Хто їздив минулого року до Хорватії автобусом як турист?

Розкажіть про поїздку.
1.Скільки потрібно кишенькової готівки і яким номіналом?
2. Як довго стояли на українсько-угорському кордоні?
3. Що брали з собою в автобус з їжі.
4.Якщо я їду з дитиною чи потрібен її ІД-паспорт (картка) на кордоні, чи закордонного паспорта і і свідоцтва про народження вистачить?
5. Чула, що багато хто робить дозвіл батька, оскільки прикордонники можуть запитати. Принаймні це озвучували знайомі по перетинанню українсько-польського кодону.
Поділіться враженнями та ньюансами від поїздки, будь ласка..
Гербарія сушу 30 апреля в 14:09
Готівка або картка - залежить від ваших витрат кількість.
Ід-паспорт не треба, дозвіл від батька не треба.
На кордоні час у всіх різний )
автор Мост_Устал 30 апреля в 14:16
Ответ дляГербарія сушу
Готівка або картка - залежить від ваших витрат кількість.
Ід-паспорт не треба, дозвіл від батька не треба.
На кордоні час у всіх різний )
наприклад, скільки на заправках коштують туалети? 1євро?? чи більше, чи менше, чи безкоштовно?
Мания-Величия 30 апреля в 14:19
Була не в Хорваті а в Чорногорії. Плюс був в тому що виїзд так підлаштували що на кордонах стояли до години максимум. Мінус в тому що їхали таким ріщем що ставали на ремонт декілька раз і комфорту було нуль, раджу добре звернути увагу на автобус, бо діти в автобусі від задухи падали в обмороки. І ще вавтобусі в туалет нікого не пускали, зате ставали кожних пів години бо кожна мама переживала щоб її дитя не впісялось . Всі туалети були безкоштовні. Замість обіцяних 25 годин, волоклись всі 35. Раджу добре підбирати турфірму від якої будете їхати, бо обіцяють багато а по факту обманюють на кожному кроці. І не вестись на дуже дешеві пропозиції в групах у вайбері і т.п.
Гербарія сушу 30 апреля в 14:21
Ответ дляМост_Устал
наприклад, скільки на заправках коштують туалети? 1євро?? чи більше, чи менше, чи безкоштовно?
Безплатно на заправках
автор Мост_Устал 30 апреля в 14:23
Ответ дляМания-Величия
Була не в Хорваті а в Чорногорії. Плюс був в тому що виїзд так підлаштували що на кордонах стояли до години максимум. Мінус в тому що їхали таким ріщем що ставали на ремонт декілька раз і комфорту було нуль, раджу добре звернути увагу на автобус, бо діти в автобусі від задухи падали в обмороки. І ще вавтобусі в туалет нікого не пускали, зате ставали кожних пів години бо кожна мама переживала щоб її дитя не впісялось . Всі туалети були безкоштовні. Замість обіцяних 25 годин, волоклись всі 35. Раджу добре підбирати турфірму від якої будете їхати, бо обіцяють багато а по факту обманюють на кожному кроці. І не вестись на дуже дешеві пропозиції в групах у вайбері і т.п.
Щиро дякую,а от Ви не радите яку турфірму, туроператора тобто?
Чорнобаївка 30 апреля в 14:29
Ответ дляМания-Величия
Була не в Хорваті а в Чорногорії. Плюс був в тому що виїзд так підлаштували що на кордонах стояли до години максимум. Мінус в тому що їхали таким ріщем що ставали на ремонт декілька раз і комфорту було нуль, раджу добре звернути увагу на автобус, бо діти в автобусі від задухи падали в обмороки. І ще вавтобусі в туалет нікого не пускали, зате ставали кожних пів години бо кожна мама переживала щоб її дитя не впісялось . Всі туалети були безкоштовні. Замість обіцяних 25 годин, волоклись всі 35. Раджу добре підбирати турфірму від якої будете їхати, бо обіцяють багато а по факту обманюють на кожному кроці. І не вестись на дуже дешеві пропозиції в групах у вайбері і т.п.
Автобусом це ще те ’задоволення’
Мания-Величия 30 апреля в 14:30
Ответ дляМост_Устал
Щиро дякую,а от Ви не радите яку турфірму, туроператора тобто?
Я їхали через групу у вайбері де задоволені люди писали про чудесний відпочинок. Якась жінка організовувала бюджетні поїздки і в групі виставляла оголошення Я повелась на низьку ціну і люди писали про те як класно, бюджетно, все супер. Попитайте краще у знайомих можливо хтось відпочивав від якоїсь фірми і хтось можливо може порадити.
Мания-Величия 30 апреля в 14:37
Ответ дляЧорнобаївка
Автобусом це ще те ’задоволення’
Дві ночі в автобусі то треш. І коли тобі кажуть що 25 годин і зранку вже будеш в морі плавати, а потім лишніх 10 годин волочаться тягнуть час бо ще навіть за проживання не домовлено то це пи_дець. А привезли в таку сраку що там і половина того не було як на фото, про харчування заявлене я взагалі мовчу.
1 1
Кнопус 30 апреля в 14:42
Ответ дляМания-Величия
Дві ночі в автобусі то треш. І коли тобі кажуть що 25 годин і зранку вже будеш в морі плавати, а потім лишніх 10 годин волочаться тягнуть час бо ще навіть за проживання не домовлено то це пи_дець. А привезли в таку сраку що там і половина того не було як на фото, про харчування заявлене я взагалі мовчу.
Омг, а в каком городе вы отдыхали?
Мания-Величия 30 апреля в 14:44
Ответ дляКнопус
Омг, а в каком городе вы отдыхали?
Бечічі, на скалі. До пляжу було йти хвилин 20 туди і пів години назад під горба.
Кнопус 30 апреля в 14:44
Ответ дляМания-Величия
Бечічі, на скалі. До пляжу було йти хвилин 20 туди і пів години назад під горба.
Дякую
Кнопус 30 апреля в 14:46
Ответ дляМания-Величия
Бечічі, на скалі. До пляжу було йти хвилин 20 туди і пів години назад під горба.
Але на фото все дуже гарно)))
Як завжди
Природа мабуть красива
Я не була в Черногорії
Гербарія сушу 30 апреля в 14:47
Ответ дляМания-Величия
Бечічі, на скалі. До пляжу було йти хвилин 20 туди і пів години назад під горба.
Я відпочивала в Бечічах позаминулого літа. Все супер! Апарти бронювала сама на букінгу, аатобусом приїхала раніше заявленого часу. Квитки купувала в Альф
Мания-Величия 30 апреля в 14:55
Ответ дляКнопус
Але на фото все дуже гарно)))
Як завжди
Природа мабуть красива
Я не була в Черногорії
Природа дуже гарна. Але наші ж люди обманюють своїх і обіцяють золоті гори а потім кричать Що ж ви хотіли за 400 євро?
Пугачиха 30 апреля в 14:58
Ответ дляМост_Устал
Щиро дякую,а от Ви не радите яку турфірму, туроператора тобто?
Їздила минулого року через Адріатік тур. Називається мить насолоди. Це острів Хвар. Входили сніданки і вечері, шведський стіл. Перша лінія. По часу на кордоні дуже по різному. Минулого року кордон пройшли за годину, а два роки тому стояли 12 годин. Харчування було дуже хороше, при бажанні можна не тратити взагалі грошей
сою не люблю 30 апреля в 14:59
Ответ дляМания-Величия
Була не в Хорваті а в Чорногорії. Плюс був в тому що виїзд так підлаштували що на кордонах стояли до години максимум. Мінус в тому що їхали таким ріщем що ставали на ремонт декілька раз і комфорту було нуль, раджу добре звернути увагу на автобус, бо діти в автобусі від задухи падали в обмороки. І ще вавтобусі в туалет нікого не пускали, зате ставали кожних пів години бо кожна мама переживала щоб її дитя не впісялось . Всі туалети були безкоштовні. Замість обіцяних 25 годин, волоклись всі 35. Раджу добре підбирати турфірму від якої будете їхати, бо обіцяють багато а по факту обманюють на кожному кроці. І не вестись на дуже дешеві пропозиції в групах у вайбері і т.п.
А откуда Вы ехали, что вам обещали 25 часов? Мы до Болгарии ехали 29 из Киева
сою не люблю 30 апреля в 15:00
Ответ дляМания-Величия
Дві ночі в автобусі то треш. І коли тобі кажуть що 25 годин і зранку вже будеш в морі плавати, а потім лишніх 10 годин волочаться тягнуть час бо ще навіть за проживання не домовлено то це пи_дець. А привезли в таку сраку що там і половина того не було як на фото, про харчування заявлене я взагалі мовчу.
А название отеля Вы знали до выезда?
пані Солоха 30 апреля в 15:00
Я ездила через феерию мандрив, по дороге в Хорватию ночевали в транзитных отелях, поэтому нормально, двое суток в автобусе ни за что не согласилась бы. Выбрали границу где вообще не было очереди, мы были единственными, НО, оказалось что у одного водителя по ошибке был не закрыт в программе шлях въезд в Украину с предыдущей поездки, это была ошибка погранцов, но мы из за этих разборок простояли там вместо полчаса 12 часов
Мания-Величия 30 апреля в 15:06
Ответ длясою не люблю
А откуда Вы ехали, что вам обещали 25 часов? Мы до Болгарии ехали 29 из Киева
Чернівці. Додому ми і доїхали за 25 годин
сою не люблю 30 апреля в 15:08
Ответ дляМания-Величия
Чернівці. Додому ми і доїхали за 25 годин
Ааа ну вам ближе все равно, чем из Киева. Из Львова ехать 30 часов +-
Мания-Величия 30 апреля в 15:11
Ответ длясою не люблю
А название отеля Вы знали до выезда?
Приватні апартаменти, не готель.
сою не люблю 30 апреля в 15:13
Ответ дляМания-Величия
Приватні апартаменти, не готель.
Не суть, название говорили до выезда?
Мания-Величия 30 апреля в 15:15
Ответ длясою не люблю
Не суть, название говорили до выезда?
Ні. Фото номерів лише надали.
сою не люблю 30 апреля в 15:16
Ответ дляМания-Величия
Ні. Фото номерів лише надали.
Блин,какашки. А какой туроператор?
Мания-Величия 30 апреля в 15:22
Ответ длясою не люблю
Блин,какашки. А какой туроператор?
Група у вайбері) Дали рекламу на тури у фейсбуці в місцевій групі, я перейшла, ціни бюджетні, фото гарні, люди писали як класно відпочивають, фото скидали, відео) От і повелась) Я до війни літала лише в Туреччину відпочивати і завжди була задоволена туром який купувала в ТУІ, там працювала дуже порядна дівчина яка завжди надавала правдиву інформацію про готель, а тут лоханулась))
сою не люблю 30 апреля в 15:25
Ответ дляМания-Величия
Група у вайбері) Дали рекламу на тури у фейсбуці в місцевій групі, я перейшла, ціни бюджетні, фото гарні, люди писали як класно відпочивають, фото скидали, відео) От і повелась) Я до війни літала лише в Туреччину відпочивати і завжди була задоволена туром який купувала в ТУІ, там працювала дуже порядна дівчина яка завжди надавала правдиву інформацію про готель, а тут лоханулась))
Бывает( а Черногория вообще вам понравилась? На экскурсии ездили?
Мания-Величия 30 апреля в 15:31
Ответ длясою не люблю
Бывает( а Черногория вообще вам понравилась? На экскурсии ездили?
Якби було тепло то може б і сподобалось) а так якщо з 7 днів 4 йшов дощ, то якби не дуже. Брала дві екскурсії, но насолоджуватись красою коли дощ ляє таке собі задоволення. Вдруге я б не поїхала.
автор Мост_Устал 30 апреля в 15:51
Ответ дляМания-Величия
Ні. Фото номерів лише надали.
Ой, як же Ви так безпечно понадіялися? Ціна спонукала?
автор Мост_Устал 30 апреля в 15:52
Ответ дляМания-Величия
Якби було тепло то може б і сподобалось) а так якщо з 7 днів 4 йшов дощ, то якби не дуже. Брала дві екскурсії, но насолоджуватись красою коли дощ ляє таке собі задоволення. Вдруге я б не поїхала.
а в які дати їздили?
Мания-Величия 30 апреля в 19:59
Ответ дляМост_Устал
Ой, як же Ви так безпечно понадіялися? Ціна спонукала?
400 євро дорога, проживання, триразове харчування, на одного. Середина червня. Море адріатичне непередбачуване. З того тижня що я відпочивала було таке що моросить дощ, захмарено, а море тепле, і ми купались, або було що спека 35, сонце пече, а море як льод. Тут на порадниці я багато читала перед поїздкою що не варто їхати відпочивати на адріатичне узбережжя в червні місяці, і це дійсно так.