09 мая в 19:27

Чому в дії не підтягуються дипломи?універ закінчила в 2009 році

Буду вдячна за поради , що робити , якщо хтось стикався з таким
показать весь текст
Конотопська відьма 09 мая в 19:40
Благодаря теме узнала что все добавилось))
Угги_в_горошек 09 мая в 19:41
Ответ дляКонотопська відьма
Благодаря теме узнала что все добавилось))
Таки є користь від порадниці 😀
Щебетуха 09 мая в 19:44
Я вообще в Дию зайти не могу. Подтверждаю вход через банк , а меня откидывает опять на подтверждение.
Крошечка-хаврошечка 09 мая в 19:47
А з якого року підтягується? В мене немає
Та никада в жизни 09 мая в 19:54
Ответ дляИщу Аленя
Не у всіх. У мене теж немає. Жодного. Хоча я ту дію вже разів 10 видаляла і установлювала
І в мене. Хоча рік закінчення 2001.
Та никада в жизни 09 мая в 19:55
Ответ дляИщу Аленя
За моїми спостереженнями так. Підтягнулося лише у тих по дівочих прізвищах, хто їх десь світив чи реєстрував потім
Як це світив? Я ще декілька років працювала на дівочому.
Бабо-лебідка 09 мая в 19:57
Ответ дляУгги_в_горошек
От я також думаю.
В мене трудова книжка згоріла на ТОТ , то в дії стаж лише з 2001 року є ( пропало 8 років стажу)
берите справки, может обратитесь к работодателю.заведите новую книгу.
Ищу-брожу 09 мая в 19:58
Ответ дляТа никада в жизни
І в мене. Хоча рік закінчення 2001.
якщо на окупованій території виданий, то може не підтягуватись
Бабо-лебідка 09 мая в 20:04
Ответ дляУгги_в_горошек
От я також думаю.
В мене трудова книжка згоріла на ТОТ , то в дії стаж лише з 2001 року є ( пропало 8 років стажу)
Що робити при втраті трудової книжки⁉️

Якщо ви загубили або пошкодили трудову книжку, її можна відновити.
В першу чергу, зверніться за місцем останньої роботи. Напишіть заяву про втрату документу. Не пізніше ніж за 15 днів після заяви, роботодавець має видати вам нову трудову з написом Дублікат.
Зважайте на те, що в умовах воєнного стану строки можуть бути інші.
Загалом, цей дублікат не відрізняється від звичайної трудової книжки. Заповнюється він за загальними правилами.
Також дублікат трудової буде містити записи про загальний стаж роботи.
Загальний стаж, не підтверджений документами, записується сумарно, тобто зазначається загальна кількість років, місяців, днів роботи без уточнення на якому підприємстві, в які періоди часу і на яких посадах працював власник трудової книжки.
Якщо необхідно мати перелік займаних посад та точну інформацію про кожну роботу —зверніться до попередніх працедавців із заявою.
Минулі роботодавці мають надати довідки, що підтверджуватимуть ваш загальний стаж.
🚨Якщо Ви не можете забрати трудову книжку, то Ви можете підтвердити свій стаж інакше.
❗️Ви можете скористатися електронним сервісом Пенсійного фонду (з компьютера, або завантажити додаток на телефон).
🖥💻 В останньому випадку портал, зокрема, дозволить оформити та за декілька хвилин отримати в Особистому кабінеті:
👉 довідку про доходи пенсіонера (загальний розмір призначеної пенсії);
👉 довідки ОК-7 та ОК-5;
👉 витяг із електронної трудової книжки;
👉 дані про трудовий та страховий стаж;
👉 дані про нараховану заробітну плату (дохід, грошове забезпечення), у т.ч. у межах максимальної величини, яка враховується для розрахунку всіх соціальних виплат);
👉 дані про особливі умови праці;
👉 повідомлення про відкриття персональної електронної облікової картки застрахованої особи тощо.
❗️ При цьому перелічені е-документи будуть оформлені з використанням QR-коду та електронного підпису ПФУ, що дозволить надавати їх до державних установ та організацій, зокрема, для оформлення субсидій, документів у центрах надання адміністративних послуг, посольствах, консульських та банківських установах, органах фіскальної та виконавчої служб, територіальних органах міграційної служби тощо.
В іншому випадку Вам доведеться підтвердити стаж в судовому порядку.
👉Для отримання правової допомоги у складанні позовної заяви до суду Ви можете звернутися до адвоката або до Центрів з надання безоплатної правової допомоги: https://www.legalaid.gov.ua/kontakty/ (які розташовані в більшості середні і великих міст України)
☎️БПД: 0 800 213 103
📩Відповідь надано юристом ТК ’Юридична допомога ’Право на Захист’. Наші консультації є безоплатними та надаються виключно у загальному чаті каналу
Анонім-ка 09 мая в 20:27
Випуск 2002, Київ, на дівоче прізвище -не підтягується.
Госпожа_тамагочи 09 мая в 20:41
У меня два аттестата подтянулись 2000 и 2002, диплом первый 2005г-тоже,эти документы были на девичьей и выданы на оккупированной территории (Донецк), четвертый диплом подтянулся тоже.
маска Ілона 09 мая в 20:49
Ответ дляЩебетуха
По -моему только дипломы с 2000 года автоматом тянутся
У мужа 1999 подтянулся
Щебетуха 09 мая в 21:12
Ответ длямаска Ілона
У мужа 1999 подтянулся
Нашла статью, что это от ВУЗа зависит. Если оно внесло данные, то они и тянутся. В
маска Ілона 09 мая в 21:20
Ответ дляЩебетуха
Нашла статью, что это от ВУЗа зависит. Если оно внесло данные, то они и тянутся. В
КПИ
Файна_зупка 09 мая в 21:40
Ответ дляЩебетуха
Нашла статью, что это от ВУЗа зависит. Если оно внесло данные, то они и тянутся. В
так сталось, що з колегою закінчили один вуз, ще й в один час. В нього диплом підтянувся, в мене- ні. Можливо дійсно діло в призвіщі дівочому
MacOS-ница 09 мая в 22:46
Ответ дляУгги_в_горошек
А навіщо Вам ?
Я медик, то маю надію, що не підтягнеться.
Мені вже підтягнувся(
Щебетуха 09 мая в 22:56
Ответ дляФайна_зупка
так сталось, що з колегою закінчили один вуз, ще й в один час. В нього диплом підтянувся, в мене- ні. Можливо дійсно діло в призвіщі дівочому
Не, тянет по ин. У меня тоже дипломы на девичью фамилию.
Могли при внесении данных одной цифрой ошибиться или буквой. Сына свидетельство не подтягивалось в дию, а дочек-аж бегом
Угги_в_горошек 10 мая в 05:09
Ответ дляБабо-лебідка
берите справки, может обратитесь к работодателю.заведите новую книгу.
Какие справки с оккупации?
Читала по этому поводу закон.
Нет возможности установить стаж до 2001 года если нет трудовой и работала на ныне оккупированных территориях.
А сейчас я конечно могу и десять новых трудовых завести.