Гтр, окр

Дівчатка потрібна ваша порада,призначили кпт,можна медикаментами ще але кпт основне лікування,хто які пив протитривожні які добре лікують гтр,окр?
Можливо не антидепресанти
Мстящий за Зайца 08 апреля в 23:31
Автор, якщо лікар психіатр призначив вам препарати, слід притримуватись його рекомендацій.
Спробуйте - пропийте місяць Біфрен і розкажіть потім, чи допомагає. Це якщо без антидепресантів ви хочете.
Вічний двигун 09 апреля в 06:58
Атаракс мені добре зняв тривожність, і тоді змогла заходити в КПТ. До нього не могла нормально працювати з лікарем. Але протитривожні не лікують. Вони знімають тривогу, поки ви їх п´єте. А тим часом ви маєте це відпрацювати з психотерапевтом.