28 апреля в 18:01

Дівчата знайшли тіло

Вчора тут писала ….
Боже 😢
Я не знаю …
Що робити
У мене шок. Я просто …
59 1
MarinkaRam 28 апреля в 18:02
Соболезную Вашей утрате :(
rodzynka.l 28 апреля в 18:02
Ответ дляMarinkaRam
Соболезную Вашей утрате :(
Співчуття
РойЛеля 28 апреля в 18:03
Вибачте, але про що мова?
20 12
MarinkaRam 28 апреля в 18:04
Ответ дляРойЛеля
Вибачте, але про що мова?
Тема автора прошлая ..друга искали, не выходил на связь.
mamarama 28 апреля в 18:04
Как же это страшно.
Страшно и больно и обидно.
Держитесь.
Есть хоть какая-то родня?
kvitanka 28 апреля в 18:05
Подивилась Вашу вчорашню тему. Дуже шкода, щиро співчуваю. Вічна слава полеглому герою.
автор GirlSuper 28 апреля в 18:05
Ответ дляMarinkaRam
Тема автора прошлая ..друга искали, не выходил на связь.
Поки не підняли бучу, всі мовчали .
Це шок .
Взагалі нічого не розумію…
Напевно давно він загинув і приховували .

Я не знаю …
В мене просто шок
54 1
автор GirlSuper 28 апреля в 18:05
Ответ дляmamarama
Как же это страшно.
Страшно и больно и обидно.
Держитесь.
Есть хоть какая-то родня?
Нікого
СhanelKa 28 апреля в 18:05
Мої співчуття
mamarama 28 апреля в 18:07
Ответ дляGirlSuper
Нікого
А есть с кем скооперироваться, похороны и прочее?
Вы друзья, надо его проводить в последний путь достойно.
Сил вам.
Inno4ka-ya 28 апреля в 18:08
Ответ дляGirlSuper
Поки не підняли бучу, всі мовчали .
Це шок .
Взагалі нічого не розумію…
Напевно давно він загинув і приховували .

Я не знаю …
В мене просто шок
Від кого приховували, якщо в нього нікого немає? Який сенс тоді щось приховувати?
автор GirlSuper 28 апреля в 18:08
Ответ дляmamarama
А есть с кем скооперироваться, похороны и прочее?
Вы друзья, надо его проводить в последний путь достойно.
Сил вам.
Поки ми друзі не почали його шукати … його ніхто не шукав і не збирався повертати .
А сьогодні кажуть знайшли тіло
35 1
Семицветка 28 апреля в 18:09
Искренне соболезную, автор. Видела вчера вашу тему.
Киев_Елена 28 апреля в 18:09
Ответ дляGirlSuper
Нікого
От кого тогда скрывали и зачем, не понятно
6 2
Ksenia2291 28 апреля в 18:12
Очень соболезную утрате Но слава богу, что нашли. Хоть и так....У знакомой муж без вести пропавший с марта 2022 года, это как какой-то кошмарный сон каждый день для всех их семьи и знакомых...
30 4
mamarama 28 апреля в 18:10
Ответ дляGirlSuper
Поки ми друзі не почали його шукати … його ніхто не шукав і не збирався повертати .
А сьогодні кажуть знайшли тіло
Вы хорошие друзья.
Война это большая мясорубка, несправедливая, жестокая.
Хорошо, что вы есть у него, уже ничего не поправить, но проводить его в последний путь вы сможете хотя-бы.
Florisia 28 апреля в 18:10
Ответ дляInno4ka-ya
Від кого приховували, якщо в нього нікого немає? Який сенс тоді щось приховувати?
Ну я думаю, що всі хлопці заповнюють документи при мобілізації і вказують контактну людину для інформування і разі поранення і інших випадків.
Я не впевнена в цьому , але думаю так має бути
drive105 28 апреля в 18:11
Ответ дляmamarama
А есть с кем скооперироваться, похороны и прочее?
Вы друзья, надо его проводить в последний путь достойно.
Сил вам.
Все это оплачивает администрация города. В субботу хоронили знакомого.
Больше года был пропавший безвести. Мать постоянно штормила военкомат.
11 10
Contento 28 апреля в 18:11
Ответ дляGirlSuper
Нікого
Соболезную. А хоронить вашего друга кто и где будет, если родственников нет? И почему скрывали его смерть?
mamarama 28 апреля в 18:12
Ответ дляdrive105
Все это оплачивает администрация города. В субботу хоронили знакомого.
Больше года был пропавший безвести. Мать постоянно штормила военкомат.
Да, но туда же все равно надо идти кому-то, что у человека есть близкие, пусть не родственники, но друзья.
Анастасия К. 28 апреля в 18:12
Автор, держитесь. Слезы текут.
Мой кум безвести пропавший с января. Там же был. Ни вещей, ни тела.
drive105 28 апреля в 18:12
Ответ дляmamarama
Да, но туда же все равно надо идти кому-то, что у человека есть близкие, пусть не родственники, но друзья.
Ну конечно. Ведь кому отдадут гроб.
Как это страшно
Не чіпай - вб ю 28 апреля в 18:13
Мої співчуття.. це жахливо.. і таке враження що якщо б ви не шукали, ніхто б навіть його не реєстрував як полеглого.
16 3 1
tarveldy 28 апреля в 18:13
Ответ дляKsenia2291
Очень соболезную утрате Но слава богу, что нашли. Хоть и так....У знакомой муж без вести пропавший с марта 2022 года, это как какой-то кошмарный сон каждый день для всех их семьи и знакомых...
Так .. в нас з січня цього
автор GirlSuper 28 апреля в 18:14
Ответ дляАнастасия К.
Автор, держитесь. Слезы текут.
Мой кум безвести пропавший с января. Там же был. Ни вещей, ни тела.
Была надежда хоть в плену
А сегодня такое.
автор GirlSuper 28 апреля в 18:16
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Мої співчуття.. це жахливо.. і таке враження що якщо б ви не шукали, ніхто б навіть його не реєстрував як полеглого.
Так …
А сьогодні поїхали його забирати ніби
Я в шоці
.
Ми всім писали , дзвонили в частину , через знайомих і ось таке сьогодні мені сказали …щойно

Ви знаєте життя та смерть це тут - йому 33 роки ..,
алергирина 28 апреля в 18:18
Ответ дляРойЛеля
Вибачте, але про що мова?
Автор посилку на передову хотіла відправити. Почала шукати друга, а його ніде нема. От і знайшли....
WomAnn 28 апреля в 18:26
Ответ дляGirlSuper
Поки не підняли бучу, всі мовчали .
Це шок .
Взагалі нічого не розумію…
Напевно давно він загинув і приховували .

Я не знаю …
В мене просто шок
А як знайшли? Бо наш родич пропав, потім телефон з’явився на зв’язку, ми набрали і кацапи відповіли, що він мертвий і що тіло його ми не заберемо 😭
40 1
WomAnn 28 апреля в 18:28
Ответ дляdrive105
Все это оплачивает администрация города. В субботу хоронили знакомого.
Больше года был пропавший безвести. Мать постоянно штормила военкомат.
Як знайшли?
олена олена 28 апреля в 18:31
Автор, якщо є інформація , що точно загинув, і є кому про це повідомити з рідних, ніхто нічого не приховує. Буває, що просто довго тіло не можуть забрати, якщо там дуже сильно обстрілюється. Тоді деякий час солдат рахується пропавшим безвісти
Свічуття Вам…
7 5