Limak Limra Hotel & Resort, можливо хто був?

Дівчата хелп.
Допоможіть обрати.
Limak Limra Hotel & Resort
Або Saphir Hotel & Villas
Або що глянути в цій ціні )
Таракашечка 30 апреля в 16:50
Русня любить цей готель
автор ШанельКуКу 30 апреля в 16:50
Ответ дляТаракашечка
Русня любить цей готель
Дивно мені сказали навпаки
Непонятно 30 апреля в 16:51
В Лимре были, честно, подробностей не помню)) в целом все гуд
автор ШанельКуКу 30 апреля в 16:51
Ответ дляНепонятно
В Лимре были, честно, подробностей не помню)) в целом все гуд
Як давно ?
А не памʼятаєте як там захід в море .
Великі камені ?
Непонятно 30 апреля в 16:53
Ответ дляШанельКуКу
Як давно ?
А не памʼятаєте як там захід в море .
Великі камені ?
ну до войны, честно блин память отшибло, но камни я б запомнила, там же песок вроде
ТигрЛьвович 30 апреля в 16:58
Заход в море норм, русня в наличии правда. Когда-то хороший был вариант по цене-качеству.
Столічна штучка 30 апреля в 16:59
Ответ дляТаракашечка
Русня любить цей готель
вони всі готелі в Кемері люблять
Я не Тролль 30 апреля в 17:00
Була в Лімрі в 21 році- були турки, поляки, чехи і українці, росіян не було. Готель классний, велика територія. Пляж- каміння, і швидко глибина. На Ютюб є ролики від відпочиваючих. Я б з задоволенням повернулася туди. Тверда п´ятірка.
Столічна штучка 30 апреля в 17:01
Ответ дляЯ не Тролль
Була в Лімрі в 21 році- були турки, поляки, чехи і українці, росіян не було. Готель классний, велика територія. Пляж- каміння, і швидко глибина. На Ютюб є ролики від відпочиваючих. Я б з задоволенням повернулася туди. Тверда п´ятірка.
якщо Ви були влітку 2021, то русня не літала тоді , вже забула чому. Я теж була тоді в Кемері
Я не Тролль 30 апреля в 17:02
Ответ дляСтолічна штучка
якщо Ви були влітку 2021, то русня не літала тоді , вже забула чому. Я теж була тоді в Кемері
Ну може, цього вже не пам´ятаю.
Я не Тролль 30 апреля в 17:02
Пляж.
автор ШанельКуКу 30 апреля в 17:05
Ответ дляТигрЛьвович
Заход в море норм, русня в наличии правда. Когда-то хороший был вариант по цене-качеству.
Блін , я незнаю де без них.
Цих недосусідів капець скільки.
А мені по бюджету декілька варіантів з дітьми підходить
Не будь КакСвета 30 апреля в 17:10
Ответ дляШанельКуКу
Як давно ?
А не памʼятаєте як там захід в море .
Великі камені ?
Були в Лімак Лімра на початку червня 2021 року. Тоді ще були ковідні обмеження і русню не пускали в Туреччину, тому їх там не було саме тоді. В інший час не підкажу, чи є.
Вхід камінцями. Купували на ринку коралки, бо заходити було боляче. Особисто мені готель сподобався, але ми були там 4 дні, просто на кінець навчального року вирішили дітям подарунок зробити
Не знаю, чи рекомендувала б цей готель, як єдиний відпочинок
автор ШанельКуКу 30 апреля в 17:09
Ответ дляНе будь КакСвета
Були в Лімак Лімра на початку червня 2021 року. Тоді ще були ковідні обмеження і русню не пускали в Туреччину, тому їх там не було саме тоді. В інший час не підкажу, чи є.
Вхід камінцями. Купували на ринку коралки, бо заходити було боляче. Особисто мені готель сподобався, але ми були там 4 дні, просто на кінець навчального року вирішили дітям подарунок зробити
Не знаю, чи рекомендувала б цей готель, як єдиний відпочинок
Дякую за відповідь
Не будь КакСвета 30 апреля в 17:09
Ответ дляСтолічна штучка
якщо Ви були влітку 2021, то русня не літала тоді , вже забула чому. Я теж була тоді в Кемері
Ковідні обмеження були до середини липня
Столічна штучка 30 апреля в 17:10
Ответ дляНе будь КакСвета
Ковідні обмеження були до середини липня
мабуть, я була тоді в кінці травня
Столічна штучка 30 апреля в 17:13
Ответ дляШанельКуКу
Блін , я незнаю де без них.
Цих недосусідів капець скільки.
А мені по бюджету декілька варіантів з дітьми підходить
в Сіде менше набагато, але я теж вибрала Кемер в цьому році
автор ШанельКуКу 30 апреля в 17:14
Ответ дляСтолічна штучка
в Сіде менше набагато, але я теж вибрала Кемер в цьому році
А який отель ?
Столічна штучка 30 апреля в 17:14
Ответ дляШанельКуКу
А який отель ?
Улусой, я була поруч в Міраді , мені тоді сподобався він
Викупана 30 апреля в 18:13
Ответ дляЯ не Тролль
Пляж.
капец
Турагенція Tourdream 30 апреля в 18:21
Якщо ЛІмак Лімра та Сапфір аланійський у одній ціні, то звісно Лімак краще по рівню. Хоча для своєї категорії Сапфір теж дуже пристойний готель. Але ж у Лімак більше переваг, включаючи місце розташування.
До речі, у Лімрі до цього сезону нарешті зробили реновацію у головному корпусі. Там номери давно її потребували.
Я не Тролль 30 апреля в 19:45
Ответ дляВикупана
капец
Чому капець- я таке обожнюю, пісок терпіти не можу
Вільний митець 30 апреля в 21:14
Теж за Сіде
Минулого літа одна сімʼя була з рашки на весь готель, в якому відпочивали, їх не чути було, мужик наче німий, чувіха його більш смілива) але теж стороною нас обходила
Всі інші —німці
В Лімрі теж були
В наш заЄзд :) всі чомусь в басейнах сиділи, їх там овердофіга, пляж 🏖️ , навіть,трохи пустував, вперше таке зустріла
Але тоді команда анімаційна вогонь була
Olyaolya5 01 мая в 16:51
Прошлым летом отдыхали , в целом нормально , цена качество , без изысков в питании и обслуживании .