Изменено 19 мая в 00:40

Общалась с кумом сегодня. Он настаивает, что с 20 числа президентом станет Стефа

нчук, согласно всех процедур. Забили даже пари. Как считаете? Кум в Украине, если что. Еще он высмеял мои примеры про Порошенко. Сказал, что пиар пороха просто Смешной. Что порох привезет один БТР - и пиарится вокруг него, а наш общий друг (с ним) друг привозит каждую неделю по 10 БТР - и без всяких пиаров.
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 344
179 (52.03%) Зеленский
140 (40.7%) Свой вариант
25 (7.27%) Стефанчук
МАМА НИКИТКИ-2 19 мая в 03:23
Ответ дляbegovelik
Тогда с 21 числа, согласно всех процедур, президент - Стефанчук.
У вас фальстарт?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Нє. Єрмак не дурний.
Контролює все і всіх і не відповідає ні за що.
Думаете, даже за большие бабки не согласится?
5 1
МАМА НИКИТКИ-2 19 мая в 03:26
Ответ дляbegovelik
Згідно Конституції.
Строк дії повноважень ВР закінчився півроку тому. Дайте посилання на вашу тему з цього приводу?
8 1
МАМА НИКИТКИ-2 19 мая в 03:31
Ответ дляbegovelik
Удалено администрацией...
Чия Конституція?
Конституція України каже, що повноваження президента України закінчуються в момент вступу на пост новообраного Президента України.
МАМА НИКИТКИ-2 19 мая в 03:33
Ответ дляПолковой раввин Изя
Думаете, даже за большие бабки не согласится?
Я думаю, що він отримує бабок більше, ніж в усі.
Соната любви 19 мая в 05:14
для начала, пусть бы ваш кум изучил конституцию, каким образом президент становится президентом.

стефанчук не может стать президентом.
президент избирается только на выборах.

а вот быть в должности временно исполняющим обязанности президента может.
6 1
Соната любви 19 мая в 05:29
Ответ дляbegovelik
Зачем это мне? Есть Конституция и весь мир на нас смотрит и на их действия. Узурпация власти и подтирание конституцией попы не пройдет незамеченными. Выбор за ним.
после 21 мая, согласно конституции Украины.

а конституция имеет высшую юридическую силу.
и все законы принимается на основе конституции.

срок легитимности зе исчерпывается.
как бы не пытались натянуть сову на глобус.

вопрос только в том, что наша власть плевать хотела на конституцию.
как и запад.

какую позицию примут на западе, сша, британия
или вытрут ноги об нашу конституцию, чтобы и дальше реализовывать свой сценарий до конца любым способом.

или благоразумие возьмет вверх.

так как это даст повод для узурпации власти по всему миру.
любая страна сможет тогда попирать конституцию и действовать исключительно в интересах правящей верхушки.

пойдет ли на это запад.
9 6
Ответ дляСоната любви
после 21 мая, согласно конституции Украины.

а конституция имеет высшую юридическую силу.
и все законы принимается на основе конституции.

срок легитимности зе исчерпывается.
как бы не пытались натянуть сову на глобус.

вопрос только в том, что наша власть плевать хотела на конституцию.
как и запад.

какую позицию примут на западе, сша, британия
или вытрут ноги об нашу конституцию, чтобы и дальше реализовывать свой сценарий до конца любым способом.

или благоразумие возьмет вверх.

так как это даст повод для узурпации власти по всему миру.
любая страна сможет тогда попирать конституцию и действовать исключительно в интересах правящей верхушки.

пойдет ли на это запад.
ути пути. какое благоразумие?
Статья 33 Конституции Украины Каждому, кто на законных основаниях находится на территории Украины, гарантируется свобода передвижения, свободный выбор места жительства, право свободно оставлять территорию Украины, за исключением ограничений, устанавливаемых законом. Гражданин Украины не может быть лишен права в любое время вернуться в Украину.
МАМА НИКИТКИ-2 19 мая в 06:14
Ответ для звездная галактика
ути пути. какое благоразумие?
Статья 33 Конституции Украины Каждому, кто на законных основаниях находится на территории Украины, гарантируется свобода передвижения, свободный выбор места жительства, право свободно оставлять территорию Украины, за исключением ограничений, устанавливаемых законом. Гражданин Украины не может быть лишен права в любое время вернуться в Украину.
Ст 64 вам в помічь.
Починайте вже першоджерела читати, а не кацапські темники
«В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. Не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 цієї Конституції.»
8 3 1
Модные мальчишки 19 мая в 06:37
Ответ дляbegovelik
Тогда с 21 числа, согласно всех процедур, президент - Стефанчук.
Можете розшифрувати, що й до чого. Звідки в кума такий висновок? Чому не Єрмак? Стефанчук не порветься на двох кріслах сидіти і якими, на думку вашого кума, нормативними актами дозволено обіймати дві посади в державі? Бо поки що я в танку, броньованому без пояснень нічого не зрозуміла. Дякую.
Модные мальчишки 19 мая в 06:41
Ответ дляBosikom
Стефанчук так выглядит...у него все впорядке с почками, печенью здоровьем вцелом?

О, судя по голосам, большинство за Зеленского. Ну тогда чего удивляться тому, как мы живём.
Вибачте, а в Стефанчука такі ж залізні яйця, як у Зеленського? Стефанчук зможе, як Зеленський, вибити гроші, допомогу, зброю і аргументувати так, щоб нам її поставили якнайшвидше, як це робить всі роки війни Зеленський? Чесно, я дуже сумніваюся в цій стороні пана Стефанчука. Быть президентом не напасть, как бы президентом не пропасть.
9 7 5 3
Модные мальчишки 19 мая в 06:42
Ответ дляbegovelik
Згідно Конституції.
Конкретніше, статтю можна, бо люди ж не будуть читати всю Конституцію. Щ саме ви там побачили?
3 2 1
symbol 19 мая в 06:44
Ответ дляbegovelik
Это он на паузе. с 21 числа либо Стефанчук - Президент Украины, либо Зе - собачья какашка. Я за 1 вариант. Я за процедуры.
Якщо ви за процедури - сходіть на колонотерапію, може перестанете створювати дурні теми
Не буде зараз Майдану, НЕ БУДЕ, ніяк не дійде до вас🤦‍♀️
6 5 3
автор begovelik 19 мая в 06:53
Ответ дляМодные мальчишки
Конкретніше, статтю можна, бо люди ж не будуть читати всю Конституцію. Щ саме ви там побачили?
Стаття 103
1 1
Модные мальчишки 19 мая в 06:54
Ответ дляbegovelik
103 стаття Конституції )
Є дострокове складення повноважень президентом? Немає. Яким боком тоді стаття 103 Конституції?
З 24 лютого 2022 року в Україні триває воєнний стан, а згідно з ч.2 ст. 64 Конституції в умовах воєнного або надзвичайного стану встановлюються певні обмеження прав і свобод. Зокрема, в умовах воєнного стану забороняється проведення загальнодержавних та місцевих виборів (ч.1 ст.19 закону ’Про правовий режим воєнного стану’).

Цим законом ’Про правовий режим воєнного стану’ визначено, що на період дії воєнного стану не можуть бути припинені повноваження Президента, а в разі закінчення строку повноважень Президента під час дії воєнного стану його повноваження продовжуються до вступу на посаду новообраного Президента, обраного після скасування воєнного стану (ч.3 ст. 11).
Згідно із частиною першою статті 108 Конституції України Президент України виконує повноваження не до спливу п’ятирічного строку, а до вступу на пост новообраного Президента України. Це підтверджується наявною практикою застосування. Жоден із президентів України не виконував повноваження рівно п’ять років. Понад те, неодноразово фактичний перебіг строку повноважень Президента України перевищував п’ять років.

Так, протягом своєї першої каденції другий Президент України Леонід Кучма виконував повноваження з 19 липня 1994 року до 30 листопада 1999 року, тобто разом 5 років 4 місяці та 11 днів.

Друга каденція президента Леоніда Кучми тривала з 30 листопада 1999 року до 23 січня 2005 року, тобто сумарно 5 років 1 місяць та 23 дні.

Третій Президент України Віктор Ющенко виконував повноваження з 23 січня 2005 року до 25 лютого 2010 року, тобто загалом 5 років 1 місяць та 2 дні.

Завдяки принципу безперервності здійснення Президентом України функцій і повноважень як глави держави та Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, що випливає зі змісту статей 102, 106, частини першої статті 108 Конституції України, під час дії воєнного стану чинний Президент України зберігає свою повноважність після спливу п’ятирічного строку із часу набуття повноважень. Тому Президент України має право і зобов’язаний здійснювати всі повноваження, передбачені частиною першою статті 106 Конституції України, за винятком тих, які неможливо реалізувати з огляду на конституційні особливості правового режиму воєнного стану (зокрема, достроково припиняти повноваження Парламенту, призначати позачергові парламентські вибори, призначати та проголошувати всеукраїнський референдум).

Важливо окремо відзначити, що Конституція України (у частині другій статті 106) забороняє Президенту України передавати свої повноваження іншим особам або органам. Тобто ані тимчасово, ані на постійній основі жодний владний суб’єкт або особа волею Президента України не може виконувати повноваження останнього частково чи в повному обсязі. Інакше це відбуватиметься в неконституційний спосіб, тобто вважатиметься узурпацією державної влади, що заборонено частиною четвертою статті 5 Конституції України.
Повний текст тут - https://pravo.org.ua/blogs/strong-prezydent-vijna-...
13 1
автор begovelik 19 мая в 06:54
Ответ дляsymbol
Якщо ви за процедури - сходіть на колонотерапію, може перестанете створювати дурні теми
Не буде зараз Майдану, НЕ БУДЕ, ніяк не дійде до вас🤦‍♀️
Сходіть ви зробіть собі. Або «процедури» - або Майдан.
6 3 2
автор begovelik 19 мая в 06:55
Ответ дляМодные мальчишки
Вибачте, а в Стефанчука такі ж залізні яйця, як у Зеленського? Стефанчук зможе, як Зеленський, вибити гроші, допомогу, зброю і аргументувати так, щоб нам її поставили якнайшвидше, як це робить всі роки війни Зеленський? Чесно, я дуже сумніваюся в цій стороні пана Стефанчука. Быть президентом не напасть, как бы президентом не пропасть.
Ой, я вас прошу )))
Модные мальчишки 19 мая в 06:56
Ответ дляbegovelik
Ой, я вас прошу )))
Не треба мене просити. Я розмовляю з точки зору законодавства. Ви просто каламутите воду, як рашисти. Є практика, світова, ви почитайте розумних людей, а не кум сказав.
12 3 2
автор begovelik 19 мая в 06:57
Ответ дляМодные мальчишки
Можете розшифрувати, що й до чого. Звідки в кума такий висновок? Чому не Єрмак? Стефанчук не порветься на двох кріслах сидіти і якими, на думку вашого кума, нормативними актами дозволено обіймати дві посади в державі? Бо поки що я в танку, броньованому без пояснень нічого не зрозуміла. Дякую.
Такі «правила гри». Згідно Законодавства, за даних умов, президентом має стати голова ВР. Пам‘ятаєте, як це було у 2014, наприклад ?
6 4
Модные мальчишки 19 мая в 06:58
Ответ дляbegovelik
Такі «правила гри». Згідно Законодавства, за даних умов, президентом має стати голова ВР. Пам‘ятаєте, як це було у 2014, наприклад ?
За ЯКИХ умов? Де дострокове припинення повноважень? Нема. Тоді про що мова? Ви як хуйло, починаєте продвигати наративи про нелегітимність президента, чи що?
12 3 1
Bosikom 19 мая в 07:03
Ответ дляМодные мальчишки
Вибачте, а в Стефанчука такі ж залізні яйця, як у Зеленського? Стефанчук зможе, як Зеленський, вибити гроші, допомогу, зброю і аргументувати так, щоб нам її поставили якнайшвидше, як це робить всі роки війни Зеленський? Чесно, я дуже сумніваюся в цій стороні пана Стефанчука. Быть президентом не напасть, как бы президентом не пропасть.
ну да, сша нам дали помощь исключительно потому что Зеленский ’выбивал’. испугались наверное его и решили дать.
половина страны уже не хочет ни помощи, ничего. лишь остановить войну и могилизацию тцкшниками
6 5 3
Ollka 19 мая в 07:03
Ответ дляdf364tye3
Удалено администрацией...
Можливо ви не знаєте, всім президентам після закінчення повноважень продовжує надаватись охорона, і родинам теж, на тому ж рівні що і під час президентства.
Ollka 19 мая в 07:07
Ответ дляbegovelik
Удалено администрацией...
А чому всі думають, що від президента залежить все?. Не так багато у нього обов´язків. Якщо що - у нас парламентсько-прещидентстка республіка, а не навпаки. Саме від парламента (ВР) залежить більше.
Piracanta 19 мая в 07:10
Ответ дляМодные мальчишки
Не треба мене просити. Я розмовляю з точки зору законодавства. Ви просто каламутите воду, як рашисти. Є практика, світова, ви почитайте розумних людей, а не кум сказав.
Так по законодавству з учорашнього дня всім військовозобов´язаним треба оновити дані. Ви це зробили вже?
3 1 1
Модные мальчишки 19 мая в 07:10
Ответ дляPiracanta
Так по законодавству з учорашнього дня всім військовозобов´язаним треба оновити дані. Ви це зробили вже?
А я що, військовозобовʼязана?)) Я не військовозобовʼязана, тому ваш укус мимо.
2 2 1
Piracanta 19 мая в 07:13
Ответ дляМодные мальчишки
А я що, військовозобовʼязана?)) Я не військовозобовʼязана, тому ваш укус мимо.
А в сьогоднішній темі такої собі Ань про Резерв ви написали
4 3
Модные мальчишки 19 мая в 07:14
Ответ дляBosikom
ну да, сша нам дали помощь исключительно потому что Зеленский ’выбивал’. испугались наверное его и решили дать.
половина страны уже не хочет ни помощи, ничего. лишь остановить войну и могилизацию тцкшниками
Ви маєте на увазі половину мокшандії? Тоді чекаємо на другу половину, підтягуйтесь і хуйла притягніть.
Так, нам дали допомогу саме завдяки йому. Як і зброю, техніку, гуманітарну, електроенергію, гроші і багато чого іншого. Бо якби не він, то як кидали у расистів цеглинами і банками з консервацією, так і залишилися б з тим самим.
6 4 1
Модные мальчишки 19 мая в 07:15
Ответ дляPiracanta
А в сьогоднішній темі такої собі Ань про Резерв ви написали
Так, я написала. Є знайомі. Це заборонено, висловлювати думки?) Чи через той комент я перестала бути жінкою? Що саме вас не влаштовує, поясніть.
4 3 2
Piracanta 19 мая в 07:16
Ответ дляМодные мальчишки
Ви маєте на увазі половину мокшандії? Тоді чекаємо на другу половину, підтягуйтесь і хуйла притягніть.
Так, нам дали допомогу саме завдяки йому. Як і зброю, техніку, гуманітарну, електроенергію, гроші і багато чого іншого. Бо якби не він, то як кидали у расистів цеглинами і банками з консервацією, так і залишилися б з тим самим.
Всі любителі ’завдяки йому’ воюють з мокшандією з закордону виключно онлайн.
8 2
Ollka 19 мая в 07:18
Ответ для звездная галактика
ути пути. какое благоразумие?
Статья 33 Конституции Украины Каждому, кто на законных основаниях находится на территории Украины, гарантируется свобода передвижения, свободный выбор места жительства, право свободно оставлять территорию Украины, за исключением ограничений, устанавливаемых законом. Гражданин Украины не может быть лишен права в любое время вернуться в Украину.
А це не смущає?:
за винятком обмежень, які встановлюються законом.

А повертатись ніхто не забороняє