07 мая в 08:47

Це може бути рак?

Уже тиждень бігаю в туалет (пронос), просто як жовта вода. Деколи було велика (до 8 см) и широка жовта слизь. Думала на їжу з кафе і доставки, а зараз почала переживати, думаю чи це не рак кишківника. Пару раз був анальний секс, після якого були проблеми з походом в туалет. Вчора рано прийняла одну таблетку левоміцетина і вчора в день було краще, а після і дотепер бігаю в туалет так само. Що це може бути?
Щось не спиться 07 мая в 08:49
Гепатит может быть
whenallissaidanddone 07 мая в 08:49
До лікаря негайно, а не на форумі питати що це може бути.
автор ГоловнаЯ 07 мая в 08:49
Ответ дляЩось не спиться
Гепатит может быть
Чому так думаєте?
Lizavel 07 мая в 08:50
Это может быть что угодно. НВК, болезнь Крона, панкреатит, гемморой. К проктологу и колоноскопию делать нужно
Lizavel 07 мая в 08:51
Зря Вы написали про анальный секс. Сейчас вам навешают.
2 1
Щось не спиться 07 мая в 08:52
Ответ дляГоловнаЯ
Чому так думаєте?
Желтизна склер есть?
автор ГоловнаЯ 07 мая в 08:52
Ответ дляЩось не спиться
Желтизна склер есть?
Ні
Щось не спиться 07 мая в 08:52
Ответ дляLizavel
Зря Вы написали про анальный секс. Сейчас вам навешают.
Он ни при чем
Щось не спиться 07 мая в 08:52
Ответ дляГоловнаЯ
Ні
Возможно инфекционное
Щось не спиться 07 мая в 08:52
Звоните семейному
Леди Репях 07 мая в 08:53
Может быть, какой-то кишечный вирус или отравились так сильно.
Идите к семейному врачу или сразу к гастроэнтерологу.
Не бойтесь и не тяните.
Удачи Вам.
Радуга-дуга 07 мая в 08:53
В мами таке було, гастроентеролог, копрограма, призначення антибіотиків. Діагноз коліт. Дієта.
Сижуревувшоке 07 мая в 08:55
Ответ дляLizavel
Зря Вы написали про анальный секс. Сейчас вам навешают.
Дикунство. Чого ви так пишите, від нього хіба буває таке, як автор описує?
В неї проблеми з кішкивником, шлунком, підшлунковою, або жовчний.
Скоріш за все жовчний і підшлункова.
Пьяная вишня 07 мая в 08:56
Зараз зробимо розклад на таро
4 2
Lizavel 07 мая в 08:56
Ответ дляСижуревувшоке
Дикунство. Чого ви так пишите, від нього хіба буває таке, як автор описує?
В неї проблеми з кішкивником, шлунком, підшлунковою, або жовчний.
Скоріш за все жовчний і підшлункова.
Нет, не бывает. Поэтому и написала, что не стоит писать,сейчас вылезут змеи и напишут гадости
Lizavel 07 мая в 08:56
Ответ дляСижуревувшоке
Дикунство. Чого ви так пишите, від нього хіба буває таке, як автор описує?
В неї проблеми з кішкивником, шлунком, підшлунковою, або жовчний.
Скоріш за все жовчний і підшлункова.
Желчный даёт такую слизь и понос?
Лагшмивара 07 мая в 08:59
Так ви не лікувались !
Про лікуйтеся у лікаря , якщо не пройде - то може бути різні хвороби
Бжоли-бандерівці 07 мая в 08:59
Скоріше проблеми з жовчним та підшлунковою
Коплю на груди 07 мая в 09:00
У меня ребёнок шаурсу съел, наверно сутки было, на второй день только попустило
Сижуревувшоке 07 мая в 09:00
Ответ дляLizavel
Желчный даёт такую слизь и понос?
Якщо запалення, і є жовто-зеленуватий слиз. Закупорка жовчі, не дає перетравлювати їжу, вона бродить і гніє, тому такий колір і слиз. Ну а жовчний дає збій, зразу іде запалення підшлункової, може не вистачає ферментів для перетравлювання, і знов бродіння і гниль. Але при таких проблемах автор повинна відчувати мінімум дискомфорт у верхній частині живота, як зліва, так і зправа.
Сижуревувшоке 07 мая в 09:02
Автор, ідіть до лікаря. Вас за неділю приведут до ладу, на дієту посадять. Ферменти поп´єте. Ніякий то не рак.
Неваляшкина 07 мая в 09:03
У меня такое было, только 3 дня. Правда по молодости глупая никула не ходила. Ела овсянку и пила травяной чай, прошло через пару дней. Сейчас бы точно к врачу побежала. Просто тогда много работала и ела всякие чипсы + бутерброды
Бавовнятко 07 мая в 09:03
Ответ дляСижуревувшоке
Дикунство. Чого ви так пишите, від нього хіба буває таке, як автор описує?
В неї проблеми з кішкивником, шлунком, підшлунковою, або жовчний.
Скоріш за все жовчний і підшлункова.
У меня такое с попы.
Запор и какашки шариками как у козы.
И жёлтая слиз , как сопли тягучие
автор ГоловнаЯ 07 мая в 09:04
В я навіть не впевнена чи то була звичайна слизь. То було довге, в м´яке як слизь, брудно жовтого кольору, ніби відірваний кусок кишки. Я спробувала папером його зачепити, але не змогла, в воно не розірвалося на частини. Я злякалася бо такого ще не бачила
автор ГоловнаЯ 07 мая в 09:05
Ответ дляСижуревувшоке
Якщо запалення, і є жовто-зеленуватий слиз. Закупорка жовчі, не дає перетравлювати їжу, вона бродить і гніє, тому такий колір і слиз. Ну а жовчний дає збій, зразу іде запалення підшлункової, може не вистачає ферментів для перетравлювання, і знов бродіння і гниль. Але при таких проблемах автор повинна відчувати мінімум дискомфорт у верхній частині живота, як зліва, так і зправа.
Трохи болить під лівим ребром, але не весь час
Бавовнятко 07 мая в 09:06
Ответ дляНеваляшкина
У меня такое было, только 3 дня. Правда по молодости глупая никула не ходила. Ела овсянку и пила травяной чай, прошло через пару дней. Сейчас бы точно к врачу побежала. Просто тогда много работала и ела всякие чипсы + бутерброды
Так почему глупая? Если Вы молодец сели на диету и прошло
Бавовнятко 07 мая в 09:06
Ответ дляГоловнаЯ
В я навіть не впевнена чи то була звичайна слизь. То було довге, в м´яке як слизь, брудно жовтого кольору, ніби відірваний кусок кишки. Я спробувала папером його зачепити, але не змогла, в воно не розірвалося на частини. Я злякалася бо такого ще не бачила
Может глист
Продавчиня кіз 07 мая в 09:09
Навряд. Може бути щось вірусне, інфекційне, навіть гепатит загострення. Сходіть до лікаря.

В мене в мами були в квітні симптоми і понос, і блювання, ще запаморочення і втрата часткова пам´яті т д. Діабет не підтвердився, сімейна відправила на мрт голови, тіпа метастази глянути, невміло прочитала висновок, тіпа даааа, 4 стадія, пухлина неоперабельна ,навіть не виписала направлення на консультаці до вузьких спеціалістів, лиш до онкологші, то ми самі возили дослідження в Київ, де діагноз лікарі не підтвердили .
Назначене було симптоматичне лікування.
Симптоми зникли, мама відновлюється.
Через місяць будемо далі
шукати причини такого збою в організмі
автор ГоловнаЯ 07 мая в 09:08
Ответ дляБавовнятко
Может глист
Ні, не подібне. Воно дуже тонке, подібне як кишка, довге і широке
Ну шо не так? 07 мая в 09:10