28 апреля в 00:41

Скажіть чесно, за яким принципом ви обираєте собі юриста для посвідчення угод?

Йде мова саме про нотаріуса.
Який у вас вирішальний критерій щоб звернутись до конкретного нотаріуса для посвідчення правочинів?
Бо я не збагну людей, всіх консультую безоплатно і грунтовно, приємно спілкуюсь, заспокоюю, а вони на продаж нерухомості до інших ходять, бо туди за руку ріелтор веде.
Напишіть по якому принципу обираєте ви нотаріуса, для мене це дуже важлива інформація.
Я шалунья 28 апреля в 00:43
Бляха, то ж ви сама написали - вони на продаж нерухомості до інших ходять, бо туди за руку ріелтор веде.
Акцентую - РІЕЛТОР ВЕДЕ
Намьок поняли?)
10 1
автор Прибираю щодня 28 апреля в 00:45
Ответ дляЯ шалунья
Бляха, то ж ви сама написали - вони на продаж нерухомості до інших ходять, бо туди за руку ріелтор веде.
Акцентую - РІЕЛТОР ВЕДЕ
Намьок поняли?)
мені вкрай цікаво, хто такий ріелтор щоб керувати людьми? Без їз волі ніхто їх не змусить піти до когось. Чи не так?
Сон і дрімота 28 апреля в 00:46
1. Маю добру знайому - нотаріуса, найчастіше звертаюсь до неї.
2. Якщо терміново - йду до найближчого територіально.
3. Коли купували квартиру - на своєму нотаріусі наполягли продавці. Впевнена, що там ріелтор мала певний ’відкат’ від нотаріуса.
Я шалунья 28 апреля в 00:47
Ответ дляПрибираю щодня
мені вкрай цікаво, хто такий ріелтор щоб керувати людьми? Без їз волі ніхто їх не змусить піти до когось. Чи не так?
Ви така інтірєсна, ну так влаштована система, люди прийшли купувать, там ріелтор, він веде до свого нотаріуса, все.
Ніхто не буде бігать, вишукувать інших нотаріусів, спорить з ріелтором і каламутить воду. Глобально людям пофігу який нотаріус, якшо це в них один раз, побутова покупка.
Сиамская сороконожка 28 апреля в 00:47
Когда покупали и продавали жилье, шли к тому, у кому вел риелтор, а доверенности всякие к тому, кто ближе
Сало не люблю 28 апреля в 00:48
Ответ дляПрибираю щодня
мені вкрай цікаво, хто такий ріелтор щоб керувати людьми? Без їз волі ніхто їх не змусить піти до когось. Чи не так?
Вы как-то очень далеки от реальной жизни, автор. Риелтор типа под ключ сделки совершает, у него должно быть все учтено и готово. Зачем людям что-то искать, если вот он есть и уже все договорено и их там ждут
6 1
Я шалунья 28 апреля в 00:48
Вам не нада спорить з цією системою, вам нада ріелтор, який буде до вас водить.
автор Прибираю щодня 28 апреля в 00:48
Ответ дляСиамская сороконожка
Когда покупали и продавали жилье, шли к тому, у кому вел риелтор, а доверенности всякие к тому, кто ближе
дякую за щирість.
Сиамская сороконожка 28 апреля в 00:48
Если честно, то не стоит бесплатно консультировать.
автор Прибираю щодня 28 апреля в 00:50
Ответ дляСало не люблю
Вы как-то очень далеки от реальной жизни, автор. Риелтор типа под ключ сделки совершает, у него должно быть все учтено и готово. Зачем людям что-то искать, если вот он есть и уже все договорено и их там ждут
якраз я дуже близька до теми. У мене посвідчення квартири в середньому 5-6 тис грн., а ріетори ведуть до самих дорогих нотаріусів, де плата сягає 10 -18 тис. Але люди ковтають це, йдуть де багато заплатять.
Голубец 28 апреля в 00:51
до найближчого хто вільний.
при продажу-купівлі обирала нотаріуса ріелтор. так що співпрацюйте з ріелторськими агенствами.
автор Прибираю щодня 28 апреля в 00:52
Ответ дляЯ шалунья
Вам не нада спорить з цією системою, вам нада ріелтор, який буде до вас водить.
ні, з шахраями, тобто ріелторами, я не збираюсь товаришувати.
5 3
Сапай вазони 28 апреля в 00:57
Близость расположения и потом возможность в тел режиме помогать и готовить документы , чтоб только на подпись ехать
Голова колгоспу 28 апреля в 00:57
Коли ми продавали, то нотаріуса обирав покупець. А коли вже ми купували, то не знали кого обрати, але в розмові іншому ріелтору сказали, що розширитись хочемо і вона запитала в кого ми продавали і як нам той нотаріус. І виявилося що й ця друга ріелтор співпрацює з ним. Сподобалось, що приходиш і потрапляєш на свій час без затримок. Документи підготовлені заздалегідь, лише звіряєш. Нотаріус все ьез поспіху перевіряє, перепитує, пояснює, уточнює. Тобто вся процедура чітко й зрозуміло.
автор Прибираю щодня 28 апреля в 00:57
Ответ дляСало не люблю
Вы как-то очень далеки от реальной жизни, автор. Риелтор типа под ключ сделки совершает, у него должно быть все учтено и готово. Зачем людям что-то искать, если вот он есть и уже все договорено и их там ждут
под ключ це обман. Роль ріелтора це лише інформаційні послуги. не перебільшуйте. У них завдання звести покупця та продавця. До документів вони жодного відношення не мають, а тим паче у них немає відповідальності за будь-які дії.
автор Прибираю щодня 28 апреля в 00:58
Ответ дляСапай вазони
Близость расположения и потом возможность в тел режиме помогать и готовить документы , чтоб только на подпись ехать
о, зрозуміло. Дякую. А ціна?
Сапай вазони 28 апреля в 01:00
Ответ дляПрибираю щодня
о, зрозуміло. Дякую. А ціна?
Честно, мне не принципиально - живу в крупном ЖК ( Киев)…. Нотариус напротив с старом фонде- все у нее- рядом- главный +
Я не тону 28 апреля в 01:01
А можно у вас спросить? Скажите, пожалуйста, можно ли заверить нотариально копию паспорта без присутствия человека-владельца копии паспорта?
автор Прибираю щодня 28 апреля в 01:01
Ответ дляЯ не тону
А можно у вас спросить? Скажите, пожалуйста, можно ли заверить нотариально копию паспорта без присутствия человека-владельца копии паспорта?
так, можливо. Той, хто звертається, при собі повинен мати свій паспорт і код.
Грибной_Дождик 28 апреля в 01:02
Ответ дляПрибираю щодня
мені вкрай цікаво, хто такий ріелтор щоб керувати людьми? Без їз волі ніхто їх не змусить піти до когось. Чи не так?
А Вы попробуйте с риэлторами посотрудничать.Видать нотариусы их как-то заинтересовывают(этих риэлторов)
Я не тону 28 апреля в 01:04
Ответ дляПрибираю щодня
так, можливо. Той, хто звертається, при собі повинен мати свій паспорт і код.
Папа хотел так заверить копию паспорта племянника, но нотариус отказал. Сказал, чтоб человек сам лично приезжал и лично был у нотариуса(( я позвонила в соседний райцентр, нотариус выслушала и за компанию тоже отказалась.
автор Прибираю щодня 28 апреля в 01:04
Ответ дляЯ не тону
Папа хотел так заверить копию паспорта племянника, но нотариус отказал. Сказал, чтоб человек сам лично приезжал и лично был у нотариуса(( я позвонила в соседний райцентр, нотариус выслушала и за компанию тоже отказалась.
дивно, адже заборони такої немає.
Грибной_Дождик 28 апреля в 01:04
Ответ дляПрибираю щодня
якраз я дуже близька до теми. У мене посвідчення квартири в середньому 5-6 тис грн., а ріетори ведуть до самих дорогих нотаріусів, де плата сягає 10 -18 тис. Але люди ковтають це, йдуть де багато заплатять.
Риэлторы ведут туда,где в цену заложен откат риэлтору,оттуда и 10-18 тыс.
Я не тону 28 апреля в 01:05
Ответ дляПрибираю щодня
дивно, адже заборони такої немає.
Спасибо, буду знать, что все-таки можно. Буду искать дальше.
Летала_НаМетле 28 апреля в 01:06
Ответ дляПрибираю щодня
якраз я дуже близька до теми. У мене посвідчення квартири в середньому 5-6 тис грн., а ріетори ведуть до самих дорогих нотаріусів, де плата сягає 10 -18 тис. Але люди ковтають це, йдуть де багато заплатять.
Щоб і рієлтор наварився.
автор Прибираю щодня 28 апреля в 01:06
Ответ дляГрибной_Дождик
Риэлторы ведут туда,где в цену заложен откат риэлтору,оттуда и 10-18 тыс.
ооо, нарешті хоча б хтось зрозумів. А чому люди, як вівці, мовчки йдуть і переплачують? Вони ж самі мають право вільно обирати?
ВерСаСе 28 апреля в 01:07
Ответ дляПрибираю щодня
дивно, адже заборони такої немає.
А як можна звірити копію, якщо не бачиш оригінала?
автор Прибираю щодня 28 апреля в 01:09
Ответ дляВерСаСе
А як можна звірити копію, якщо не бачиш оригінала?
А я не казала, що без оригіналу засвідчувати можна. Часто приходить дружина з паспортом чоловіка та свекрухи, наприклад, і нотаріус сам знімає копії з оригіналу.
Грибной_Дождик 28 апреля в 01:10
Ответ дляПрибираю щодня
ні, з шахраями, тобто ріелторами, я не збираюсь товаришувати.
шахраи-это другое.
Мою квартиру нотариус под прикрытием прокурора оформил сделку по якобы биржевому договору 2001 года,хотя не было никакого биржевого договора,квартира не продавалась никогда с момента получения ее собственником в 1972 году.
6 лет судились,только в этом году эту шайку лейку накрыли и удалось выиграть этот суд,а так 6 лет эти мошенники везде подмазывали,прокуратура крышевала .
Так что жизнь- она такая,порой несправедливая.
Голова колгоспу 28 апреля в 01:11
Ответ дляПрибираю щодня
ооо, нарешті хоча б хтось зрозумів. А чому люди, як вівці, мовчки йдуть і переплачують? Вони ж самі мають право вільно обирати?
Це коли ти завіряєш нові статути підприємства чи протоколи мало не щомісяця, тоді шукаєш нотаріуса дешевше. А коли раз чи два в житті купуєш чи продаєш житло, де сума в мільйонах гривень, то хочеш щоб все було максимально легко і просто і та різниця в п´ять тисяч вже ролі не відіграє.