Хто здає або знімає кімнати в гуртожитку

Дівчата, цікавить досвід хто здає або знімає кімнати в гуртожитках. Чи потрібна зараз згода сусідів на оренду? Чи часті конфлікти через загальну площу?
Чарівне зіллячко 27 апреля в 13:29
Походу тут лише жінки айтішників
Вишневий цвіт 27 апреля в 14:34
Я здаю кімнату в комуналці, кухня та душ свої, а туалет і коридор спільний. Не те щоб дозвіл(згода), але сповістити сусідів треба, вислухати всіх. У вас має бути чітка позиція що здавати ви будете хочуть вони того чи ні, але має бути домовленість, щоб нічого не заважало їм, наприклад, що ви заселите тільки дівчину/сім´ю, укр.національності, без тварин, дітей тощо, зазвичай це все заважає сусідам і будут гризтися з квартирантами які через місяць з´їдуть через нерви.
автор Бутерброд з ікрою 27 апреля в 18:37
Ответ дляВишневий цвіт
Я здаю кімнату в комуналці, кухня та душ свої, а туалет і коридор спільний. Не те щоб дозвіл(згода), але сповістити сусідів треба, вислухати всіх. У вас має бути чітка позиція що здавати ви будете хочуть вони того чи ні, але має бути домовленість, щоб нічого не заважало їм, наприклад, що ви заселите тільки дівчину/сім´ю, укр.національності, без тварин, дітей тощо, зазвичай це все заважає сусідам і будут гризтися з квартирантами які через місяць з´їдуть через нерви.
Дякую, тобто згоди сусідів все ж таки не оминути...
Качка в тапцях 27 апреля в 22:38
Подруга сдает комнату, квартирантов грызут соседи и они выезжают внезапно через не сильно большое время. Недавно сдала семье, цена хорошая как для семьи переселенцев и деваться им особо некуда, пока терпят
автор Бутерброд з ікрою 28 апреля в 10:01
Ответ дляКачка в тапцях
Подруга сдает комнату, квартирантов грызут соседи и они выезжают внезапно через не сильно большое время. Недавно сдала семье, цена хорошая как для семьи переселенцев и деваться им особо некуда, пока терпят
дякую за відповідь!