Хто ще не пробував морозиво з Галі. Раджу

Мені найбільше зайшло шоколад, ванільне і малина(кисленьке як сорбет)
показать весь текст
4 4 1
автор Чарочка діда 30 апреля в 11:10
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
так я і не доїла
Рада)
автор Чарочка діда 30 апреля в 11:10
Ответ дляВикупана
Як і я ваших) Ви виробник? Реклама така собі)
Я вас не вчу))
автор Чарочка діда 30 апреля в 11:11
Дівчата, вдалого всім дня)
1 1 1
Коник-стрибунець 30 апреля в 11:13
Галя балувана, як і Рошен - два бренди, які визивають у місцевих жіночок немотивовані приступи агресії.
Майже впевнена, що половина тих, хто пише в цих темах ’фу’, ’не їмо’, ’не подобаються’, ’діти ригали’, ’одна хімія’, навіть ніколи не коштували продукцію, що обговорюється.
6 5 1
Ламборджини 30 апреля в 11:16
Ответ дляЗлива інформації
Я звернула увагу на це, а ще тваринні вершки, це як?, чому не написати просто вершки коров´ячого молока.
Навіщо Ви про це написали, тепер моя уява не зупиниться)) По темі - морозиво від Галі взагалі не сподобалось, купили на пробу різні, але жодне не змогли доїсти, викинули.
2 1
автор Чарочка діда 30 апреля в 11:18
Ответ дляКоник-стрибунець
Галя балувана, як і Рошен - два бренди, які визивають у місцевих жіночок немотивовані приступи агресії.
Майже впевнена, що половина тих, хто пише в цих темах ’фу’, ’не їмо’, ’не подобаються’, ’діти ригали’, ’одна хімія’, навіть ніколи не коштували продукцію, що обговорюється.
Ну бо якщо хазяйка і сама все домашнє, свіженьке то магазинне мабуть фу)
1 1
автор Чарочка діда 30 апреля в 11:18
Ответ дляЛамборджини
Навіщо Ви про це написали, тепер моя уява не зупиниться)) По темі - морозиво від Галі взагалі не сподобалось, купили на пробу різні, але жодне не змогли доїсти, викинули.
Всі 25 смаків купили і все викинули?
Бурундучиха 30 апреля в 11:19
італійська база для морозива- ржу..... це порушення закону про маркування харчових продуктів. СКЛАД!!!! де?
Ламборджини 30 апреля в 11:20
Ответ дляКоник-стрибунець
Галя балувана, як і Рошен - два бренди, які визивають у місцевих жіночок немотивовані приступи агресії.
Майже впевнена, що половина тих, хто пише в цих темах ’фу’, ’не їмо’, ’не подобаються’, ’діти ригали’, ’одна хімія’, навіть ніколи не коштували продукцію, що обговорюється.
Продукцію Рошен люблю, всі улюблені цукерки - від цієї торгової марки. А от продукція від Галі не зайшла. Хоча в мене багато знайомих купують там продукцію і хвалять.
Ушла и Пришла 30 апреля в 11:20
Ответ дляКоник-стрибунець
Галя балувана, як і Рошен - два бренди, які визивають у місцевих жіночок немотивовані приступи агресії.
Майже впевнена, що половина тих, хто пише в цих темах ’фу’, ’не їмо’, ’не подобаються’, ’діти ригали’, ’одна хімія’, навіть ніколи не коштували продукцію, що обговорюється.
На жаль, коштували. Навіть не можу згадати, що там смачно. Може, сирні палички🤔 Можливо від магазину залежить. Але в тих, де я купувала - все не смачно. Навіть картопляні зрази з капустою ніякі. А я вважала, що це блюдо зіпсувати неможливо
Ламборджини 30 апреля в 11:24
Ответ дляЧарочка діда
Всі 25 смаків купили і все викинули?
Ні, смаків 5, не більше, брала на пробу. Можливо, мої смакові рецептори звикли до більш ’хімозного’. Нічого проти марки не маю, навпаки, рахую, що це палочка - виручалочка для багатьох.
вре_Динка 30 апреля в 11:37
Ответ дляКіма кепка
мені каштан солона карамель подобається))) і хрещатик крем-брюле, усьо інше для мене фу)

на вкус і цвєт..
Золотий ключик спробуйте
Оскорбляю всячески 30 апреля в 11:42
Ответ дляКоник-стрибунець
Галя балувана, як і Рошен - два бренди, які визивають у місцевих жіночок немотивовані приступи агресії.
Майже впевнена, що половина тих, хто пише в цих темах ’фу’, ’не їмо’, ’не подобаються’, ’діти ригали’, ’одна хімія’, навіть ніколи не коштували продукцію, що обговорюється.
на чому грунтуется ваша впевненість?
Значит надо 30 апреля в 12:09
Ответ дляВикупана
Ні, вони прекрасно їдять натуральне морозиво ) І з чого ви взяли, що в Галі без хімії? 😂
Працюю в Галі , бачу як його роблять і бачу з чого роблять. Тому можу вас запевнити, немає жодних додатків хімічних, барвників і т.д. Тільки натуральні вершки, натуральні фруктові пюре. Морозиво дууже смачне
Коленная ложечка 30 апреля в 12:20
Ответ дляЗначит надо
Працюю в Галі , бачу як його роблять і бачу з чого роблять. Тому можу вас запевнити, немає жодних додатків хімічних, барвників і т.д. Тільки натуральні вершки, натуральні фруктові пюре. Морозиво дууже смачне
Так а чому не вказують ДСТУ?
Ніколи не збрешу 30 апреля в 12:27
Я сама делаю мороженое
Значит надо 30 апреля в 12:55
Ответ дляКоленная ложечка
Так а чому не вказують ДСТУ?
Тому що по ДСТУ входять ароматизатори і стабілізатори. А в цьому морозиві іх немає
1 1
Коленная ложечка 30 апреля в 14:03
Ответ дляЗначит надо
Тому що по ДСТУ входять ароматизатори і стабілізатори. А в цьому морозиві іх немає
Тому немає ДСТУ? Ви розумієте, про що пишете? ДСТУ мають вказувати по Закону!
Коленная ложечка 30 апреля в 14:05
Ответ дляЗначит надо
Тому що по ДСТУ входять ароматизатори і стабілізатори. А в цьому морозиві іх немає
Нині в Україні діють три національні стандарти на морозиво: ДСТУ 4733:2007 «Морозиво молочне, вершкове, пломбір. Загальні технічні умови»; ДСТУ 4734:2007 «Морозиво плодово-ягідне, ароматичне; щербет, лід. Загальні технічні умови»; ДСТУ 4735:2007 «Морозиво з комбінованим складом сировини.

Ці норми вам ні про що не кажуть, працівник Галі?
автор Чарочка діда 30 апреля в 14:18
Ответ дляКоленная ложечка
Тому немає ДСТУ? Ви розумієте, про що пишете? ДСТУ мають вказувати по Закону!
Мають домішати все що входить по дсту?
Коленная ложечка 01 мая в 13:49
Ответ дляЧарочка діда
Мають домішати все що входить по дсту?
О, Боже... ви навіть не розумієте, що написали....
Продаю витрішки 13 мая в 16:43
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
люблю сир дорблю, вирішила купити морозиво ГБ груша-дорблю. яка це ригачка((( шоколадне терпиме
Я теж таке морозиво брала. Більше ніхто в родині не захотів повторити.