06 мая в 14:44

Яка сорочка краща

Вагаюсь яку обрати .Носити планую як жакет .По типу як на фото 1
Зробіть вибір:
вже голосів: 79
1-2(крем,бавовна)
3-4(67% ПОЛІЕСТЕР, 33% бавовна
просто глянуть відповіді
автор Раз одела не бу 06 мая в 14:45
Брюки будуть чорні і білі.Перша кремова,не біла
Первая ласточка инфляции 06 мая в 14:46
Мне вообще как то не очень.
Чай не пью, только кофе 06 мая в 14:47
Перша, але я б шукала далі.
Ласкове телятко 06 мая в 14:48
Біла.
Але краще сорочку заправляти в штани.
Так, як на фото, виглядає неохайно, хоч і модно зараз..
Варена цибуля 06 мая в 14:48
Блакитна більше підходить.
Бо кремова з білим буде виглядати як грязна.
Біле з білим треба брати однакової білизни бо буде враження ніби ви одягли застірану річ.
Якщо наприклад під джинси то краще кремова. Але чи є у вас щось таке саме кремове під низ сорочки?
автор Раз одела не бу 06 мая в 14:48
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Перша, але я б шукала далі.
В мене с фінансами не так вже дуже. Шукаю по своему карману .Перша 550,друга 500 .В цьому ціновому діапазані не дуже вибір
автор Раз одела не бу 06 мая в 14:49
Ответ дляВарена цибуля
Блакитна більше підходить.
Бо кремова з білим буде виглядати як грязна.
Біле з білим треба брати однакової білизни бо буде враження ніби ви одягли застірану річ.
Якщо наприклад під джинси то краще кремова. Але чи є у вас щось таке саме кремове під низ сорочки?
Ні ,замовила штани кремові,але ще не отримала .І попаду в колір невідомо. Джинси є блакитні,білі .
автор Раз одела не бу 06 мая в 14:51
Ответ дляЛаскове телятко
Біла.
Але краще сорочку заправляти в штани.
Так, як на фото, виглядає неохайно, хоч і модно зараз..
Я не люблю в штани і не дуже уявляю як в такі штани ще сорочку заправити. Вони ж легкі ,льон,на резинці. Як воно виглядає?
язззззь!!! 06 мая в 14:53
Голубая точно нет, много синтетики.