01 мая в 10:03

Сінсей відгук

Дівчата, часто тут фукають на цю марку. Отримала посилку, купувала, коли на куртки будо -30. Речі реально класні за смішні гроші. Для дітей, які ростуть, супер на сезон.
Можу сказати, що жилетки стьобані хороші, куртки хороші, денім, білизна - трусики дівчачі, спортивки - різної якості були, але в основному хороші, піжами, футболки теж більшість хороші, пару штук було ге.
Радила б читати відгуки - допомагає і з розмірами визначитися, і з якістю.
Моє замовлення, вже все активно юзає донька, дещо прали не раз. За все 1660 грн. Як на мене - чудово. В інших марок на цю суму 1-2 речі можна взяти.
автор Ms. Скромность 01 мая в 10:04
Футболка 129 грн коштувала.
Вельшановна 01 мая в 10:06
нормальная одежда, для подростков вообще супер
ТаЕщеОптимистка 01 мая в 10:06
Не розумію чому фукають?
ВЕСЬ одяг на підлітка 12 років купую ТІЛЬКИ тут
Собі беру штані аля спортивні і футболки
12 1
Бавовна 01 мая в 10:06
Тут и на алиекспрес фукают. Но я перестала верить отзывам, сама заказала: футболку, спорт костюм, кофточку, чехол на планшет…. Много много чего… и очень довольна качеством
Кидаю курити 01 мая в 10:09
Там іноді дуже класні речі можна купити по смішній ціні. Джинси жіночі, до речі, майже завжди хороші. Дітям також беру там, нам більше, ніж на сезон не треба, але скажу, що ще племінники доношують))
автор Ms. Скромность 01 мая в 10:09
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Не розумію чому фукають?
ВЕСЬ одяг на підлітка 12 років купую ТІЛЬКИ тут
Собі беру штані аля спортивні і футболки
Я собі лише труси брала сет, що до війни, думала, що розлізуться, а вони цілі і живенькі до цих пір. І в минулому році найпопулярнішу їх сукню до 300 грн взяла, то я з неї не вилазила все літо, в цьому році теж буду носити.
автор Ms. Скромность 01 мая в 10:11
Ответ дляКидаю курити
Там іноді дуже класні речі можна купити по смішній ціні. Джинси жіночі, до речі, майже завжди хороші. Дітям також беру там, нам більше, ніж на сезон не треба, але скажу, що ще племінники доношують))
Та й в нас так же, джинси, як нові, віддаю після своїх дітей.
НЛОша 01 мая в 10:11
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Не розумію чому фукають?
ВЕСЬ одяг на підлітка 12 років купую ТІЛЬКИ тут
Собі беру штані аля спортивні і футболки
Подскажите по размерам женским пожалуйста. Идут в размер по их таблице? Хочу штаны.
ПП-шница 01 мая в 10:13
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Не розумію чому фукають?
ВЕСЬ одяг на підлітка 12 років купую ТІЛЬКИ тут
Собі беру штані аля спортивні і футболки
То ніщебродські понти фукають
7 2
Херсон це Україна 01 мая в 10:17
Кроси для сина - місяць, потріскались, спортивні всі покашлатились, тонкі, на колінах порозтягувались, одноразова акція, рівно сезон
Сама вумна тутички 01 мая в 10:19
Я трусы безшовные беру там ( набор 2 шт 119 грн бразилианы), отлично носятся и не хуже vs.
Еще купила велосипедки и лосины дома носить, к ним футболки мужские базовые.
Брала хлебницу, посуду, для собаки поилку.
автор Ms. Скромность 01 мая в 10:22
Ответ дляХерсон це Україна
Кроси для сина - місяць, потріскались, спортивні всі покашлатились, тонкі, на колінах порозтягувались, одноразова акція, рівно сезон
А на більше і не потрібно. Взуття брала текстильне - кеди, сліпони маленькому сину 28-30 розмір, прала в машинці, ще й віддали потім в непоганому стані. Кроси не наважуюся брати там. Взуття беру - у взуттєвих брендів.
Ниф_ниф 01 мая в 10:22
Ответ дляБавовна
Тут и на алиекспрес фукают. Но я перестала верить отзывам, сама заказала: футболку, спорт костюм, кофточку, чехол на планшет…. Много много чего… и очень довольна качеством
Смотря какие вещи на алике, какая цена. Я эаказывала себе на алике(не одежду), качество плохое, но зато недорого, выбросила потом
автор Ms. Скромность 01 мая в 10:23
Ответ дляСама вумна тутички
Я трусы безшовные беру там ( набор 2 шт 119 грн бразилианы), отлично носятся и не хуже vs.
Еще купила велосипедки и лосины дома носить, к ним футболки мужские базовые.
Брала хлебницу, посуду, для собаки поилку.
Як носяться велосипедки, лосини?
ТаЕщеОптимистка 01 мая в 10:24
Ответ дляНЛОша
Подскажите по размерам женским пожалуйста. Идут в размер по их таблице? Хочу штаны.
я беру хл
мені норм - по розмірам
годовасик 01 мая в 10:25
Це якийсь окремий сінсай у людей(((
Футболки хоч і бавовняні, поперекручувало шви, шкарпетки в катишки за раз
Шорти типу тринитки спортивні теж покатались, труси мереживо відпоролась строчка((
5 1
НЛОша 01 мая в 10:26
Ответ дляТаЕщеОптимистка
я беру хл
мені норм - по розмірам
Хл на какие бёдра берёте?
Чудо в декрете 01 мая в 10:29
Ответ длягодовасик
Це якийсь окремий сінсай у людей(((
Футболки хоч і бавовняні, поперекручувало шви, шкарпетки в катишки за раз
Шорти типу тринитки спортивні теж покатались, труси мереживо відпоролась строчка((
У мене дитячі набір 3 футболки відносився літо, з 3х шортів одні не дожили до кінця літа. Доросла футболка покаталась з першого прання. Більше не ризикую. Ну хіба може на джинси колись наважусь
Сама вумна тутички 01 мая в 10:30
Ответ дляMs. Скромность
Як носяться велосипедки, лосини?
Нормально, они хлопок обычный. В зал такие не надеть, я в них с собакой гуляю когда тепло еще . Ясное дело что годами не послужат как найк, но они и стоят копейки да и материал другой, велосипедки 79 грн стоят ( покупала на этой неделе цена)
Онлайн не покупаю, все надо смотреть и щупать.
ХикориДикори 01 мая в 10:32
Я брата только женское и мужское, из огромного заказа нормальные только джинсы, один свитер и одна футболка, остальное оставили как домашнюю одежду (много футболок, свитера, штаны)
Белье вообще мрак, хуже только верхняя одежда
Херсон це Україна 01 мая в 10:35
Ответ длягодовасик
Це якийсь окремий сінсай у людей(((
Футболки хоч і бавовняні, поперекручувало шви, шкарпетки в катишки за раз
Шорти типу тринитки спортивні теж покатались, труси мереживо відпоролась строчка((
один в один, лиш чоловічі труселя норм, я брала з лимонами набор, більше нічого нормального не попалось.
Сама вумна тутички 01 мая в 10:41
Ответ длягодовасик
Це якийсь окремий сінсай у людей(((
Футболки хоч і бавовняні, поперекручувало шви, шкарпетки в катишки за раз
Шорти типу тринитки спортивні теж покатались, труси мереживо відпоролась строчка((
Кружева там ужас,они новые уже с торчащими нитками висят, я только безшовные беру на кд обычные и бразилианы.
Про хлопок согласна, вроде все хлопок но какой то странный хлопок.
Україна наше все 01 мая в 10:54
в них дуже різна якість, показує себе після прання.
Деякі речі справді довгий час, як новенькі
julia-678c 01 мая в 10:56
Ответ дляНЛОша
Подскажите по размерам женским пожалуйста. Идут в размер по их таблице? Хочу штаны.
Покупала у них джинсы и спорт штаны. Штаны размер с на талию 62 и бедра 92 большие, а вот хс как раз. Джинсы размер с брала, в бёдрах отлично а в талии огромные. Все что тянется беру всегда хс (низ).
_Homyak_ 01 мая в 11:12
Мені приїхала упаковка дірявих трусів, які вони не захотіли забрати назад, бо це білизна. Я навіть пакування не зрізала. Ну ок, дала їм ще шанс. Замовила щось і пачку трусілей. Отримала, то наче ок.Закинула в пралку на 12 хв чисто пилюку-грязюку збить (все ж таки на складі десь валяються), дістаю, а там резинка від тканини відійшла просто. Придивляюсь, а там тканина вся в дрібних дірках, наче миші погризли.

Спортівки гарні в перші пару днів, потім всі в катишках як зовні, так і в середині. Футболки до першого прання, потім як ганчірки.

О! Загадала! З трусілями прийшла ще порвана спідниця.
_Homyak_ 01 мая в 11:12
Але брехати не буду, брала все акційне.
автор Ms. Скромность 01 мая в 11:29
Ответ для_Homyak_
Мені приїхала упаковка дірявих трусів, які вони не захотіли забрати назад, бо це білизна. Я навіть пакування не зрізала. Ну ок, дала їм ще шанс. Замовила щось і пачку трусілей. Отримала, то наче ок.Закинула в пралку на 12 хв чисто пилюку-грязюку збить (все ж таки на складі десь валяються), дістаю, а там резинка від тканини відійшла просто. Придивляюсь, а там тканина вся в дрібних дірках, наче миші погризли.

Спортівки гарні в перші пару днів, потім всі в катишках як зовні, так і в середині. Футболки до першого прання, потім як ганчірки.

О! Загадала! З трусілями прийшла ще порвана спідниця.
Труси собі і доньці брала бавовну, без мережива, за 4 роки одну футболку синові покрутило після першого прання, але і ціна її була 59 грн, стала для спання, одні спортивки після першого прання стали бякою і одна піжама зі спайдерменом - штани вилиняли відразу, а так все ок.
Соня-сонятко 01 мая в 11:30
Ответ дляСама вумна тутички
Нормально, они хлопок обычный. В зал такие не надеть, я в них с собакой гуляю когда тепло еще . Ясное дело что годами не послужат как найк, но они и стоят копейки да и материал другой, велосипедки 79 грн стоят ( покупала на этой неделе цена)
Онлайн не покупаю, все надо смотреть и щупать.
Я теж собі брала звідти велосипедки. Правда спочатку засумувала, про прогадала трохи з розміром (в талії були трохи широкі), але зараз я завагітніла, то вони мені якраз дуже пригодились, поки живіт ще невеликий. Носяться нормально, зручні. З Алі змовляла теж собі, то ці, з Сінсею кращі по якості.
Соня-сонятко 01 мая в 11:33
Я в Сінсей багато одягу беру для себе. Те, що там буває до 70% речей з дуже поганою якістю і якимось дурними лекалами - правда. Але на то в мене і є очі (в більшості беру в стаціонарних магазинах, але іноді і замовляю). Загалом, задоволена. Коли в них розпродаж, то останні дні розпродажу в фізичних магазинах чи на сайті - речі взагалі можна урвати за копійки. Я так сонячні окуляри взяла за 39 грн. минулого року і кілька футболок (та навіть банально спати в них чи ходити вдома) по 40-50 грн. Але це дійсно на таке ще попасти треба.
Ксерокопия ночи 02 мая в 15:53
А детские джинсы как по качесиву, тонкие лиоцелл