Туреччина. Порадьте достойні готелі, які повноцінно працюють у жовтні...

листопаді . Район Кемера або Аланії
Ловлю капці 30 апреля в 19:47
Уже?
Джавеліна 30 апреля в 19:54
В ноябре обычно закрытие сезона. Лучше уложиться до конца октября. Под конец уже все работают спустя рукава.
автор Сусановна 30 апреля в 19:56
Ответ дляДжавеліна
В ноябре обычно закрытие сезона. Лучше уложиться до конца октября. Под конец уже все работают спустя рукава.
але є готелі , які не закриваються і взимку
Джавеліна 30 апреля в 19:57
Ответ дляСусановна
але є готелі , які не закриваються і взимку
Ну, если вы все знаете, чего спрашиваете🤷 отпуск ком, и вперёд.
Раздражевская 30 апреля в 21:20
В кемер точно не стоит в октябре, очень влажно, часто дожди
Турагенція Tourdream 30 апреля в 22:21
Ответ дляДжавеліна
В ноябре обычно закрытие сезона. Лучше уложиться до конца октября. Под конец уже все работают спустя рукава.
Есть не мало отелей, которые работают круглый год. В них европейцы часто приезжают в зимний период. Но в таких отелях может быть разделение на летнюю и зимнюю концепции, Нужно смотреть этот нюанс по конкретному отелю.
Так же сейчас многие отели, которые работают в зимний период сделали открытые бассейны с подогревом в низкий сезон.
Mariia_touragent 01 мая в 00:01
Подивіться для прикладу Акка Алінда і Антедон. Преміум ультра ол. На цей рік літня концепція в Алінді заявлена до 19.11, в Антедоні- до 01.11. Останній зробив реновацію номерного фонду- оновлені кімнати🔥
автор Сусановна 01 мая в 12:23
Ответ дляMariia_touragent
Подивіться для прикладу Акка Алінда і Антедон. Преміум ультра ол. На цей рік літня концепція в Алінді заявлена до 19.11, в Антедоні- до 01.11. Останній зробив реновацію номерного фонду- оновлені кімнати🔥
Дякую щиро за пораду
Маю рацію 01 мая в 17:03
Ответ дляMariia_touragent
Подивіться для прикладу Акка Алінда і Антедон. Преміум ультра ол. На цей рік літня концепція в Алінді заявлена до 19.11, в Антедоні- до 01.11. Останній зробив реновацію номерного фонду- оновлені кімнати🔥
Ви як тур агент не забудьте сказати, що вся акка повністю з голови до ніг орієнтується на русню. Всюди буде їх попса, анімація повністю. Будете слухати лепса з ранку до ночі. А так готелі топчик нічого не скажеш
Mariia_touragent 01 мая в 21:03
Ответ дляМаю рацію
Ви як тур агент не забудьте сказати, що вся акка повністю з голови до ніг орієнтується на русню. Всюди буде їх попса, анімація повністю. Будете слухати лепса з ранку до ночі. А так готелі топчик нічого не скажеш
Дякую, що зауважили. З цих міркувань можна не тільки готелі викреслювати, а й весь Кемер першим виключити зі списку курортів, бо їх там повно, а може і всю Туреччину закрити для себе як напрям. Вибір завжди є!
Але. Все частіше лунає від наших туристів ’а чому ми маємо догоджати їм і відмовляти собі в тому, що зручно і подобається?’
Акка- це про якість і багатьох повторних туристів.
Доречі, представник мережі Акка в Україні- українець і досить уважно ставиться до укр.агентів і туристів. Мали живу зустріч в квітні і достатньо часу для спілкування. Так ось- тур.агенти не мовчать, а доносять інформацію до представників/готельєрів.: Ацці дорікали щодо гостів з країни 404- почули, що в планах зменшення їх %. Поживемо - побачимо. Дуже зраділи реновації Антедону - завжди приємно відпочивати в новому і свіжому.
А так, не Аккою єдиною- досить готелів, що працюють восени і цілорічно - обирати за бюджетом, смаками.
Mariia_touragent 01 мая в 21:10
Ответ дляСусановна
Дякую щиро за пораду
Нема за що 🌞