18 апреля в 22:49

Гадання на голці

Дівчата хто гадав на голці, щоб дізнатися кількість дітей та стать??? В когось співпало?
Показушница 18 апреля в 22:52
Гадання на головці, не пробували?
6 3
Ниф_ниф 18 апреля в 22:51
Блиин, а сколько вам лет? Помню что подруги так гадали, но нам и 20 лет тогда не было) нет, ни у кого не совпало.
ВсеПроВсехЗнаю 18 апреля в 22:52
Так завжди співпадає. Не знаю як це працює. Скільки б не пробувала, а показує два сина, як і є
Тундиринда 18 апреля в 22:53
В подростковом возрасте, но уже не помню, какой был результат, давно это было.
автор наКоблучках 18 апреля в 22:53
Ответ дляНиф_ниф
Блиин, а сколько вам лет? Помню что подруги так гадали, но нам и 20 лет тогда не было) нет, ни у кого не совпало.
Мені 28. Ніколи не пробувала це. Але була в компанії дівчат де всі підтвердили шо це працює. Ось стало цікаво
автор наКоблучках 18 апреля в 22:55
Ответ дляПоказушница
Гадання на головці, не пробували?
А є ефективний метод??? Якщо так можете поділитись
Гола з конопель 18 апреля в 22:55
Гадала в 12 лет. У меня должно быть еще двое детей.
Ниф_ниф 18 апреля в 22:56
Ответ длянаКоблучках
Мені 28. Ніколи не пробувала це. Але була в компанії дівчат де всі підтвердили шо це працює. Ось стало цікаво
Сделала только что ради интереса. Первый раз были мальчики, второй раз девочки)
У вас в голове магическое мышление. Это прикольно, но с реальностью не сочетается. Живите жизнь. Время покажет
Да_Я_ТакаЯ_ 18 апреля в 22:59
Ответ дляПоказушница
Гадання на головці, не пробували?
Може гойдання😁🤭
Дверной_Проем 18 апреля в 23:12
Ответ длянаКоблучках
Мені 28. Ніколи не пробувала це. Але була в компанії дівчат де всі підтвердили шо це працює. Ось стало цікаво
Працює, але це треба ще вміти.
Біле пальто 18 апреля в 23:24
авторко, ви знаєте значення слова ’співпадіння’?
Аноним Советчик 18 апреля в 23:39
Ответ дляБіле пальто
авторко, ви знаєте значення слова ’співпадіння’?
Ні, тільки ’збіг’)
Мальдивирую 19 апреля в 09:48
троє дітей.співпало.