Депресія, багато написала, але як є

Дівчата у мене вже думаю 1,5 роки депресія . Можливо ні . Не знаю . Плачу думаю через день уже, все дратує, щось робити себе заставляю , бо є дитина 5 років , все через силу , прокидаюсь вже з поганим настроєм , іноді думаю , що не хочу жити ( але відганяю від себе ці думки і мені стидно , що я про таке думаю ) , працюю дома коли є вільний час ( займаюсь одягом в інтернеті , буває забиваю бо нема сил і не усе виходить 😭) . Постійно здається , що у мене їде криша і мені страшно. Бувають нервові зриви , що можу плакати 1-2 години і не можу зупинитись . Сплю нормально , але починаю на стресі заїдати дуже сильно , від цього поправилась . Причина яка думаю війна , тому що з дитиною сама без допомоги скоро 6 років ( дитина дуже активна, мене постійно питають , як сама справляюсь , але я мовчу , що у мене вже від усього цього іде криша) , чоловік допомогає коли є вільний час , бо працює багато . Чому з дитиною дома , а не в садочку відповім відразу ( намагались ходити в державний , потім приватний змінили 2 ) постійно хворіє і не просто як буває , а сильно і довго . Тому в садочок якщо знову спробувати це буде 5-7 днів на місяць, а потім хворіє , заражає мене і я лікуюсь від гайморита 1-2 тижні ((( Сьогодні знову був нервовий зрив , причина чоловік , він невіре в депресію і каже почни свій день правильно …. Типу збирайся і роби щось і тоді депресію , як рукою зніме 🙁 Вже сьогодні задумалась , що з ким я живу 😔 нема у мене підтримки, батькам не кажу за свій стан і подругам теж . Тримає тільки дитина , я чесно на грані . Чому пишу тут просто хочу підтримки, поради . Буду шукати лікаря сама , бо до цього чоловік відмовляв , типу на таблетках буду сидіти , що нема цієї таблетки від вирішення моїх проблем ((((
Н@Диете 30 апреля в 11:12
Сходите к эндокринологу, надо проверить гормоны и щитовидки в первую очередь. Делегируйте часть обязанностей другим. Высыпайтесь.
культУра 30 апреля в 11:14
Мляя, вам давно треба на роботу. Найміть бабусю 5 років дитині
7 3
автор Заздрість то погано 30 апреля в 11:14
Ответ дляН@Диете
Сходите к эндокринологу, надо проверить гормоны и щитовидки в первую очередь. Делегируйте часть обязанностей другим. Высыпайтесь.
Дякую за пораду , не знаю як знайду сили , але треба щось з цим робити , бо в такому стані я вже не можу .
Тримаю свічку 30 апреля в 11:15
Я вас дуже прошу, постарайтесь не зриватись на чоловікові.
Так. У вас депресія і вам потрібна допомога спеціаліста.
Губной рояль 30 апреля в 11:16
гормоны да. кстати сейчас анализы можно сдать в синево бесплатно по направлению, можно заняться.
если все норм, то без направления семейного к психиатру.
не бойтесь этого слова!! мне психиатр сказала, что здоровой психики сейчас нет- каждый реагирует по разному. да, негативно.
НО при этом моему мужу я прямо озвучила: я псих.. поэтому не зли меня! давай без твоих блаблашоу, орущих до отбоя- бери наушники и дома тихо мирно. Таблетки купила, пью. помогает. Семья держит за меня кулачки.
справимся.
В вашем случае я все же отдала б ребенка в школу и первый год проблемный лучше побыть замужем.. но полной картины не вижу.
Смотрите и решайте- но делать надо что то,, однозначно
Марс атакует 30 апреля в 11:16
Рідко відповідаю на такі теми, але бляха автор у вас депресія від нічого не робіння (у вас занадто багато вільного часу)
Віддайте дитину у садок та йдіть на роботу. Часу на ваші соплі точно не буде.
16 1
Н@Диете 30 апреля в 11:17
Ответ дляЗаздрість то погано
Дякую за пораду , не знаю як знайду сили , але треба щось з цим робити , бо в такому стані я вже не можу .
Цей стан небезпечний для вас та дитини. Вам ще дуже потрібно більше ендорфінів та триптофану. Погугліть у яких продуктах вони є.
Губной рояль 30 апреля в 11:17
кстати гайморит: сходите к лору, возможно, у вас искривлена перегородка и вопрос можно решить и забыть про эту пролему
Тримаю свічку 30 апреля в 11:17
І таблетки коли в цьому є потреба це допомога аине забаганка
Коли в нього болить голова - ви даєте парацетамол, а не кажете ’ соберись, тряпка, візьми себе в руки’
Амбасадор щастя 30 апреля в 11:19
Як людина, у якої була діагностована депресія (і ще декілька речей до купи) скажу так.
Або Ви вирішуєте цю проблему, або проблеми немає.

Берете себе за шкірку і йдете до лікарів.
До сімейного спочатку. Поясніть все як є, можливо у Вас дійсно проблема с гормонами чи з іншими дисбалансами у організмі. Якщо фізично Ви в порядку - просіть направлення до психіатра.
Якщо є кошти - шукайте приватного.
І лікуйте себе. Це довгий шлях, але треба.

Якщо психіатр проблеми не знайде - слухайте чоловіка, беріть і робіть щось, через не можу і не хочу.
Якщо не хочете садок - няня. Не думаю ,що це фінансово буде сильно дорожче приватного садка.
І живіть своє життя, беріть відповідальність за себе вже.
tereska 30 апреля в 11:19
Чомусь не хочеться вас жаліти, ви таким способом привертаєте до себе увагу. Починайте ранок зарядкою, зробіть смачну каву, смачний легкий сніданок, на пробіжку в парку біля озера, на шопінг, погуляти на атракціонах з дитиною, приготувати смачну вечерю, випити винця або сходити на романтичне побачення з чоловіком до ресторану.
Почніть себе забавляти, скільки можна скиглити. Лікувати ви себе не плануєте, як так розумію, нити легше.
Розправляйте крила та живіть повним життям, нікому не подобається ваша позиція бідної-нещасної, дитині потрібна жива та здорова мамочка, яка буде радіти усім його досягненням та гарному розвитку!
Тримаю свічку 30 апреля в 11:19
Ответ дляМарс атакует
Рідко відповідаю на такі теми, але бляха автор у вас депресія від нічого не робіння (у вас занадто багато вільного часу)
Віддайте дитину у садок та йдіть на роботу. Часу на ваші соплі точно не буде.
Не обезцінюйте проблеми автора.
Хто не був на її місці не зрозуміє.
Я була, і це реально адіще коли розриваєшся між хворобами дитини, домом, роботою, ще й бл#дську подєлку на день весни
Я реально 4 роки сиділа на заспокійливих.
6 2
Я такая наивная 30 апреля в 11:20
Ответ дляТримаю свічку
Не обезцінюйте проблеми автора.
Хто не був на її місці не зрозуміє.
Я була, і це реально адіще коли розриваєшся між хворобами дитини, домом, роботою, ще й бл#дську подєлку на день весни
Я реально 4 роки сиділа на заспокійливих.
Автор не работает)
Фоточки нема 30 апреля в 11:21
Не понимаю страданий взрослой тёти, которая ждала, чтобы муж отвёл за руку к врачу. Встала и пошла, в чём проблема? Да, вот такой у Вас муж, который считает, что психиатры и таблетки это зло и никому, Ваше здоровье кроме Вас, не нужно.
Тримаю свічку 30 апреля в 11:21
Ответ дляЯ такая наивная
Автор не работает)
Якби я не працювала, мені б морально було ще гірше. Я чмо нікому не потрібне, я ніхто в звати мене ніяк, я обслуга для всіх навколо. Нащо взагалі таке життя
автор Заздрість то погано 30 апреля в 11:21
Ответ дляМарс атакует
Рідко відповідаю на такі теми, але бляха автор у вас депресія від нічого не робіння (у вас занадто багато вільного часу)
Віддайте дитину у садок та йдіть на роботу. Часу на ваші соплі точно не буде.
Я працюю не думайте , що я сиджу дома і плачу постійно і нічого не роблю .
, бувають дні, що я беру себе в руки , але це пару днів на тиждень і потім знову накриває .У мене свій інтернет магазин і я заробляю , але із-за свого стану я не можу приділяти багато йому часу і тому що дитина постійно дома , треба водити на заняття , то погуляти , то покормити .
Я такая наивная 30 апреля в 11:22
Ответ дляТримаю свічку
Якби я не працювала, мені б морально було ще гірше. Я чмо нікому не потрібне, я ніхто в звати мене ніяк, я обслуга для всіх навколо. Нащо взагалі таке життя
Ну вот Автор и страдает от безделья и придумывает эти страдания
культУра 30 апреля в 11:23
Ответ дляТримаю свічку
Не обезцінюйте проблеми автора.
Хто не був на її місці не зрозуміє.
Я була, і це реально адіще коли розриваєшся між хворобами дитини, домом, роботою, ще й бл#дську подєлку на день весни
Я реально 4 роки сиділа на заспокійливих.
Всі були в такій ситуації , не одна ви така. Це все відмазки
tereska 30 апреля в 11:23
Ответ дляТримаю свічку
Не обезцінюйте проблеми автора.
Хто не був на її місці не зрозуміє.
Я була, і це реально адіще коли розриваєшся між хворобами дитини, домом, роботою, ще й бл#дську подєлку на день весни
Я реально 4 роки сиділа на заспокійливих.
Так живуть абсолютно усі сім´ї, гномики нам не прибирають, не готують, на роботу за нас не ходять, поробки не роблять, вірша з дитиною не вчать, на гуртки не водять.
Це нормальне буденне життя зі своїми правилами, просто декому ще зарано заводити сім´ю та дітей, вони зовсім не готові до відповідальності.
Я такая наивная 30 апреля в 11:24
Ответ дляЗаздрість то погано
Я працюю не думайте , що я сиджу дома і плачу постійно і нічого не роблю .
, бувають дні, що я беру себе в руки , але це пару днів на тиждень і потім знову накриває .У мене свій інтернет магазин і я заробляю , але із-за свого стану я не можу приділяти багато йому часу і тому що дитина постійно дома , треба водити на заняття , то погуляти , то покормити .
У меня такая двоюродная сестра, не работала вообще никогда, окончила институт, вышла, замуж, родила и теперь страдания уже 15 лет как ей тяжело, сколько кружков, рано вставать и отводить в школу, а потом в супермаркет, а потом готовить, какая у нее жизнь-боль)
Тримаю свічку 30 апреля в 11:25
Ответ длякультУра
Всі були в такій ситуації , не одна ви така. Це все відмазки
Тим паче має бути якась жіноча солідарність.
Це як з температурою - хтось з 39 іде на роботу, хтось 37.2 валяється трупом
Крайня невістка 30 апреля в 11:26
Ответ дляЗаздрість то погано
Я працюю не думайте , що я сиджу дома і плачу постійно і нічого не роблю .
, бувають дні, що я беру себе в руки , але це пару днів на тиждень і потім знову накриває .У мене свій інтернет магазин і я заробляю , але із-за свого стану я не можу приділяти багато йому часу і тому що дитина постійно дома , треба водити на заняття , то погуляти , то покормити .
автор, ви б вже давно пили б антидепресанти і відчували себе людиною шуруйте до невролога або психіатра, у вас явні показання
Тримаю свічку 30 апреля в 11:27
Ответ дляtereska
Так живуть абсолютно усі сім´ї, гномики нам не прибирають, не готують, на роботу за нас не ходять, поробки не роблять, вірша з дитиною не вчать, на гуртки не водять.
Це нормальне буденне життя зі своїми правилами, просто декому ще зарано заводити сім´ю та дітей, вони зовсім не готові до відповідальності.
Так от депресія як раз характеризується неможливістю в не бажанням робити звичайні побутові речі
Тримаю свічку 30 апреля в 11:28
Ответ дляЯ такая наивная
У меня такая двоюродная сестра, не работала вообще никогда, окончила институт, вышла, замуж, родила и теперь страдания уже 15 лет как ей тяжело, сколько кружков, рано вставать и отводить в школу, а потом в супермаркет, а потом готовить, какая у нее жизнь-боль)
Цікаво, автор пише що працює віддалено а ви про не працюючу сестру
Я такая наивная 30 апреля в 11:28
Ответ дляТримаю свічку
Цікаво, автор пише що працює віддалено а ви про не працюючу сестру
Я вас прошу, почитайте комментарии Автора про ее работу)
Тримаю свічку 30 апреля в 11:31
Ответ дляЯ такая наивная
Я вас прошу, почитайте комментарии Автора про ее работу)
А що не так? В мірилом роботи вважаєте стомленість чи час затрачений на роботу?
Roni-Verona 30 апреля в 11:31
Дитина постійно хворіє, їй скоро 6-ть тобто має в вересні йти до школи ? Чи теж не відасте, бо хворіє ?
Марс атакует 30 апреля в 11:32
Ответ дляТримаю свічку
Не обезцінюйте проблеми автора.
Хто не був на її місці не зрозуміє.
Я була, і це реально адіще коли розриваєшся між хворобами дитини, домом, роботою, ще й бл#дську подєлку на день весни
Я реально 4 роки сиділа на заспокійливих.
Автор, сама собі створила ці проблеми
У автора є чоловік, сімʼя, а також вік дитини, яку вже спокійно можна віддати садок/школу
Так що давайте тут не будемо, це не одинока мати, яка сидить з малою дитиною та розривається ще й на роботі.
Я такая наивная 30 апреля в 11:32
Ответ дляТримаю свічку
А що не так? В мірилом роботи вважаєте стомленість чи час затрачений на роботу?
Бабло на свои хотелки и ощущение удовлетворения от этого
Марс атакует 30 апреля в 11:36
Ответ дляЗаздрість то погано
Я працюю не думайте , що я сиджу дома і плачу постійно і нічого не роблю .
, бувають дні, що я беру себе в руки , але це пару днів на тиждень і потім знову накриває .У мене свій інтернет магазин і я заробляю , але із-за свого стану я не можу приділяти багато йому часу і тому що дитина постійно дома , треба водити на заняття , то погуляти , то покормити .
Вас накриває, бо вас жопа не в милі.
Інтернет-магазин не смішіть мене, я думаю у вас магазин з пару відправками в день або тиждень.
Ви просто ниєте, ще трохи так понийте і чоловік злиняє, ось тоді може зашевелетесь.