01 мая в 08:25

Хтось щось знає про цей потяг Будапешт-Чоп

Усі рекомендують брати квитки на сайті угорської залізниці
Але я знайшла такий потяг на нашій УЗ
Хтось ним їздив? Там є якісь складнощі?
забиякина 01 мая в 08:57
Послушаю
вкрации 01 мая в 09:07
Ніхто не іздив бо там ніколи нема квитків
Вредняжка 01 мая в 10:18
Наскільки я зрозуміла на УЗ дорожче та фіг купиш
Gleva 01 мая в 12:31
Наскільки мені показує сайт Укразалізниці, то це потяг Відень-Чоп, на нього через сайт не купиш, оскільки там щось між укрзалізницею та австрійською залізницею не підписано. Квиток можна купити або в міжнародній касі, або спробувати на сайті австрійської залізниці (але не факт, що можна купити саме на ділянку Будапешт-Чоп)
https://interfax.com.ua/news/economic/950516.html
автор Снегопадка 01 мая в 15:08
Ответ дляGleva
Наскільки мені показує сайт Укразалізниці, то це потяг Відень-Чоп, на нього через сайт не купиш, оскільки там щось між укрзалізницею та австрійською залізницею не підписано. Квиток можна купити або в міжнародній касі, або спробувати на сайті австрійської залізниці (але не факт, що можна купити саме на ділянку Будапешт-Чоп)
https://interfax.com.ua/news/economic/950516.html
Чому ж, можна купити на сайті УЗ
Сьогодні зранку були білети на 5 травня
Gleva 01 мая в 15:21
Ответ дляСнегопадка
Чому ж, можна купити на сайті УЗ
Сьогодні зранку були білети на 5 травня
Ну на сайті якраз і не можна. Тільки що побачила, що в застосунку дійсно можно його купити, але напевно то треба мати велику вдачу на цей напрямок купити квитки
PoorBaby 01 мая в 20:58
Вітаю)
Я їздила через Будапешт потягом Відень-Чоп. Квитки купляла у додатку Укрзалізниці.
Якщо не можете зловити квиток, можна поставити сповіщення «сповістити про вільні місця» і квиток або автоматично викупиться, або вам прийде повідомлення, що хтось здав квиток
автор Снегопадка 02 мая в 09:18
Ответ дляPoorBaby
Вітаю)
Я їздила через Будапешт потягом Відень-Чоп. Квитки купляла у додатку Укрзалізниці.
Якщо не можете зловити квиток, можна поставити сповіщення «сповістити про вільні місця» і квиток або автоматично викупиться, або вам прийде повідомлення, що хтось здав квиток
Вітаю, дякую що відгукнулись)
Будь ласка розкажіть, кордон угорський ви проходили не виходячи з потягу? І як проходили український кордон?
І саме головне, чи були затримки?
автор Снегопадка 02 мая в 09:20
Ответ дляGleva
Ну на сайті якраз і не можна. Тільки що побачила, що в застосунку дійсно можно його купити, але напевно то треба мати велику вдачу на цей напрямок купити квитки
Так ви праві, через додаток тільки
То я не правильно написала, перемішалось в голові
Упругая попка 02 мая в 09:54
Подивилася ціни. На угорській залізниці дешевше якщо онлайн купувати. Ми купували на вокзалі Будапешту і нам квиток вийшов 1000+ грн ( точно не памʼятаю)
Лёва 09 мая в 12:30
Ответ дляУпругая попка
Подивилася ціни. На угорській залізниці дешевше якщо онлайн купувати. Ми купували на вокзалі Будапешту і нам квиток вийшов 1000+ грн ( точно не памʼятаю)
скажіть, будь ласка, якщо купувати на сайті угорській залізниці - це тей самий потяг? він їду до самого Чоп без пересадок?
Упругая попка 09 мая в 13:17
Ответ дляЛёва
скажіть, будь ласка, якщо купувати на сайті угорській залізниці - це тей самий потяг? він їду до самого Чоп без пересадок?
Треба уважно дивитися на сайті, є потяг і прямі і з пересадками.