10 марта 2014

яким кокосовим маслом для волосся ви користуетесь??

якщо можна з фото. і ще будь ласка скажіть як наносите на суху чи мокре волосся??? на всю довжину чи на корні???
Кидстаффовка 10 марта 2014
аргановое самое сильное для увлажнения и не оставляет масляных следов
Ватный Пупс 10 марта 2014
вот таким(там по ссылке сразу есть фото)http://irecommend.ru/content/bez-osobogo-vostorgag...

Хотя мне больше понравилось касторовое невзначай на запах и густоту
http://irecommend.ru/content/prekrasnoe-maslitse
автор Да_Я_ТакаЯ_ 10 марта 2014
Ответ дляВатный Пупс
вот таким(там по ссылке сразу есть фото)http://irecommend.ru/content/bez-osobogo-vostorgag...

Хотя мне больше понравилось касторовое невзначай на запах и густоту
http://irecommend.ru/content/prekrasnoe-maslitse
і як результати..хочу собі купити не знаю як взяти. дуже багато ось таких є
https://www.kidstaff.com.ua/tema-2256281.html
nnattalli_nn 10 марта 2014
я перепробовала всё,лучше оливкового на ночь ничего нету
Zvezdochkina 10 марта 2014
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
і як результати..хочу собі купити не знаю як взяти. дуже багато ось таких є
https://www.kidstaff.com.ua/tema-2256281.html
Вот это как раз очень хорошее.
давайте я его вам дешевле продам :)
(у меня в магазине розничном продается :))
(200 мл - 40 грн)
автор Да_Я_ТакаЯ_ 10 марта 2014
Ответ дляZvezdochkina
Вот это как раз очень хорошее.
давайте я его вам дешевле продам :)
(у меня в магазине розничном продается :))
(200 мл - 40 грн)
дякую. но знайшла 0.5 - за 80 грн ще й в своєму місті
Басина 10 марта 2014
Я таке купила (фото). Наношу за годину-дві до миття волосся по всій довжині і в шкіру голови теж втираю.
автор Да_Я_ТакаЯ_ 10 марта 2014
Ответ дляБасина
Я таке купила (фото). Наношу за годину-дві до миття волосся по всій довжині і в шкіру голови теж втираю.
і як вам на вологе чи сухе волосся як довго користуєтесь і чи є результат??
Chusheva 10 марта 2014
Ответ дляБасина
Я таке купила (фото). Наношу за годину-дві до миття волосся по всій довжині і в шкіру голови теж втираю.
Тоже таким пользуюсь, причем давно уже, наношу на целую ночь
Zvezdochkina 10 марта 2014
Ответ дляБасина
Я таке купила (фото). Наношу за годину-дві до миття волосся по всій довжині і в шкіру голови теж втираю.
это такое же, как автор по ссылке показала. Только с укр. наклейкой. (официально завезенное в Украину). Там под наклейкой (с девушкой) надписи на ’не нашем’ :))
Zvezdochkina 10 марта 2014
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
дякую. но знайшла 0.5 - за 80 грн ще й в своєму місті
там чем больше фасовка - тем дешевле. это логично :)
автор Да_Я_ТакаЯ_ 10 марта 2014
Ответ дляZvezdochkina
там чем больше фасовка - тем дешевле. это логично :)
НУ ДА
автор Да_Я_ТакаЯ_ 10 марта 2014
А ХТО в курсі є рафіноване і нерафіноване. для волосся як краще??
автор Да_Я_ТакаЯ_ 10 марта 2014
Ответ дляZvezdochkina
это такое же, как автор по ссылке показала. Только с укр. наклейкой. (официально завезенное в Украину). Там под наклейкой (с девушкой) надписи на ’не нашем’ :))
є рафіноване і нерафіноване. для волосся як краще??
Басина 10 марта 2014
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
і як вам на вологе чи сухе волосся як довго користуєтесь і чи є результат??
на сухе наношу. робила таку маску 4 рази - волосся набагато краще стало, м’якше. у мене меліроване, висвітлене. якщо нічого з ним не робити в плані живлення, то як пакля стає(( бальзам після шампуню тільки трішки покращував картину, а от з маслом набагато кращий результат.
Басина 10 марта 2014
Ответ дляZvezdochkina
это такое же, как автор по ссылке показала. Только с укр. наклейкой. (официально завезенное в Украину). Там под наклейкой (с девушкой) надписи на ’не нашем’ :))
ага) уже рассмотрела)
автор Да_Я_ТакаЯ_ 10 марта 2014
Ответ дляБасина
на сухе наношу. робила таку маску 4 рази - волосся набагато краще стало, м’якше. у мене меліроване, висвітлене. якщо нічого з ним не робити в плані живлення, то як пакля стає(( бальзам після шампуню тільки трішки покращував картину, а от з маслом набагато кращий результат.
ой спасибо. треба купляти. в мене коли його випрямити - волосся супер - блистись.гарне-гарне. а бес випрямлячки врно як сіно - стирчить і тьмяне. треба щось робити. закінчила ГВ треба зайнятись волоссям, нігтями. кароче собою