28 марта в 11:37

Продаж квартири на окупованій території

Можливо хтось робив таким шляхом: квартира на мого чоловіка. На окупованій є моя сестра. Чи можливо, щоб чоловік написав на мене доручення, а я з´їздила в Польщу і написала доручення на сестру в посольстві піда*сіїї? Бо там в них закон про націоналізацію вийшов. Шкода, якщо пропаде житло((.
9 4
Дон Пэдро 28 марта в 11:40
довіреність може дати тільки власник. це генеральна довіреність на продаж. нехай пише одразу на неї або їдьте ви. дивіться одразу щоб було переведено на росс мову. і взагалі краще робити росс довіреність. але ми робили це давно, ще до 22 року. там приймали тільки росс довіреності на продаж.
автор ЭтаваНиМожетБыть 28 марта в 11:42
Ответ дляДон Пэдро
довіреність може дати тільки власник. це генеральна довіреність на продаж. нехай пише одразу на неї або їдьте ви. дивіться одразу щоб було переведено на росс мову. і взагалі краще робити росс довіреність. але ми робили це давно, ще до 22 року. там приймали тільки росс довіреності на продаж.
Чоловік не може поїхати до Польщі. Я звісно що на окуповану не поїду. Якщо він на мене генеральне зробить, то я не можу давати третій особі доручення, вірно?
Акуна_Матата 28 марта в 11:43
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Чоловік не може поїхати до Польщі. Я звісно що на окуповану не поїду. Якщо він на мене генеральне зробить, то я не можу давати третій особі доручення, вірно?
Та же проблема(
Автопортрет нурофена 28 марта в 11:46
Нельзя продать по доверенности.
Мамина корзиночка 28 марта в 11:47
На жаль, ні.
Доручення дійсне тільки с рос на рос паспорт (
Може, пізніше підрихтують свої ’закони’, там кожного дня нововведення.
Теж така проблема, і теж своє нікому дарувати не збираємося.
2 1
автор ЭтаваНиМожетБыть 28 марта в 11:47
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Нельзя продать по доверенности.
Там можна, головне, щоб вона була зроблена в посольстві
Янгол в камуфляжі 28 марта в 11:47
Не продасте за дорученням, в мене є доручення, але щоб продати- треба подати на реєстрацію документів на житло ОСОБИСТО З РОСПАСПОРТОМ. Тобто ВЛАСНИК має мати паспорт параші.Та подавати ОСОБИСТО документи на реєстрацію. Готові проходити фільтрацію?
8 3
Мамина корзиночка 28 марта в 11:47
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Нельзя продать по доверенности.
Можна, просто там свої закони.
За дорученням з рос на рос паспорт продають
автор ЭтаваНиМожетБыть 28 марта в 11:48
Ответ дляМамина корзиночка
Можна, просто там свої закони.
За дорученням з рос на рос паспорт продають
У людини, на яку можна зробити доручення є рос паспорт
автор ЭтаваНиМожетБыть 28 марта в 11:49
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Не продасте за дорученням, в мене є доручення, але щоб продати- треба подати на реєстрацію документів на житло ОСОБИСТО З РОСПАСПОРТОМ. Тобто ВЛАСНИК має мати паспорт параші.Та подавати ОСОБИСТО документи на реєстрацію. Готові проходити фільтрацію?
У вас доручення зроблене на людину з рос паспортом в рос посольстві?
Мамина корзиночка 28 марта в 11:49
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
У людини, на яку можна зробити доручення є рос паспорт
Я це зрозуміла. І у вас він має бути, і у вашого чоловіка, як такий ланцюг в вас.
Янгол в камуфляжі 28 марта в 11:50
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
У людини, на яку можна зробити доручення є рос паспорт
НІ, у мене доручення на людину з роспаспортом, я повторюю, документи на реєстрацію ВЛАСНИК повинен подати. У власника ПОВИНЕН бути роспаспорт!
автор ЭтаваНиМожетБыть 28 марта в 11:51
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
НІ, у мене доручення на людину з роспаспортом, я повторюю, документи на реєстрацію ВЛАСНИК повинен подати. У власника ПОВИНЕН бути роспаспорт!
Наче там дізнавалися, що саме в посольстві можна зробити доручення і від НЕ громадянина рос
Дон Пэдро 28 марта в 11:52
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Чоловік не може поїхати до Польщі. Я звісно що на окуповану не поїду. Якщо він на мене генеральне зробить, то я не можу давати третій особі доручення, вірно?
нет конечно
Янгол в камуфляжі 28 марта в 11:52
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Наче там дізнавалися, що саме в посольстві можна зробити доручення і від НЕ громадянина рос
Ні, не вийде, вони не приймають від громадян України власників нерухомості документи на реєстрацію житла
Йосип_молодий 28 марта в 11:53
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
У людини, на яку можна зробити доручення є рос паспорт
Сестра недавно получила рос.паспорт?
автор ЭтаваНиМожетБыть 28 марта в 11:53
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ні, не вийде, вони не приймають від громадян України власників нерухомості документи на реєстрацію житла
Дякую.
Остання надія здохла ((
...аяприкольная 28 марта в 11:53
а є бажаючі придбати там нерухомість?
2 2
празники не помню 28 марта в 11:54
Ответ для...аяприкольная
а є бажаючі придбати там нерухомість?
Ну конечно есть. Такие вопросы странные.
Мамина корзиночка 28 марта в 11:54
Ответ для...аяприкольная
а є бажаючі придбати там нерухомість?
Звісно, ще й ціни ахові.
Янгол в камуфляжі 28 марта в 11:54
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Наче там дізнавалися, що саме в посольстві можна зробити доручення і від НЕ громадянина рос
Тобто доручення зробити можна, ми так зробили, а далі- глухий кут. Без паспорта орків НЕ ПРИЙМАЮТЬ НА РЕЄСТРАЦІЮ!
празники не помню 28 марта в 11:56
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Наче там дізнавалися, що саме в посольстві можна зробити доручення і від НЕ громадянина рос
У Вас там родственники с российскими паспортами? По логике, они же являются наследниками Вашей недвижимости? Может есть какие-то лазейки обойти законы орков?
Белая и пушистая 28 марта в 11:56
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Чоловік не може поїхати до Польщі. Я звісно що на окуповану не поїду. Якщо він на мене генеральне зробить, то я не можу давати третій особі доручення, вірно?
Он может сделать дарственную на вас. А вы уже распоряжаться квартирой.
Но опять же надо знать какие сейчас законы с этим
автор ЭтаваНиМожетБыть 28 марта в 11:56
Ответ дляЙосип_молодий
Сестра недавно получила рос.паспорт?
Мабуть біля 2 років. Не робила до останнього, поки вже не припинили повністю. В окупації щ 14го.

Наперед відповідаю тим кому цікаво: не могла виїхати через маму, що не в тому стані для виїзду
Янгол в камуфляжі 28 марта в 11:56
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Дякую.
Остання надія здохла ((
Остання надія- може колись звільнять наші домівки, якщо вони вціліють...
2 1
На границе 28 марта в 11:56
Ответ дляпразники не помню
У Вас там родственники с российскими паспортами? По логике, они же являются наследниками Вашей недвижимости? Может есть какие-то лазейки обойти законы орков?
Чоловіку авторки померти?!
4 1
автор ЭтаваНиМожетБыть 28 марта в 11:57
Ответ для...аяприкольная
а є бажаючі придбати там нерухомість?
Я вам більше скажу, трикімнатна квартира 70кв -60тис ує
автор ЭтаваНиМожетБыть 28 марта в 11:57
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Тобто доручення зробити можна, ми так зробили, а далі- глухий кут. Без паспорта орків НЕ ПРИЙМАЮТЬ НА РЕЄСТРАЦІЮ!
Так у сестри є їх паспорт. Чи в посольстві не приймають?
На границе 28 марта в 11:58
Ответ дляБелая и пушистая
Он может сделать дарственную на вас. А вы уже распоряжаться квартирой.
Но опять же надо знать какие сейчас законы с этим
’дарствєнную’ він може зробити тільки з рос документами на окупованій території
Йосип_молодий 28 марта в 11:58
А если муж на автора дарственную оформит, а она потом на сестру в посольстве росс.?