21 апреля в 12:11

В кого була чи є проблема гнійних пробок в мигдалинах?

Шановні,в кого була чи є проблема гнійних пробок в мигдалинах?Як спасаєтесь?Чи є такий хто повністю зміг вилікувати і забув,без видалення мигдалин?
Недавно пройшла процедури у лора ,пройшов місяць і знову((((
Правильно_Валерчик 21 апреля в 12:12
Моя донька. Зараз загострення. Будемо видаляти. Лікували 6 років.
Chaterbox 21 апреля в 12:14
Мы сами чистили
Додекаэдр 21 апреля в 12:16
У меня проблема прошла сама с возрастом
автор Красавица писяная 21 апреля в 12:20
Ответ дляChaterbox
Мы сами чистили
Я і сама теж промиваю і змащую,так вже дістало?((((
Аноним НаВсеГда 21 апреля в 12:20
Була і є, з дитинства. Періодами нема довго, але ж розумієте який це запах може бути. Я
Кожен ранок намотую бинта на палець, вмочаю в перекис і чищу мигдалини. Але цього робити категорично не можна, кажуть лікарі! Купила гель біоплазмікс після загострення, поєдную два методи. Але може треба видалити, подумаю про це
автор Красавица писяная 21 апреля в 12:22
Ответ дляАноним НаВсеГда
Була і є, з дитинства. Періодами нема довго, але ж розумієте який це запах може бути. Я
Кожен ранок намотую бинта на палець, вмочаю в перекис і чищу мигдалини. Але цього робити категорично не можна, кажуть лікарі! Купила гель біоплазмікс після загострення, поєдную два методи. Але може треба видалити, подумаю про це
Я промиваю хлорофіліптом спиртовим і змащую масляним(((
Аноним НаВсеГда 21 апреля в 12:25
Ответ дляКрасавица писяная
Я промиваю хлорофіліптом спиртовим і змащую масляним(((
Спробуйте перекис, ну це від запаху неприємного. Я звикла до цієї рутини. У мене їх стало менше, але раз у рік стабільно обкладає так, після застуди, що годинами вичищаю тоннами. Біоплазмікс допоміг моєму малому,
Все очистилось
автор Красавица писяная 21 апреля в 12:28
Ответ дляАноним НаВсеГда
Спробуйте перекис, ну це від запаху неприємного. Я звикла до цієї рутини. У мене їх стало менше, але раз у рік стабільно обкладає так, після застуди, що годинами вичищаю тоннами. Біоплазмікс допоміг моєму малому,
Все очистилось
Перекись чистий чи розбавляти з водою?змащувати чи промивати?
Аноним НаВсеГда 21 апреля в 12:30
Ответ дляКрасавица писяная
Перекись чистий чи розбавляти з водою?змащувати чи промивати?
Я чистий беру, не обпікалась. Обробила і пішла. Але якщо треба знімати з мигдалин, то краще хлоргексидин, він мʼякіше
Снежнакомка 21 апреля в 12:46
Была я у врача. Сказал сдать анализ,если инфекция будет ,то будем лечить. Анализ сдан инфекции нет . Сказал жить дальше.
Снежнакомка 21 апреля в 12:46
Но все равно вычищаю
Мария-dce7 21 апреля в 14:17
Ооо моя тема) в мене вони постійно. Я регулярно відвідую лор кабінет і роблю процедури промивання та кріо. Вистачає ненадовго, от зараз знову вилізла одна велика . Треба знову йти на процедури, бо цей запах нестерпний, я в такі часи максимально невпевнена в собі і стараюсь близько до людей не підходим :((
Сундучок с каникулами 21 апреля в 14:24
Советуют удалять . Боюсь и настраиваюсь ..