гости хожу на пару часов максимум. На неделю у меня бы и мысли не возникло. Ну либо приехать и жить в отеле, а с подругой просто встречаться и проводить время
У неї відпустка. Теж пропонувала їй декілька днів побути у нас і поїхати з малим відпочити, поруч є курортне місце. Не захотіла.
автор Печенюшка 28 марта в 08:34
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А вона щось вам чи дитині привезла? Подарунки, солодощі?
Так. Зефір і шоколадку малому.
Дон Пэдро 28 марта в 08:35
Ответ дляВареничніца
Я б простіше зробила. Перший день оте меню шо ви написали. А решта суп, борщ , каша з сосискою( пофігу чи їсть це її дитина) і жарена картопля з сельодкою)) може тоді вона б встала і пішла щось купила?
Вкуснятина
тяжкаялюдина 28 марта в 08:35
На щастя не їздить до мене ніхто і я нікуди більше ніж на 1 ніч))) подруга ваша дивна. Ви нормальна людина
Без Баяна 28 марта в 08:36
Ви лох, але не з метою образити, по суті просто.
Робіть висновок. Побалували, покружили і досить. Тобто зустріли гостинно, а тепер нехай харчуються за своє. Почніть демонстративно годувати свою родину, а їм казати ніби мимоволі, що як схочуть щось поїсти, нехай собі приготують. Може ло подруги дійде
Колгоспниця 28 марта в 08:36
Ответ дляПеченюшка
У неї відпустка. Теж пропонувала їй декілька днів побути у нас і поїхати з малим відпочити, поруч є курортне місце. Не захотіла.
Ви не здогадуєтеся, чому?
Тому що у вас повний пансіон, безкоштовно. А там доведеться гроші платити. Непогано ’подруга’ придумала, як безкоштовно провести весняні канікули))
Мушля з Криму 28 марта в 08:36
На новый год приезжали к друзьям на пару дней. С собой привезла пакет с продуктами-сыр, колбаса, конфеты, фрукты и т.д. Когда вместе выходили в магазин, то платили по очереди, поэтому вышло 50/50. У друзей финансово больше возможностей, но мне неприятно, когда за меня платят.
Love_Love_Love_ 28 марта в 08:37
Ответ дляПеченюшка
У неї відпустка. Теж пропонувала їй декілька днів побути у нас і поїхати з малим відпочити, поруч є курортне місце. Не захотіла.
Може грошей немає
СкокоМнеДадите 28 марта в 08:38
Ответ дляПацан к успеху шел
Я в гости хожу на пару часов максимум. На неделю у меня бы и мысли не возникло. Ну либо приехать и жить в отеле, а с подругой просто встречаться и проводить время
аналогично, мне было бы некомфортно самой так останавливаться, и чтобы ко мне кто-то приехал так тоже.
dulenok 28 марта в 08:39
На первый день по случаю приезда подруги я б и скупилась , и приготовила. Остальную неделю либо пополам, либо каждый себе. Но у меня и подруг таких ’ волшебных’ нет, чтобы им это объяснять. Все адекватные
Колгоспниця 28 марта в 08:39
Ответ дляLove_Love_Love_
Може грошей немає
А вдома вона б святим духом тиждень харчувалася?))
Прокачую сідниці 28 марта в 08:41
Ой, даже не представляю чтоб я припёрлась к людям на неделю ещё и с прицепом. Но у меня были случай такие. Например ездили в гости к сестре семьей. То конечно везли кучу гостинцев,малому дарили деньги,и в супермаркете оплачивали покупки я. Потому как сестра затарила очень хорошо холодильник и алкоголь тоже. Был.новый год. Я ж не дура и понимаю какие это расходы,поэтому уже следующие походы в супермаркет оплачивала я. Ездили в соседний город с ночёвкой,то я вернула половину стоимости жилья и на бензин. Я считаю это нормально. Тк конечно они могли бы нам это ’подарить’ но кто ж бы потом нас ещё раз ждал в гости то
dulenok 28 марта в 08:41
Ответ дляКолгоспниця
А вдома вона б святим духом тиждень харчувалася?))
До зарплаты захотела пересидеть, чтоб в НЗ не влезать:)
Домашня Зюзя 28 марта в 08:41
Если приглашают в гости, покупаю символически торт, вино и т.п. никогда в гостях не готовила и мои гости тоже со своими продуктами не приезжали. Но никто больше 2-х недели не жил, поэтому даже вопросов не было, что должны что-то. Если бы не было возможности, то не приглашала бы.
Когда хотим собраться у кого-то на праздник или выходные, то делим бюджет на всех, едем в магазин или заказываем доставку.
Было пару раз, когда по делу приезжали в город и останавливались у нас. Я вообще не парилась готовкой и кто там и что покупает и ест.
1 1
Колгоспниця 28 марта в 08:44
Ответ дляДомашня Зюзя
Если приглашают в гости, покупаю символически торт, вино и т.п. никогда в гостях не готовила и мои гости тоже со своими продуктами не приезжали. Но никто больше 2-х недели не жил, поэтому даже вопросов не было, что должны что-то. Если бы не было возможности, то не приглашала бы.
Когда хотим собраться у кого-то на праздник или выходные, то делим бюджет на всех, едем в магазин или заказываем доставку.
Было пару раз, когда по делу приезжали в город и останавливались у нас. Я вообще не парилась готовкой и кто там и что покупает и ест.
А їх ніхто і не запрошував. Автор про це написала.
автор Печенюшка 28 марта в 08:44
Ответ дляLove_Love_Love_
Може грошей немає
Я б себе так не почувала, якби точно не знала, що гроші є.
2 квартири застраховані, автівка з автосалону, гуртки і додаткові заняття у дитини, зачіски, покраски, косметолог, перманент все може собі дозволити.
Ми живемо набагато скромніше і маємо особливу дитину на лікування якої втрачаємо багато коштів. Вона про це знає.
Домашня Зюзя 28 марта в 08:50
Ответ дляПеченюшка
Я б себе так не почувала, якби точно не знала, що гроші є.
2 квартири застраховані, автівка з автосалону, гуртки і додаткові заняття у дитини, зачіски, покраски, косметолог, перманент все може собі дозволити.
Ми живемо набагато скромніше і маємо особливу дитину на лікування якої втрачаємо багато коштів. Вона про це знає.
Учитесь говорить нет. У меня без приглашения никто не приезжает. Только в экстренном случае, но там каждый «развлекает» себя сам, без обид. С меня лишь ночлег.
Противно конечно копейки считать, но если накладно, так и скажите: я ваш с ребенком отдых не тяну, больше не приезжай.
Я только за! 28 марта в 08:51
Не вважаю Вас лохом. Ви нормальна людина. До мене не приїжджають на тиждень, тільки на кілька днів, шашлик не готую, звичайна наша їжа тільки готую в більшій кулькості: борщ, картопля з м´ясом або каша з м´ясом, сосиски присутні, салат з овочів- не майонезний, на завтрак омлет,яєшня, запіканка або сирники, печиво, чай/кава, фрукти. Одноразовий обмін смаколиками між дітьми при першій зустрічі, вони нам- ми їм. Не вважаю що гості повинні мені купляти їжу. І мені не важко покормити своєю їжею. І рада побачити, поспілкуватись.